Mólo Maladinovo.jpg

JEDINÝ REZORT S MÓLOM A PLÁŽOU NA LIPTOVE

Maladinovo je jediným rezortom pri Liptovskej Mare, ktorý disponuje vlastným kúskom prírodnej pláže a veľkým privátnym mólom s kapacitou 50 osôb. K mólu vedie 30 metrov dlhá plávajúca prístupová cesta. 8. júla na tomto móle otvárame nové paddleboardové centrum, počas tohto dňa si budete môcť paddleboardy aj mólo vyskúšať úplne bezplatne.

paddleboardy_edited.jpg

8.7. OTVORENIE MÓLA A NOVÉHO PADDLEBOARD CENTRA V MALADINOVE

Srdečne vás pozývame na otvorenie nového paddleboardového centra na Liptovskej Mare. Počas dňa bude bezplatný vstup na mólo aj bezplatné zapožičanie paddleboardov. Večer sa zabavíme na koncerte skupiny Šantán. Od tohto dňa si u nás budete môcť zapožičiavať paddleboardy pre individuálne aj skupinové výlety. Prezrite si letáčik. 

Program

9:00 - 12:00 príchod hostí

9:00 - 16:00 spustenie prevádzky paddleboard centra

11:00 otvorenie móla Maladinovo

Sprievodný program

10:00 - 16:00 skupinové výlety na paddleboarde, prezentácia značky Mystik bufet pláž, občerstvenie

18:00 ochutnávka vín Vins Winery Richard Toth, Vinárstvo Vinosady pred koncertom v párty stane

18:30 koncert skupiny ,, Šantán,, Žilina- party stan

19:45 vyžrebovanie výhercu grafiky od umelca Igora Cvacha, vyžrebovanie vecnej ceny Woman zn. Mystik, vyžrebovanie vecnej ceny Man zn. Mystik

kreativy leto-21_edited.jpg

PRÍRODNÁ PLÁŽ LIPTOVSKEJ MARY

Pláž Liptovskej Mary sa od apartmánov nachádza len cca 5 minút chôdze po prírodnej cestičke. Táto pláž je v našom vlastníctve a tak vás z nej nikto nemôže vyhnať. Veríme že hlavne počas letných mesiacov tu strávite skvelé chvíle plné zábavy a krásnych výhľadov.

Prezentácia-48_edited.jpg

ČO NA NAŠEJ PLÁŽI CHYSTÁME NA LETO?

Počas leta bude mať na našom móle pravidelnú zastávku loď s vyhliadkovými plavbami okolo Mary. Kotviť tu bude aj hydroplán, vďaka ktorému budete môcť Liptov spoznať z vtáčej perspektívy. Využiť budete samozrejme môcť aj naše paddleboardvé centrum.

molo + paddleboardy_edited.jpg

VEĽKÉ PLÁVAJÚCE MÓLO S UMELOU TRÁVOU

Mólo v Maladinove sa vďaka dlhej prístupovej ceste bude vždy nachádzať na vodnej hladine. Jeho rozmery sú až 9x13 metrov. Pre našich hostí, ktorí si pobyt rezervovali cez recepciu alebo náš rezervačný systém je prístup na mólo v cene pobytu.

U NÁS MÔŽETE PLATIŤ

Visa_Logo_2.png
Logo_Eurocard_Mastercard.png
Maestro_logo.png
Logo_DOXX PLUS-01.png
Logo_Edenred_Digital use.png
Gusto_logo_noclaim.png
Calio_logo.png
Logo_Up Slovensko.PNG