Prvy Bernard Pub na SLovensku.jpg

ROZVOZ JEDLA A DONÁŠKOVÁ SLUŽBA

Koncom septembra 2020 sme v Maladinove otvorili prvú reštauráciu Bernard Pub na Slovensku. Objednajte si chutné a vždy čerstvé jedlo z pohodlia Vašej domácnosti alebo kancelárie na čísle 0914170170. Pri objednávke nad 10 € ponúkame rozvoz jedla do vzdialenosti 5 km od reštaurácie Bernard Pub Maladinovo zadarmo.

Rozvoz jedla a piva Bernard s donáškovou službou realizujeme pre privátnych aj firemných klientov v okolí Liptovského Mikuláša. Vybrať si môžete z pestrej ponuky tradičnej slovenskej kuchyne, zdravých jedál, talianskej pizze alebo i šťavnatý hamburger.

UPOZORNENIE: Vzhľadom na sprísnené epidemiologické opatrenia sme upravili prevádzkové hodiny reštaurácie i donáškovej služby. S platnosťou od pondelka 26.10.2020 prijímame objednávky na rozvoz jedla a nápojov výlučne v pracovných dňoch v čase od 10:00 do 15:00 hodiny. Reštaurácia je otvorená od 11:00 do 15:00 hodiny.

OBEDOVÉ MENU

Okrem klasickej ponuky z nášho Jedálneho lístka si počas pracovných dní môžete pochutnať aj na obedovom menu. Každý týždeň prinášame várku nových jedál a postupne prídeme aj s ponukou sezónnych špecialít. Obedové menu ponúkame za 5,90 € a detské menu už od 3,90 €

denne menu bernard pub 23-27.11-01.jpg

JEDÁLNY LÍSTOK

Jedálny lístok našej reštaurácie sme starostlivo zostavovali a testovali už dlho pred tým, ako sme ho zaradili do našej ponuky. Výsledkom je vyvážená paleta tradičných i obľúbených špecialít a veríme, že si u nás každý príde na svoje. Aktuálne obedové menu nájdete TU.

Donáška Bernard Pub-01.jpg

SÚŤAŽ S BERNARD PUBOM MALADINOVO

Vyhrajte originálnu darčekovú kolekciu od pivovaru Bernard! Zapojte sa do našej súťaže na Facebooku a ste v hre o imidžovú výhru, ktorá poteší každého správneho pivára. Tu sú dve jednoduché pravidlá:

1. Staňte sa fanúšikom profilu reštaurácie Bernard Pub Maladinovo na Facebooku.

2. Do komentárov pod obrázkom so súťažou na Facebooku napíšte názov Vašej obľúbenej polievky a hlavného jedla.

Súťaž prebieha od 16.11.2020 do 6.12.202.

 

O ČO SÚŤAŽÍTE?

 • LUXUSNÝ DVOJLITROVÝ DŽBÁN PIVA BERNARD 12°

 

Dizajnový džbánik s nefiltrovaným ležiakom. Má patentovaný uzáver, vďaka ktorému si ho môžete nechať v ktorejkoľvek správnej pivárni dočapovať lahodným pivom a vychutnať si tak spenené zlato doma.
 

 • EXLUZÍVNA FĽAŠA PIVA BERNARD BOHEMIAN ALE

 

Zvrchu kvasené hutné pivo s obsahom alkoholu 8,2 %. Keďže dozrieva priamo v špeciálnej fľaši, dostal prezývku "sekt medzi pivami". Má sviežu ovocnú vôňu, čistú sladovú chuť a doznievanie pikantného koriandru.

 • ŠTÝLOVÝ POLLITRÁK KAROL MAIER

Nezvyčajný a mimoriadne robustný pivný krígeľ s originálnym dizajnom. Vaši priatelia si ho určite vždy všimnú. Je to nový kráľ medzi pivnými pollitrákmi.

Bernard Pub Maladinovo_Vyherna kolekcia

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE

 1. Súťaž prebieha výlučne na Facebooku. Úlohou súťažiacich je kliknúť na ikonu “PÁČI SA MI TO“ alebo “SLEDOVAŤ“ pod titulným obrázkom profilu reštaurácie Bernard Pub Maladinovo a zároveň splniť variant A, B alebo C.

 2. Organizátorom súťaže je firma Maladinovo s.r.o., prevádzkovateľ apartmánového dovolenkového rezortu Maladinovo pri Liptovskom Mikuláši (ďalej len Organizátor).

 3. Súťaž začína v pondelok 16.11.2020 a končí v nedeľu 6.12.2020 o 23:59 hod.

 4. Do súťaže sa môže zapojiť každá osoba s trvalým alebo prechodným pobytom na území Slovenskej republiky, ktorá najneskôr v deň zapojenia sa do súťaže dovŕši vek 18 rokov.

 5. Zástupca Organizátora súťaže vyžrebuje výhercu v pondelok 7.12.2020. Meno výhercu bude zverejnené v ten istý deň na časovej osi profilu reštaurácie Bernard Pub Maladinovo a na internetovej stránke www.maladinovo.sk/bernardpub. Poverený zástupca Organizátora súťaže bude výhercu kontaktovať prostredníctvom súkromnej správy na Facebooku.

 6. Výherca súťaže si môže vybrať jedno obedové menu z aktuálnej ponuky reštaurácie Bernard Pub Maladinovo (nie z Jedálneho lístka) len počas pracovných dní a v rámci jedného kalendárneho mesiaca. Výherné obedové menu vo forme polievky a hlavného jedla pre 1 osobu je možné vybrať si v čase od 10:00 do 15:00 hodiny. Mimo tohto času objednávka nie je možná. Vybrané jedlo bude výhercovi doručené v čase a na miesto vždy po vzájomnej dohode do vzdialenosti maximálne 5 km od reštaurácie Bernard Pub Maladinovo.

 7. Výhra bude odovzdaná a zrealizovaná po vzájomnej dohode Organizátora súťaže s výhercom. Na výhru nevzniká právny nárok ani finančný nárok a výherca si nemôže uplatňovať nárok na výhru súdnou cestou, ani jej vyplatenie vo finančnej hotovosti.

 8. Spoločnosť Facebook nie je organizátorom súťaže a je oslobodená od akýchkoľvek záväzkov, ku ktorým sa zaviazal Organizátor súťaže.

 9. Táto súťaž nie je žiadnym spôsobom sponzorovaná, podporovaná ani spravovaná spoločnosťou Facebook, a nie je s touto spoločnosťou nijako spojená.

KONTAKT

Pre objednávku využite náš e-mail bernardpub@maladinovo.sk alebo nám zavolajte na číslo 0914 170 170.

Objednávky prijímame v čase od 10:00 do 15:00.

INŠPIRUJTE SA 

Pozrite si niektoré z výtvorov našich šéfkuchárov a pripravte sa na nevšedný gastronomický zážitok. Už teraz sa môžete tešiť na vašu obľúbenú dobrotu. A my vás uisťujeme, že nezostanete sklamaní...

Prihláste sa na odber noviniek a nezmeškajte žiadnu zo skvelých ponúk

 • Black Facebook Icon
 • Black Instagram Icon