BernardPubMaladinovo.jpg

ROZVOZ JEDLA A DONÁŠKOVÁ SLUŽBA

OBEDOVÉ MENU

Okrem klasickej ponuky z nášho Jedálneho lístka si počas pracovných dní môžete pochutnať aj na obedovom menu. Každý týždeň prinášame várku nových jedál a postupne prídeme aj s ponukou sezónnych špecialít. Kompletné obedové menu s polievkou ponúkame už od 5,90 €

Koncom septembra 2020 sme v Maladinove otvorili prvú reštauráciu Bernard Pub na Slovensku. Objednajte si chutné a vždy čerstvé jedlo z pohodlia Vašej domácnosti alebo kancelárie na čísle 0914170170. Pri objednávke nad 10 € ponúkame rozvoz jedla do vzdialenosti 5 km od reštaurácie Bernard Pub Maladinovo zadarmo.

Rozvoz jedla a piva Bernard s donáškovou službou realizujeme pre privátnych aj firemných klientov v okolí Liptovského Mikuláša. Vybrať si môžete z pestrej ponuky tradičnej slovenskej kuchyne, zdravých jedál, talianskej pizze alebo i šťavnatý hamburger.

UPOZORNENIE: Vzhľadom na sprísnené epidemiologické opatrenia sme upravili prevádzkové hodiny reštaurácie i donáškovej služby. S platnosťou od pondelka 26.10.2020 prijímame objednávky na rozvoz jedla a nápojov výlučne v pracovných dňoch v čase od 10:00 do 15:00 hodiny. Jedlo si môžete vyzdvihnúť aj osobne na terase reštaurácie od 11:00 do 15:00 hodiny.

Bernard sablona 25-29.01.2021.jpg

Jedálny lístok našej reštaurácie sme starostlivo zostavovali a testovali už dlho pred tým, ako sme ho zaradili do našej ponuky. Výsledkom je vyvážená paleta tradičných i obľúbených špecialít a veríme, že si u nás každý príde na svoje. Aktuálne obedové menu nájdete aj TU.

JEDÁLNY LÍSTOK

KONTAKT

Pre objednávku využite náš e-mail bernardpub@maladinovo.sk alebo nám zavolajte na číslo 0914 170 170.

Objednávky prijímame v čase od 10:00 do 15:00.

INŠPIRUJTE SA 

Pozrite si niektoré z výtvorov našich šéfkuchárov a pripravte sa na nevšedný gastronomický zážitok. Už teraz sa môžete tešiť na vašu obľúbenú dobrotu. A my vás uisťujeme, že nezostanete sklamaní...

Prihláste sa na odber noviniek a nezmeškajte žiadnu zo skvelých ponúk

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon