NAVŠTÍVTE NÁS

Palúčanská 121, 031 01 Liptovský Mikuláš

info@maladinovo.sk / +421 911 553 373

Informácie o spracúvaní osobných údajov nájdete 

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
 
 
 
 
 

Cieľ: Vybudovanie pekného komplexu s kvalitným zariadením interiérov. Apartmánové domy Maladinovo budú predstavovať luxus za prijateľné ceny. Kvalitné ubytovanie bude doplnené dobrou reštauráciou, privátnym wellness, minimarketom, kongresovým centrom a ďalšími službami. Cieľom tohto projektu je doplniť chýbajúce kvalitné ubytovanie na Liptove a vo svojej činnosti sa budeme venovať aj charitatívnym aktivitám. Otvorenie celého komplexu je stanovené na júl 2020.
 

Stratégia: Úspech bude založený na kvalite všetkých poskytovaných služieb a na kvalite interiérového vybavenia súčasne s primeranou cenou za túto ponuku. Zákazník musí mať pocit, že za svoje peniaze dostáva to najlepšie, čo je možné v danom regióne a štandarde dostať. Maladinovo má na to všetky predpoklady. Od architektonického návrhu až po profesionálny tím v každej časti riadenia firmy .Najdôležitejše pracovné pozície sú obsadzované už v tomto období.
 

Kto sme? Pracovný tím Maladinovo je zložený z ľudí, ktorí majú s podobnými projektami dlhoročné skúsenosti. Súčasťou tímu sú ľudia, ktorí sa aktívne zúčastňovali výstavby aquaparku Tatralandia. V súčasnosti sú zabezpečené kľúčové pozície v oblasti riadenia a marketingu, je zabezpečený tím v reštaurácii a taktiež aj osoba hlavného prevádzkára. Pre firmu Honesty s.r.o. externe pracujú osoby zaoberajúci sa grafikou, marketingom, zabezpečená je kontrola kvality stavby.

 

Investor a nositeľ myšlienky projektu: Fimlux s.r.o., Honesty s.r.o.
Generálny dodávateľ stavby: BTB group, s.r.o.
Technický a stavebný dozor: Fimdeck, s.r.o., Subtech Unity s.r.o. Ing. Jozef Gonda, Ing. Arch. Boris Bartánus
Vedúci projektu: Ing. Pavol Tkáč
Zástupca pre komunikáciu: Bc. Katarína Ferjová
Marketing. Bc. Tereza Tkáčová
Dizajn: Ing. Andrej Tkáč
Vybrané spolupracujúce firmy: Pivovar Bernard, a.s. ( prvá frančíza na území SR ), Milan Sůkal, Fimlux s.r.o., BTB Group s.r.o.

O NÁS

 
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

Adresa spoločnosti

Honesty spol. s r.o. 

Palúčanská 121

031 01 Liptovský Mikuláš

Ing. Pavol Tkáč - 0911 553 373

tkac@maladinovo.sk