Maladinovo - Ranajky, ihrisko, welness 001a.jpg

PRVÝ BERNARD PUB NA SLOVENSKU

V Maladinove sme mali tú česť otvoriť prvý Bernard Pub na Slovensku. Sme odhodlaní svojou úrovňou gastronómie konkurovať tým najlepším hráčom na Liptove. Reštaurácia zabezpečuje raňajky aj polpenziu ubytovaným v rezorte, zároveň však ku nám pozývame všetkých na naše à la carte, denné menu a hlavne fantastického Bernarda.

Domáci hamburger s trhaným bravčovým mäs

DENNÉ MENU

Reštaurácia Bernard Pub v súčasnosti ponúka aj denné menu počas pracovných dní. Pokiaľ si aj počas týždňa na obed potrpíte na kvalitnom a s nápadom pripravenom jedle informujte sa o menu na aktuálny týždeň.

Bryndzové halušky.jpg

REŠTAURÁCIA A À LA CARTE

Detský kútik v oddelenej časti, priestranný a štýlový interiér spolu s vyladeným menu s domácimi aj zahraničnými špecialitami a fantastickým pivom Bernard, robia z našej reštaurácie skvelé miesto na posedenie s priateľmi aj rodinou.

Ranajky Maladinovo 1.jpg

RAŇAJKY AJ PRE NEUBYTOVANÝCH

Naše sladké aj slané raňajkové bufetové stoly ponúkame aj neubytovaným hosťom. Pokiaľ hľadáte príjemné miesto na vaše business raňajky alebo si skrátka len na ráno chcete pochutnať na širokom výbere pochutín, navštívte nás medzi 8:00-10:00.

fandite s bernardom popup.jpg

FANDÍME HOKEJU NA VEĽKOM PLÁTNE

Počas hokejový majstrovstiev sveta budeme v našej spoločenskej miestnosti premietať na veľkom plátne zápasy. Športové výkony hokejistov si tak budete môcť vychutnať v patričnej kvalite a pri fantastickom pive Bernard a našich jedlách.

U NÁS MÔŽETE PLATIŤ

Visa_Logo_2.png
Logo_Eurocard_Mastercard.png
Maestro_logo.png
Logo_DOXX PLUS-01.png
Logo_Edenred_Digital use.png
Gusto_logo_noclaim.png
Calio_logo.png
Logo_Up Slovensko.PNG