top of page

V MALADINOVE MÔŽETE ZABUDNÚŤ NA ČAS, POTREBUJETE JEDINE TÝCH, S KTORÝMI SA CHYSTÁTE ZAŽIŤ NOVÉ PRÍBEHY

O MALADINOVE A O NÁS

VŠETKO ZAČALO NÁZVOM

Kus tradície sme chceli zachovať už v našom mene. Preto sme si vybrali rýdzo slovenský názov, ktorý je odvodený od historického pomenovania tejto časti - Maladinky.

Maladinovo však pre nás nie je iba značka. Je to naša filozofia.

Maladinovo exterier 30.6.jpg

BOLI STE NIEKEDY NA MIESTE, KDE SA PRÍBEHY PÍŠU SAMÉ?

Pýtate sa, ako by vyzeral ten váš? Tak si to skúste predstaviť. 

V Maladinove môžete zabudnúť na čas. Potrebujete jedine tých, s ktorými sa chystáte zažiť nové príbehy. 

Je len na vás, aký kúsok Liptova zažijete dnes. Vyberiete si oázu pokoja a vydáte sa na potulky liptovskou prírodou? Alebo strávite ráno v posteli, na obed si dáte pivný kúpeľ a na večeru zážitok v Bernard Pube Maladinovo? 

Odneste si od nás váš osobný príbeh plný emócií z brehu Liptovskej Mary, ktorý budete chcieť zažiť znova.

MIESTO, KDE SA NA NIČ NEHRÁME

Nie sme žiadni developeri. Sme obyčajní ľudia a veríme, že práve v tom je naša sila. A hoci sa dnes slovo poctivosť často zneužíva - poďte sa k nám presvedčiť, že ešte nevymrela.

Naše služby sme nastavili tak, aby ste si naplno vychutnali všetko, čo do pobytu investujete. Vaše individuálne požiadavky nevnímame ako starosť - ale ako potenciál spraviť vaše príbehy ešte lepšie.

Sme presvedčení, že tam kde služby iných končia - tie naše len začínajú.

9u-compressed.jpg

AKO SA O VÁS POSTARÁME?

Každý z nás si zaslúži individuálny prístup. Sme tím liptákov, ktorý vám znesie aj modré (z liptovského) neba. 

Kontaktujte nás s akýmikoľvek požiadavkami a spolu vytvoríme váš dokonalý príbeh. Pretože zážitky vám nechceme len predať, chceme ich spolu s vami vytvárať.

TÚŽBA ZVEĽAĎOVAŤ LIPTOV

Z nášho regiónu nechceme len čerpať, ako to robia mnohí - chceme mu opätovať to, čo nám dáva.

Veríme, že veci v živote fungujú len vtedy, keď sa robia s čistým úmyslom a s rešpektom k prírode. Preto sme Maladinovo zasadili do Liptova tak, aby prinášalo úžitok našim hosťom, ale aj lokalite ako takej.

Maladinovo o nas 3-compressed.jpg

POZRITE SA  S NAMI DO BUDÚCNOSTI 

Maladinovo berieme ako projekt, ktorý chceme neustále zdokonaľovať.

Našu víziu sme začali napĺňať v roku 2018 a v budúcnosti pre vás chystáme ďalšie vychytávky ako kongresové a zážitkové centrum či pláž s mólom. 

V tom, čo robíme sa snažíme byť najlepší, preto sme otvorení aj vašim nápadom. :)

Ak jeden máte, môžete nám napísať cez kontaktný formulár.

NÁŠ TÍM

woman icon u.jpg

Patrícia Grešová

F&B manažér

.

DSCF5131.jpg

Ing. Tereza Tkáčová

Obchodno - marketingový manažér

Hoci som s nemalým úsilím vyštudovala technickú školu v Brne, už po pár rokoch bolo jasné, že to nie je pre mňa. Vysokú školu som ale vzala ako príležitosť a vyplatilo sa – získala som cenné skúsenosti pri pôsobení v medzinárodnej študentskej organizácii, pri práci v korporáte či organizovaní akcií pre začínajúcich podnikateľov. Je pre mňa veľkým potešením, že sa s týmito skúsenosťami môžem vrátiť na milovaný Liptov a zúročiť ich práve v Maladinove.

