Spoločenské akcie

Vaše spoločenské udalosti

Spoločenské akcie

Vaše spoločenské udalosti

Nechajte si vypracovať nezáväznú cenovú ponuku

rectangle
Maladinovo je vďaka svojej polohe v centre Liptova, typu ubytovania v 7 apartmánových domoch a kombinácii služieb spolu s prvým Bernard Pubom na Slovensku ideálnym miestom pre organizovanie spoločenských súkromných aj firemných akcií.
Súkromie

Súkromie

apartmánového rezortu
Konferenčný priestor

Konferenčný priestor

s kapacitou 50 os.
Apartmány

Apartmány

s kapacitou 396 lôžok
Pivné kúpele

Pivné kúpele

Bernard aj wellness centrum
Exteriérové plochy

Exteriérové plochy

na prácu aj zábavu
Reštaurácia Bernard Pub

Reštaurácia Bernard Pub

raňajky, obedy, večere, coffee break

Firemné teambuildingy, školenia, akcie

Fantázii sa medze nekladú a my sme otvorení organizovať akúkoľvek akciu pre skvelých ľudí. Hostili sme koncerty, medzinárodné športové súťaže, sústredenia aj firemné školenia, veľkokapacitný stan, 400 lôžok, Bernard Pub a krásne prostredie čaká len na vás.

Pivné kúpele, wellness, masáže, reštaurácia

Aktivity priamo v rezorte

Maladinovo je plne vybavený rezort s kvalitnými službami. Do vášho programu je možné zaradiť procedúru v pivných kúpeľoch Bernard, wellness centrum alebo masáže. Reštaurácia Bernard Pub je zas ideálnym miestom na večerné posedenie.

UZAVRETÁ MIESTNOSŤ BERNARD PUBU A ZASADAČKA

Spoločenská miestnosť a zasadačka

Maladinovo disponuje dvomi interiérovými spoločenskými priestormi. Menším z nich je vybavená zasadacia miestnosť s kapacitou ideálne do 20 osôb. Väčšia je spoločenská oddelená miestnosť Bernard Pubu s kapacitou ideálne do 60 osôb.

SKVELÁ POLOHA REZORTU V BLÍZKOSTI VEĽKÝCH ATRAKCIÍ

Využite našu spoluprácu s komplexom Gréta

V blízkosti Maladinova nájdete veľa možnosti ako dotiahnuť vašu akciu do dokonalosti. V prípade organizovania veľkých spoločenských akcií (svadby a pod.) je možné využit aj našu spoluprácu s komplexom Gréta, vzdialený 6 km od Maladinova, ktorý disponuje aj priestorom s kapacitou až 200 osôb.

VEĽKOKAPACITNÝ STAN, PLÁŽ , AREÁL

Exteriér rezortu s bohatými možnosťami

Maladinovo sa nachádza na brehu Liptovskej Mary a patria k nemu veľké exteriérové plochy vhodné na rôzne športové aj adrenalínové aktivity. Využiť môžete upravenú plochu na grilovanie na brehu Liptovskej Mary alebo veľkokapacitný stan s vyhrievaním vhodný na ochutnávky, prezentácie aj diskotéky.

icon

Súkromné večierky, rodinné oslavy, kary, krstiny

Veríme, že pokiaľ hľadáte priestor na dokonalú rodinnú oslavu, večierok s priateľmi, rozlúčku so slobodou alebo akúkoľvek inú spoločenskú akciu, sme pre vás vďaka kombinácii našich výhod skvelou voľbou.

SPOLOČENSKÝ PRIESTOR V REŠTAURÁCII BERNARD PUB

Spoločenský priestor

Naša reštaurácia, ktorá je prvý a zároveň jediný Bernard Pub na Slovensku, vám ponúka skvelý uzavretý spoločenský priestor s kapacitou do 50 sediacich osôb. Príjemné prostredie, skvelé ozvučenie, kompletné vybavenie a fantastické jedlo našich šéfkuchárov v spojení s pivom Bernard.​

PIVNÉ KÚPELE, WELLNESS, VÝBORNÁ POLOHA REZORTU

Služby rezortu a možnosti lokality

Pokiaľ budete chcieť vašu spoločenskú udalosť ozvláštniť ďalšími aktivitami budú vám k dispozícii unikátne služby rezortu ako pivné kúpele či wellness s vírivkou pod holým nebom. Pokiaľ vám nebudú stačiť naše služby radi vám odporučíme niektoré z mnohých aktivít a atrakcií v našej tesnej blízkosti.​

Recenzie

Recenzie od našich klientov

„Absolutely amazing. I was here for a conference and honestly, this is probably the best location for the conference to have been held at!"

