ABOUT OUR TEAM AND PHILOSOPHY

About us
ABOUT OUR TEAM AND PHILOSOPHY

About us

We are no developers. We are ordinary people and we believe that's where our strength lies. And although the word honesty is often misused today - come and see with your own eyes that honesty is not extinct yet.
We have set up our services in such way that you can fully enjoy everything you invest in your stay. Your individual requests will not be seen as a burden - but rather as potential to make your stories even better.
rectangle

Zoznámte sa s nami

ikona
SALES AND MARKETING
TEREZA
 
Hoci som s nemalým úsilím vyštudovala technickú školu v Brne, už po pár rokoch bolo jasné, že to nie je pre mňa. Vysokú školu som ale vzala ako príležitosť a vyplatilo sa – získala som cenné skúsenosti pri pôsobení v medzinárodnej študentskej organizácii, pri práci v korporáte či organizovaní akcií pre začínajúcich podnikateľov. Je pre mňa veľkým potešením, že sa s týmito skúsenosťami môžem vrátiť na milovaný Liptov a zúročiť ich práve v Maladinove.
ikona
GRAPHICS AND DESIGN
ANDREJ
 
Umenie, design, architektúra - to bolo niečo čo ma fascinovalo už od detstva, preto bola po absolvovaní gymnázia a dvoch stupňov umeleckej školy prihláška na vysokú školu oboru design jediná možná voľba. Štúdium v Brne nebola len škola designu ale aj škola života, kde sa rozvinula moja osobnosť, rozšírili moje obzory a kde som pochopil ktorým smerom sa budem uberať. Po absolvovaní štúdia smerovali moje ďalšie kroky do Prahy, kde som nabral kľúčové skúsenosti v oblasti interiérového designu, vizualizácie a 2D grafiky. Po tejto etape prišla príležitosť spolupracovať na projekte, kde je potenciál nie len zúročiť svoje doterajšie skúsenosti ale aj naplno rozvinúť svoj potenciál a spoločne sa podielať na sne menom Maladinovo.
ikona
ECONOMICS
KRISTÍNA
 
Môj odbor na strednej škole bol síce marketing, ale vždy ma viac zaujímal manažment a ekonomika, a tak som sa rozhodla tomu ďalej venovať aj na vysokej škole. Pracovala som prevažne v korporáciách na rôznych účtovných a administratívnych pozíciách. Každý, kto ma aspoň trochu pozná, vie, že som ambiciózna osoba. Vždy som sa rada v práci posúvala ďalej, a preto vidím v Maladinove príležitosť osobnostne a profesijne rásť. Teším sa, že moje doterajšie skúsenosti budem môcť rozvíjať práve v Maladinove a zároveň budem mať možnosť učiť sa od tých najlepších. 
ikona
RECEPTION
MIRKA
 
Od ukončenia Hotelovej akadémie som bola naplno rozhodnutá venovať sa hotelierstvu a cestovnému ruchu. Liptov sa stal mojou srdcovkou, nakoľko patrí k najvyhľadávanejším turistickým a rekreačným destináciám na Slovensku. Svoje skúsenosti z hotelierstva, cestovného ruchu ale aj z kúpeľnej oblasti sa snažím vo svojej práci čo najlepšie využiť a tým priniesť našim klientom tie najlepšie odporúčania. 
ikona
TECHNICS AND MAINTENANCE
JAROSLAV
 
Projektu Maladinovo som veril od úplného začiatku, čo ma v konečnom dôsledku aj prinútilo presťahovať sa do tohto kraja s celou rodinou. Keďže Maladinovo je v nádhernom prostredí a človek tu má vyžitie v každom smere, maximálne mi záleži na tom, aby všetko fungovalo podľa predstáv a samozrejme aj prianí zákazníka. Mojou prioritou je, aby klient po technickej stránke nemal žiadny problém.  
ikona
KITCHEN
PAVOL
 
Rodina, čas strávený v prírode a moja práca je to, čo milujem. Mám rád výzvy, ktoré ma posúvajú ďalej. Baví ma tvoriť nové recepty a tie staré meniť podľa seba. Vyše 20 rokov som pracoval v zahraničí, z toho 17 rokov na pozícii šéfkuchára. Získal som tam cenné skúsenosti, hlavne v oblasti mediteránskej kuchyne.
ikona
KITCHEN
LUBO
 
Svoje bohaté skúsenosti v gastronómii som získal mnohoročnou prácou v zahraničí. Čas strávený s rodinou je ale nenahraditeľný a preto sa teším na pôsobenie doma na Liptove. V Maladinove, kde svoje skúsenosti zúročím pri tvorbe jedinečnej reštaurácie.
ikona
HOUSEKEEPING
MARTINA
 
 
ikona
RESTAURANT
PATRÍCIA
 
 
ikona
EVENTS
MICHAELA
 
 

Newsletter

Sign up for the newsletter and don't miss any of the great offers