Wellness Maladinovo.jpg

Lávové kamene, bankovanie, med alebo aromaterapia. Ak máte radi poctivú masáž, pri ktorej zrelaxujete a telo dostane to, čo potrebuje, vyskúšajte umenie našej profesionálnej masérky. Dokonalý relax zavŕšite obľúbenou procedúrou, ktorá dodá pohodu i Vašej duši.

MASÁŽE

V MALADINOVE

Klasická masáž

Základný typ masáže s množstvom cielených masérskych hmatov, ktoré prehrejú masírované tkanivo, zlepšia jeho prekrvenie, pomôžu zbaviť sa odumretých častí pokožky a podporia vyplavenie neželaných látok. Priaznivo pôsobí na psychiku. Po masáži budete spokojní, uvoľnení a odpočinutí.

Relaxačná masáž

Ak si prajete kvalitne odpočinúť a popri tom aj zdriemnuť, toto je pravá masáž pre Vás. Pohyby maséra sú jemné, pomalé a rytmické. Výsledkom je upokojenie Vašej mysle a duše.

(dočasne neposkytujeme) Športová masáž

Ste nároční a obľubujete hĺbkovú a bolestivú masáž s precíznym uvoľnením tkaniva? Presne toto je ten typ. Očakávajte silné hmaty, ale aj prekvapivý účinok a uvoľnenie z nahromadeného stresu.

Masáž chodidiel

Unavené a bolestivé chodidlá potrebujú odpočinok. Jeho účinok sa mnohonásobne zvýši, ak ho podporíte správnou masážou. V rukách skúseného maséra si Vaše nohy oddýchnu a zrelaxujú, ako už dávno nie.

Masáž tváre a dekoltu

Mnohí páni si myslia, že táto masáž vznikla na prianie dám, no mýlia sa. Jemné masírovanie tváre a dekoltu si určite užijete aj vy - milí muži. Ide totiž o časti tela, ktoré sú denne vystavené veľkým teplotným rozdielom a vetru. Ich prekrvenie prinesie pokoj nielen Vašej tvári, ale i duši.

(dočasne neposkytujeme) Medová masáž

V hlbších tkanivách a v pokožke med účinne odbúrava nahromadené nepotrebné látky. Navyše je skvelý na uvoľnenie, prekrvenie a ako zdroj výživných substancií.

(dočasne neposkytujeme) Masáž lávovými kameňmi

Chystáte sa do postele? Vyskúšajte pred zaspávaním túto obľúbenú procedúru. Kombinácia masáže a intenzívneho tepla z lávových kameňov uvoľní svaly do hĺbky a zlepší ich prekrvenie. Taktiež Vám pomôže zbaviť sa neželaných látok. 

(dočasne neposkytujeme) Bankovanie 

Podtlaková masáž, ktorá si vyžaduje skúseného maséra. Bankovanie ovoľňuje, prehrieva a prekrvuje kožu i podkožné tkanivá. Prudké prekrvenie výrazne zvýši látkovú výmenu a blahodárne prispieva k regenerácii masírovaných tkanív.

Aromaterapia

Jemná, čisto relaxačná masáž s voňavým olejom podľa Vášho výberu. Príjemný odpočinok pre telo i dušu.