Radha Yagnik, účastník konferencie február 2023

„V hoteli Maladinovo sme organizovali medzinárodné školenie pre 50 účastníkov zo 4 rôznych kontinentov. Boli sme veľmi spokojní s organizáciou nášho podujatia najmä vďaka profesionálnej komunikácií hotelového manažmentu aj reštaurácie. Personál reštaurácie zvládol pripraviť stravu, ktorá vyhovovala rôznorodým kultúrnym, zdravotným a iným požiadavkám našich hostí a všetci boli maximálne spokojní s kvalitou. Všetci naši účastníci boli tiež úplne spokojní s krásnymi a novo zariadenými apartmánmi. Oceňujeme profesionálnu prácu personálu hotela Maladinovo a hodnotíme služby ako aj kvalitu hotela ako nadštandardnú. Veľmi radi sa sem opäť vrátime pri organizácií ďalších konferencií a školení. ADEL Slovakia"

JANA TURANSKÁ, ADEL, február 2023

„Mala som možnosť realizovať ako lektorka tímbilding a workshop komunikačných zručností pre klienta práve v Maladinovo. Ubytovanie a welness ako aj ostatné hotelové/gastro služby sú na vysokej úrovni. Ako lektorka veľmi oceňujem prístup personálu, flexibilitu pri riešení školiacej miestnosti ako aj vonkajšie priestory, ktoré sú vhodné na tímbilding a workshop v exteriéri. V rámci areálu je k dispozícii ohnisko, kam personál preniesol všetky potrebné veci. Zároveň je tu súkromie.”"

LEKTORKA SOFTSKILLS PRE FIRMU CARGOWAGON, jún 2022

„Chcem vam velmi pekne podakovat za vsetku ochotu a profesionalnu spoluoracu, ste skvela.”

EXCLUSIVE NETWORKS, jún 2022

„Strávili sme tu team building , ubytovanie veľké moderné apartmány , dobré stravovanie formou švédskych stolov . Pri všetkých našich požiadavkách nám vyšli maximálne v ústrety.”

IVAN BLŠÁK, MTS, jún 2022

„Maladinovo nám ponúklo skvelé zázemie na školenie. Ubytovanie, školiaci priestor, wellnes, vegánska strava, okolie, služby...všetko hodnotím vysoko pozitívne :) Personál vie čo robí a robí to veľmi dobre :) Odporúčam! ”

ZUZANA KOLCUNOVÁ, GREENWAYS, jún 2022

„Dobrý deň, chcela by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za náš triedny výlet u Vás. Sme neskutočne spokojní s ubytovaním a vašimi službami. Taktiež by som sa Vás v mene celej triedy chcela poďakovať za ústretovosť a rýchlu komunikáciu. Veľmi sme si to užili a plánujeme už ďalší rok ktorý by sme strávili opäť u vás a určite aj dlhšie ako na jednu noc :). Dúfam taktiež, že sme nezanechali veľký neporiadok a taktiež nejaké škody čo sa izieb týka. Dúfame, že na další rok nás opäť vrelo privítate a ubytujete :). Ešte raz ďakujeme😊, Sláviková ”

ŠKOLSKÝ VÝLET, jún 2022

"My děkujeme za všechny vstřícné kroky, které jste nám umožnili a za ubytování, které si všichni chválili. V rámci výtek jsem zachytila jenom jednu věc a to, že se nedala na apartmánech regulovat teplota (kde není klimatizace) a bývala některým zima. Jinak si všichni chválili a byli spokojeni. Velmi rádi Vaše služby využijeme znovu, když budeme cestu do Liptovského Mikuláše nebo někde v okolí plánovat. Mějte se krásně a i Vám přeji, aby Vám rezort co nejvíce prosperoval. "

LUCIE SOLANSKÁ, JAN ENTERTAINMENT, jún 2022

Čo sa týka našej akcie u Vás by som sa Vám aj v mene spoločnosti chcela veľmi pekne poďakovať za veľmi profesionálny prístup a hlavne veľmi príjemný a priateľský prístup z Vašej strany. Naozaj sme boli veľmi spokojný, zamestnanci aj vedenie veľmi chválili či priestory, stravu, príjemný personál a celkovo organizáciu z Vašej strany. Cítili sme sa u Vás veľmi dobre a ako sme mali stres ako to dopadne s Vašou pomocou to išlo bez akýchkoľvek problémov. Myslím, že to bolo zatiaľ najlepšie zorganizované podujatie a to aj vďaka Vám a Vášmu tímu či už v reštaurácii alebo celkovo ľudom, ktorý nám vychádzali v ústrety a pomáhali.

A. TOMOVÁ, MECOM, september 2023

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek a nezmeškajte žiadnu zo skvelých ponúk