Andrej Tkáč

Ing. Andrej Tkáč

Dizajnér, grafik

Umenie, design, architektúra - to bolo niečo čo ma fascinovalo už od detstva, preto bola po absolvovaní gymnázia a dvoch stupňov umeleckej školy prihláška na vysokú školu oboru design jediná možná voľba. Štúdium v Brne nebola len škola designu ale aj škola života, kde sa rozvinula moja osobnosť, rozšírili moje obzory a kde som pochopil ktorým smerom sa budem uberať. Po absolvovaní štúdia smerovali moje ďalšie kroky do Prahy, kde som nabral kľúčové skúsenosti v oblasti interiérového designu, vizualizácie a 2D grafiky. Po tejto etape prišla príležitosť spolupracovať na projekte, kde je potenciál nie len zúročiť svoje doterajšie skúsenosti ale aj naplno rozvinúť svoj potenciál a spoločne sa podielať na sne menom Maladinovo.

DSCF4757.jpg

Bc. Kristína Sliacka

Ekonóm

Môj odbor na strednej škole bol síce marketing, ale vždy ma viac zaujímal manažment a ekonomika, a tak som sa rozhodla tomu ďalej venovať aj na vysokej škole. Pracovala som prevažne v korporáciách na rôznych účtovných a administratívnych pozíciách. Každý, kto ma aspoň trochu pozná, vie, že som ambiciózna osoba. Vždy som sa rada v práci posúvala ďalej, a preto vidím v Maladinove príležitosť osobnostne a profesijne rásť. Teším sa, že moje doterajšie skúsenosti budem môcť rozvíjať práve v Maladinove a zároveň budem mať možnosť učiť sa od tých najlepších.

woman icon u.jpg

Mgr. Michaela Pančušková

Obchodný manažér

.

man icon.jpg

Ľubomír

Šéfkuchár

Svoje bohaté skúsenosti v gastronómii som získal mnohoročnou prácou v zahraničí. Čas strávený s rodinou je ale nenahraditeľný a preto sa teším na pôsobenie doma na Liptove. V Maladinove, kde svoje skúsenosti zúročím pri tvorbe jedinečnej reštaurácie.

P F.jpg

Pavol Fehérpataky

Šéfkuchár

Rodina, čas strávený v prírode a moja práca je to, čo milujem. Mám rád výzvy, ktoré ma posúvajú ďalej. Baví ma tvoriť nové recepty a tie staré meniť podľa seba. Vyše 20 rokov som pracoval v zahraničí, z toho 17 rokov na pozícii šéfkuchára. Získal som tam cenné skúsenosti, hlavne v oblasti mediteránskej kuchyne.

Jaro.jpg

Jaroslav Ferjo

Vedúci technického úseku

Projektu Maladinovo som veril od úplného začiatku, čo ma v konečnom dôsledku aj prinútilo presťahovať sa do tohto kraja s celou rodinou. Keďže Maladinovo je v nádhernom prostredí a človek tu má vyžitie v každom smere, maximálne mi záleži na tom, aby všetko fungovalo podľa predstáv a samozrejme aj prianí zákazníka. Mojou prioritou je, aby klient po technickej stránke nemal žiadny problém. 

DSCF7381a.jpg

Miroslava Bursová

Vedúca recepcie

Od ukončenia Hotelovej akadémie som bola naplno rozhodnutá venovať sa hotelierstvu a cestovnému ruchu. Liptov sa stal mojou srdcovkou, nakoľko patrí k najvyhľadávanejším turistickým a rekreačným destináciám na Slovensku. Svoje skúsenosti z hotelierstva, cestovného ruchu ale aj z kúpeľnej oblasti sa snažím vo svojej práci čo najlepšie využiť a tým priniesť našim klientom tie najlepšie odporúčania. 

37500519_1889596987774251_597679720401731584_n.jpg

Martina Srpoňová

Vedúca chyžných

.

K F.jpg

Bc. Katarína Ferjová

Komunikácia s partnermi

Od ukončenia strednej školy sa venujem obchodu a som viac menej zameraná pro-zákaznícky.  Nepodieľam sa na bežnej operatíve, ale hodnotím a pripomienkujem návrhy a nápady z vonku, ako nezaujatý pozorovateľ, prípadne ako koncový zákazník, keďže s tým mám najviac skúseností. Podľa môjho názoru je v projekte zaangažovaných veľa správnych ľudí, ktorí z projektu MALADINOVO urobia pojem na Liptove.

A P.jpg

Aleš Pavlík

Bernard Pub

Celý život žiji a pracuji v gastronomii. Je to moje práce, koníček, vášeň. Po studiu střední a vysoké hotelové školy jsem pracoval na různých pozicích v pražských restauracích a hotelech, kde jsem sbíral cenné zkušenosti. Ty dnes využívám při realizaci franšízového konceptu Bernard Pub, budování restaurací na klíč a gastronomickém poradenství.

bottom of page