Molo 2 titulka.jpg

JEDINÝ REZORT S MÓLOM A PLÁŽOU NA LIPTOVE

Maladinovo je jediným rezortom pri Liptovskej Mare, ktorý disponuje vlastným kúskom prírodnej pláže a veľkým privátnym mólom s kapacitou 50 osôb. K mólu vedie 30 metrov dlhá plávajúca prístupová cesta, mólo sa tak vždy nachádza na vodnej hladine a je tak z neho pohodlný prístup do vody počas celého roka. Na móle môžete využiť lehátka, stánok s nápojmi a hlavne paddleboard centrum.

Paddle 4.jpg

PADDLEBOARDOVÉ CENTRUM MALADINOVO

Paddleboardové centrum je našou veľkou novinkou pre leto 2022. Túto obľúbenú vodnú aktivitu si môžete vychutnať pohodlne z nášho móla odkiaľ sa budete vydávať na skupinové či individuálne výlety po zákutiach Liptovskej Mary. Centrum je otvorené denne a objednať si môžete aj profesionálne kurzy. V rámci požičania paddleboardu vždy dostanete aj vstup na mólo na celý deň a nápoj, pri skupinových výletoch drobné očerstvenie. Prajeme skvelú zábavu a krásne zážitky!

kreativy leto-21_edited.jpg

PRÍRODNÁ PLÁŽ LIPTOVSKEJ MARY

Pláž Liptovskej Mary sa od apartmánov nachádza len cca 5 minút chôdze po prírodnej cestičke. Táto pláž je v našom vlastníctve a tak vás z nej nikto nemôže vyhnať. Veríme že hlavne počas letných mesiacov tu strávite skvelé chvíle plné zábavy a krásnych výhľadov.

molo + paddleboardy_edited.jpg

PLÁVAJÚCE MÓLO S UMELOU TRÁVOU

Mólo v Maladinove sa vďaka dlhej prístupovej ceste bude vždy nachádzať na vodnej hladine. Jeho rozmery sú až 9x13 metrov. Pre našich hostí, ktorí si pobyt rezervovali cez recepciu alebo náš rezervačný systém je prístup na mólo v cene pobytu.

U NÁS MÔŽETE PLATIŤ

Visa_Logo_2.png
Logo_Eurocard_Mastercard.png
Maestro_logo.png
Logo_DOXX PLUS-01.png
Logo_Edenred_Digital use.png
Gusto_logo_noclaim.png
Calio_logo.png
Logo_Up Slovensko.PNG