UBYTOVANIE

Benefity priamej rezervácie

UBYTOVANIE

Benefity priamej rezervácie

Vážime si všetkých našich klientov, avšak radi by sme vás informovali, že rezerváciou pobytu priamo cez náš rezervačný systém alebo recepciu môžete vždy len získať.
 
Okrem vždy najvýhodnejších ponúk pobytu, kedy nemusíte platiť žiadne poplatky tretím stranám, ponúkame aj množstvo iných výhod a benefitov, ktoré vám, ako veríme, ešte viac spríjemnia pobyt v Maladinove. 

ikona

Vstup na Mólo Maladinovo v cene pobytu - neobmedzený vstup na naše jedinečné mólo, ktoré môžete využiť na bezpečný a pohodlný vstup do vody, na rekreáciu a opaľovanie.

ikona

Zľava 5% na wellness procedúry a pivné kúpele - na masáže, vstupy do vonkajšej vírivky a pivných kúpeľov si v prípade priamej rezervácie máte nárok uplatniť zľavu 5%.

ikona

Výhodnejšie storno podmienky - v prípade, že by ste potrebovali Váš pobyt zrušiť, naše storno podmienky sú najbenevolentnejšie. Konkrétne znenie storno podmienok nájdete vo VOP​​.

ikona

Využívanie nášho rezervačného systému - využívanie nášho systému booking.maladinovo.sk má mnoho výhod, môžete si vybrať so všetkých naších ponúk, ktoré inde nenájdete, okamžite uvidíte dostupnosť a výslednú cenu pobytu.

ikona

Pivo Bernard na privítanie pre každého dospeláka - Ako pozornosť od nás máme pre každého dospeláka pripravené pivo Bernard na privítanie. Vychutnáte si ho čerstvé, v našom Bernard Pube Maladinovo.

ikona

Výber z pestrých pobytových balíčkov - naša stránka ponúka rôzne pobytové balíčky, v ktorých kombinujeme naše najlepšie služby či možnosti regiónu, aby ste si dovolenku užili naplno za najlepšiu možnú cenu.

ikona

Zľava do reštaurácie Bernard Pub Maladinovo - Výborné jedlo či chuťovky k pivu od našich šéfkuchárov si užijete so zľavou 7 %.

ikona

Najvýhodnejšie cenové ponuky - zľava pri pobyte na viac nocí či výhodné sezónne ponuky len v našom rezervačnom systéme.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek a nezmeškajte žiadnu zo skvelých ponúk