Wellness centrum masáže Liptovský Mikuláš
WELLNESS

Masáže v Maladinove

Doprajte svojmu telu zaslúžený relax po každodennej námahe. Relaxácia pomáha k zbližovaniu človeka so sebou samým, so svojimi túžbami a potrebami. Ak máte radi dobrú masáž, vyskúšajte umenie nášho kvalifikovaného maséra.
 
Dokonalý relax zavŕšte obľúbenou procedúrou, ktorá dodá pohodu i vašej duši.

Masáže si z kapacitných dôvodov vopred rezervujte na daný termín. Ďakujeme za pochopenie.

ikona

Klasická masáž

Základný typ masáže s množstvom cielených masérskych hmatov, ktoré prehrejú masírované tkanivo, zlepšia jeho prekrvenie, pomôžu zbaviť sa odumretých častí pokožky a podporia vyplavenie neželaných látok.

ikona

Relaxačná masáž

Ak si prajete kvalitne odpočinúť a popri tom aj zdriemnuť, toto je pravá masáž pre Vás. Pohyby maséra sú jemné, pomalé a rytmické. Výsledkom je upokojenie Vašej mysle a duše. Priaznivo pôsobí na psychiku.

ikona

Masáž chodidiel

Unavené a bolestivé chodidlá potrebujú odpočinok. Jeho účinok sa mnohonásobne zvýši, ak ho podporíte správnou masážou. V rukách skúseného maséra si Vaše nohy oddýchnu a zrelaxujú, ako už dávno nie.

ikona

Masáž lávovými kameňmi

Masáž lávovými kameňmi je relaxačnou terapiou, ktorá pomáha uvoľniť celé telo. Je to skvelý spôsob ako zmierniť stres a úzkosť, zrelaxovať sa a odstrániť z tela nežiadúce toxíny. Masáž je ideálna pred spaním, keďže podporuje regeneračný spánok.

ikona

Aromaterapia

Je veľmi jemná relaxačná masáž celého tela spojená s liečivými účinkami éterických olejov. Vďaka použitiu kvalitných éterických olejov posunieme manuálne účinky masážnych technik ešte o stupeň vyššie. Má pozitívne účinky na náladu a stav mysle.

ikona

Bankovanie

Bankovanie pôsobí nielen na konkrétnych miestach, ale aj na vnútorné prostredie vďaka presunom reflexov. Očisťuje organizmus od "zlej krvi" (nečistôt), aby nastala rovnováha telesných tekutín, zlepšilo sa prekrvenie a okysličenie organizmu, uvoľnilo sa svalstvo a nastala duševná pohoda. Nasledujúce dni po procedúre sa odporúča saunovanie, kvôli vyplavovaniu nečistôt z podkožia.

ikona

Čokoládová masáž

Čokoláda má schopnosť organizmus detoxikovať a chrániť pokožku pred škodlivými voľnými radikálmi. Podieľaja sa na stimulácii kolagénu a elastínu, ktoré sú zárukou peknej a mladej pleti. Kakaovník v sebe obsahuje vitamíny, minerálne soli, železo, vápnik, magnézium a fosfor. Na začiatku tejto procedúry sa odstránia odumreté bunky pokožky za pomoci celotelového peelingu. V druhej časti sa  jemnými masážnymi hmatmi vtiera po celom tele  teplá tmavá čoklada. Na záver procedúry klient odpočíva  v čokoládovom zábale.

ikona

Parafínový zábal

Parafín je druh vosku ktorý obsahuje veľké množstvo minerálov a vitamínov, medzi inými horčík, kremík a vo veľkom množstve železo a vitamín E. Vyniká svojou schopnosťou udržať teplo. Tuhne pri teplote 52 až 62 stupňoch Celzia. Parafín prehrieva, uvoľňuje, zvyšuje krvný obeh a otvára póry. Jeho účinky sú teda zdravotné i estetické. Využíva sa pri chorobách pohybového aparátu, u chronickej reumatickej artritídy, pri chorobách drobných kĺbov končatín, suchú alebo na popraskanú pokožku na rukách či nohách.

rectangle

STORNO PODMIENKY

Všetky wellness služby musia byť vopred rezervované a uhradené.

Bezplatné zrušenie alebo preloženie termínu služby je možné do 17:00 hod deň vopred 

Klienti sú povinní dostaviť sa na rezervovanú wellness službu minimálne 10 minút pred jej poskytnutím. Inak im môže byť z prevádzkových dôvodov skrátený čas rezervovanej služby.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek a nezmeškajte žiadnu zo skvelých ponúk