studia a apartmany.jpg

MIESTO, KTORÉ

POZNÁ VAŠE OČAKÁVANIA

Klasickú formu liptovského humna sme premenili do 7 moderne vybavených apartmánových domov s dôrazom na vysoký komfort a štandard materiálov. Sú vytvorené tak, aby umocnili vaše príbehy z Liptova.

Je nám cťou, že sme u nás otvorili prvý Bernard Pub na Slovensku, ktorý ponúka pivá prvotriednej kvality a špičkovú gastronómiu. Ak sa nechcete starať o varenie, môžete si k svojmu pobytu dokúpiť polpenziu. 

Našou prioritou je pohodlie našich klientov, ktorými sú častokrát deti. Aj preto je celý areál rezortu Maladinovo nefajčiarsky. Fajčiť je možné na vyhradených miestach, mimo apartmánových domov. 

Súčasťou rezortu je aj privátna prírodná pláž na brehu Liptovskej Mary, ku ktorej je prístup priamo z apartmánov. Upravená oddychová zóna s ohniskom na večerné opekačky aj lyžiareň či bicykláreň. 

Snažíme sa vyjsť v ústrety zodpovedným majiteľom zvieratiek. Po dohode s recepciou, uhradení kaucie a doplatku je tak možné, aby si pobyt v Maladinove užil aj váš domáci miláčik.

Deti u nás nájdu vonkajšie detské ihrisko "Maladinovský mlyn" aj vnútornú herňu. Reštaurácia je vybavená detskými stoličkami a pri ubytovaní zapožičiavame detskú postieľku.

V Maladinove sa snažíme byť čo najviac flexibilní, aby sme dokázali vyhovieť každej požiadavke. Podobne ako pri nákupe leteniek sa ceny za apartmán dynamicky menia v závislosti na období či vyťaženosti rezortu.

 

ŠTÚDIÁ

Štúdio pre 2 osoby

Štúdio je vhodné maximálne pre 2 osoby, takže ideálna voľba pre páry. Štúdio v rámci svojej rozlohy do 32 m2 disponuje kuchynským kútom, manželskou posteľou, obývacou časťou s gaučom a televízorom. Súčasťou štúdia je aj komfortná kúpeľňa s toaletou a sprchovým kútom.

Štúdio pre 2 až 4 osoby

Štúdio v rámci svojej rozlohy do 38 m2 disponuje kuchynským kútom, spálňovou časťou s manželskou posteľou a obývacou časťou, v ktorej denný gauč slúži po rozložení aj ako plnohodnotné spanie pre dve dospelé osoby. Súčasťou štúdia je komfortne zariadená kúpeľňa so sprchovým kútom.

 

APARTMÁNY

ŠTÚDIÁ

Apartmán Comfort pre 2 až 4 osoby

Apartmán Comfort pre 2-4 osoby je ideálny pre skupiny či rodiny o veľkosti do 4 osôb. Apartmán v rámci svojej rozlohy do 39 m2 ponúka spálňu s pohodlnou manželskou posteľou alebo dve samostatné lôžka a obývaciu časť, v ktorej gauč slúži po rozložení aj ako plnohodnotné spanie pre dve dospelé osoby. Súčasťou apartmánu je plne vybavený kuchynský kút a komfortne zariadená kúpeľňa s toaletou a sprchovým kútom.

ŠTÚDIÁ

Apartmán Lux pre 2 až 5 osôb

Apartmán Lux pre 2-5 osôb je ideálny pre rodiny či skupiny o veľkosti do 5 osôb. Apartmán v rámci svojej rozlohy do 55 m2 ponúka priestrannú spálňu s manželskou posteľou, obývaciu časť, v ktorej gauč slúži po rozložení aj ako plnohodnotné spanie pre dve dospelé osoby a plne vybavený kuchynský kút s umývačkou riadu. Niektoré apartmány naviac disponujú rozkladacou taburetkou, ktorá vytvorí lôžko pre jednu dospelú osobu. 

 

MEZONETY

ŠTÚDIÁ

Mezonetový apartmán Comfort pre 4 až 6 osôb

Mezonetový apartmán pre 4-6 osôb je ideálny pre väčšie rodiny a skupiny alebo pre tých, ktorí očakávajú väčšie súkromie. Rozloha apartmánu je do 66 m2. Prízemie ponúka spálňu s dvoma oddelenými lôžkami, komfortnú kúpeľňu s toaletou a sprchovým kútom a plne vybavenú kuchyňu s umývačkou riadu. V obývacej časti sa nachádza gauč, ktorý po rozložení slúži ako plnohodnotné spanie pre dve dospelé osoby. Na poschodí sa nachádza spálňa s manželskou posteľou, ktorá zaručí súkromie.

ŠTÚDIÁ

Mezonetový apartmán Lux pre 4 až 7 osôb

Mezonetový apartmán Lux pre 4-7 osôb je ideálny pre väčšie rodiny a skupiny alebo pre tých, ktorí očakávajú väčšie súkromie. Rozloha apartmánu je do 76 m2. Prízemie ponúka spálňu s dvoma oddelenými lôžkami, komfortnú kúpeľňu s toaletou a sprchovým kútom a plne vybavenú kuchyňu s umývačkou riadu. V obývacej časti sa nachádza gauč, ktorý po rozložení slúži ako plnohodnotné spanie pre dve dospelé osoby. Na poschodí sa nachádza spálňa s manželskou posteľou. Rozkladacia taburetka vytvára miesto na spanie pre jednu dospelú osobu.

ŠTÚDIÁ

Mezonetový apartmán Superior pre 4 až 6 osôb

Mezonetový apartmán Superior pre 4-6 osôb s privátnou saunou a vírivkou je to najlepšie, čo u nás nájdete. Rozloha apartmánu je do 82 m2. Apartmán ponúka spálňu s dvoma oddelenými lôžkami, spálňu s manželskou posteľou, komfortnú kúpeľňu s toaletou a plne vybavenú kuchyňu s umývačkou riadu. V obývacej časti sa nachádza gauč, ktorý po rozložení slúži ako plnohodnotné spanie pre dve dospelé osoby. V apartmáne sa naviac nachádza kúpeľňa s infra saunou, ktorá vás prehreje po náročnom dni, vírivou vaňou s kapacitou do 4 osôb.

Prihláste sa na odber noviniek a nezmeškajte žiadnu zo skvelých ponúk

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon