top of page
Wellness Maladinovo.jpg

MASÁŽE V MALADINOVE

Doprajte svojmu telu zaslúžený relax po každodennej námahe. Relaxácia pomáha k zbližovaniu človeka so sebou samým, so svojimi túžbami a potrebami. Ak máte radi dobrú masáž, vyskúšajte umenie nášho kvalifikovaného maséra. Dokonalý relax zavŕšte obľúbenou procedúrou, ktorá dodá pohodu i vašej duši.

Klasická masáž

Základný typ masáže s množstvom cielených masérskych hmatov, ktoré prehrejú masírované tkanivo, zlepšia jeho prekrvenie, pomôžu zbaviť sa odumretých častí pokožky a podporia vyplavenie neželaných látok. Priaznivo pôsobí na psychiku. Po masáži budete spokojní, uvoľnení a odpočinutí.

Relaxačná masáž

Ak si prajete kvalitne odpočinúť a popri tom aj zdriemnuť, toto je pravá masáž pre Vás. Pohyby maséra sú jemné, pomalé a rytmické. Výsledkom je upokojenie Vašej mysle a duše.

Masáž chodidiel

Unavené a bolestivé chodidlá potrebujú odpočinok. Jeho účinok sa mnohonásobne zvýši, ak ho podporíte správnou masážou. V rukách skúseného maséra si Vaše nohy oddýchnu a zrelaxujú, ako už dávno nie.

Aromaterapia

Je veľmi jemná relaxačná masáž celého tela spojená s liečivými účinkami éterických olejov. Vďaka použitiu kvalitných éterických olejov posunieme manuálne účinky masážnych technik ešte o stupeň vyššie.

Masáž tváre a dekoltu (v súčasnosti neposkytujeme)

Mnohí páni si myslia, že táto masáž vznikla na prianie dám, no mýlia sa. Jemné masírovanie tváre a dekoltu si určite užijete aj vy - milí muži. Ide totiž o časti tela, ktoré sú denne vystavené veľkým teplotným rozdielom a vetru. Ich prekrvenie prinesie pokoj nielen Vašej tvári, ale i duši.

Medová detoxikačná masáž (v súčasnosti neposkytujeme)

Med je sladký a zdravý. Na vašej pokožke ale hlavne v hlbších tkanivách účinne odbúra nahromadené odpadné látky, tkanivo uvoľní, prekrví, dodá mu z medu potrebné výživné látky.

Škoricový zábal (v súčasnosti neposkytujeme)

Pomáha tvarovať postavu a ničiť celulitídu, prekrvuje pokožku, podporuje látkovú výmenu a vďaka  tomu odburáva tuk a odvádza prebytočnú vodu. Tento zábal napomáha detoxikácii a uľavuje pocitu ťažkých nôh.

Čokoládová masáž

Čokoláda má schopnosť organizmus detoxikovať a chrániť pokožku pred škodlivými voľnými radikálmi. Podieľaja sa na stimulácii kolagénu a elastínu, ktoré sú zárukou peknej a mladej pleti. Kakaovník v sebe obsahuje vitamíny, minerálne soli, železo, vápnik, magnézium a fosfor. Na začiatku tejto procedúry sa odstránia odumreté bunky pokožky za pomoci celotelového peelingu. V druhej časti sa  jemnými masážnymi hmatmi vtiera po celom tele  teplá tmavá čoklada. Na záver procedúry klient odpočíva  v čokoládovom zábale.

Indická masáž hlavy (v súčasnosti neposkytujeme)

Relaxačná masáž, vďaka ktorej sa uvoľní nahromadené napätie a emócie. Má priaznivé účinky aj proti únave, nespavosti a podporuje rast a kvalitu vlasov. Masáž sa robí s teplým kokosovým olejom ktorý má antibakteriálne a liečivé účinky, jeho zvlhčujúce vlastnosti stimulujú krvný obeh.

Parafínový zábal

Parafín je druh vosku ktorý obsahuje veľké množstvo minerálov a vitamínov, medzi inými horčík, kremík a vo veľkom množstve železo a vitamín E. Vyniká svojou schopnosťou udržať teplo. Tuhne pri teplote 52 až 62 stupňoch Celzia. Parafín prehrieva, uvoľňuje, zvyšuje krvný obeh a otvára póry. Jeho účinky sú teda zdravotné i estetické. Využíva sa pri chorobách pohybového aparátu, u chronickej reumatickej artritídy, pri chorobách drobných kĺbov končatín, suchú alebo na popraskanú pokožku na rukách či nohách.

V prípade, že svoju zakúpenú masáž nevyužijete, naše wellness centrum sa riadi nasledovnými storno podmienkami:

  • Všetky wellness služby musia byť vopred rezervované a uhradené.

  • Bezplatné zrušenie alebo preloženie termínu služby je možné do 17:00 hod deň vopred 

  • Klienti sú povinní dostaviť sa na rezervovanú wellness službu minimálne 10 minút pred jej poskytnutím. Inak im môže byť z prevádzkových dôvodov skrátený čas rezervovanej služby.