Prvy Bernard Pub na SLovensku.jpg

ROZVOZ JEDÁL A DONÁŠKOVÁ SLUŽBA

Koncom septembra 2020 sme v Maladinove otvorili prvú reštauráciu Bernard Pub na Slovensku. Objednajte si chutné a vždy čerstvé jedlo z pohodlia Vašej domácnosti alebo kancelárie. Pri objednávke nad 10 € ponúkame dopravu do vzdialenosti 5 km od reštaurácie Bernard Pub Maladinovo zadarmo.

Rozvoz jedál a donáškovú službu realizujeme pre privátnych aj firemných klientov v okolí Liptovského Mikuláša. Vybrať si môžete z pestrej ponuky tradičnej slovenskej kuchyne, talianskej pizze alebo aj šťavnatý hamburger. 

JEDÁLNY LÍSTOK

Jedálny lístok našej reštaurácie sme starostlivo zostavovali a testovali už dlho pred tým, ako sme ho zaradili do našej ponuky. Výsledkom je vyvážená paleta tradičných i obľúbených jedál, kde ako veríme, si každý príde na svoje. Aktuálne obedové menu nájdete TU.

Donáška Bernard Pub-01.jpg

OBEDOVÉ MENU

Okrem klasickej ponuky z nášho Jedálneho lístka si počas pracovných dní môžete pochutnať aj na obedovom menu. Každý týždeň prinášame várku nových jedál a postupne prídeme aj s ponukou sezónnych špecialít. Obedové menu ponúkame za 5,90 € a detské menu už od 3,90 €. Aktuálnu a kompletnú ponuku nájdete TU.

KONTAKT

Pre objednávku využite náš objednávkový formulár alebo zavolajte na číslo 0914 170 170.

Objednávky prijímame v čase od 11:00 do 20:00.

INŠPIRUJTE SA 

Prezrite si niektoré z výtvorov našich kuchárov a pripravte sa na to čo vás u nás čaká. Už teraz sa môžete tešiť na vašu obľúbenú dobrotu , neostanete sklamaní!