BernardPubMaladinovo.jpg

V Maladinove sme mali tú česť otvoriť prvý Bernard Pub na Slovensku. Sme odhodlaní svojou úrovňou gastronómie konkurovať tým najlepším hráčom na Liptove. Reštaurácia zabezpečuje raňajky aj polpenziu ubytovaným v rezorte, zároveň však ku nám pozývame všetkých na naše à la carte, denné menu a hlavne fantastického Bernarda.

PRVÝ BERNARD PUB

NA SLOVENSKU

OFICIÁLNA OTVÁRAČKA, PIVO ZADARMO!

 

  • štvrtok 17. júna Vás pozývame na oficiálnu otváračku nášho Bernard Pubu

  • od 17:00 do 22:00 čapujeme fantastickú jedenástku Bernarda všetkým úplne zadarmo

  • možnosť vybrať si skvelé jedlá z nášho nového à la carte menu

  • otvorený interiér reštaurácie, terasa s markízou aj terasa pri detskom ihrisku

DENNÉ MENU A ROZVOZ

Reštaurácia Bernard Pub v súčasnosti ponúka aj denné menu a rozvoz v rámci Liptovského Mikuláša. Pokiaľ si aj počas týždňa na obed potrpíte na kvalitnom a s nápadom pripravenom jedle informujte sa o menu na aktuálny týždeň.

REŠTAURÁCIA A À LA CARTE

Dve terasy, detské ihrisko, priestranný a štýlový interiér spolu s vyladeným menu s domácimi aj zahraničnými špecialitami a fantastickým pivom Bernard, robia z našej reštaurácie skvelé miesto na posedenie s priateľmi aj rodinou.

Koncom mája odštartujú majstrovstvá sveta v hokeji veľkú jazdu vrcholových športových súťaží nasledované Majstrovstvami Európy vo futbale a vyvrcholia veľkolepou olympiádou v Tokiu. A my si hovoríme, je lepšie miesto na fandenie aj našim športovcom ako v Bernard Pube v Maladinove pri skvelom jedle a pive?  

ŠPORTOVÉ LETO

V BERNARDE

 

VEĽKOFORMÁTOVÉ TV

V INTERIÉRI

PREMIETANIE

V EXTERIÉRI

TERASA

S MARKÍZOU

DETSKÉ IHRISKO

V BLÍZKOSTI TERASY

PIVO BERNARD

A SKVELÉ JEDLO

V Maladinove sme sa na nadchádzajúce športové udalosti pripravili tak, aby ste si ich mohli dokonale užiť. Okrem veľkých TV v interiéri budeme vybraté súťaže premietať aj v exteriéri na profesionálnom projektore aj za denného svetla. Príďte k nám fandiť, zabaviť sa a zároveň sa skvelo najesť a napiť.

EURO 2020

12. júna až 12. júla 2021

MS V HOKEJI 2021

21. mája do 6. júna 2021 v Lotyšsku

LETNÁ OLYMPIÁDA 2021

23. júla až 8. augusta. 2021 v Tokiu