MALADINOVO

Kontakty a poloha
MALADINOVO

Kontakty a poloha

Vieme, že môže jednoducho nastať situácia, kedy vám informácie na našich stránkach nebudú stačiť. Radi by sme si v každej situácii, v ktorej to je možné, zachovali osobný prístup ku všetkým, ktorí už služieb Maladinova využívajú alebo by radi využili. Aj z toho dôvodu uvádzame kontakty na všetky dôležité strediská rezortu a veríme, že dostanete odpovede na svoje otázky.

Rezervačné oddelenie

Chcete sa informovať o dostupnosti voľných kapacít alebo máte akúkoľvek otázku k už vytvorenej rezervácii? Naše dievčatá vždy ochotne poradia.


email: rezervacie@maladinovo.sk

tel.č.: +421 910 190 190

Recepcia

Máte špecifickú otázku k vášmu nadchádzajúcemu alebo aktuálnemu pobytu? Chceli by ste fungovanie našej recepcie pochváliť alebo naopak máte isté výhrady?


zodpovedná osoba: Tereza Tkáčová

email: recepcia@maladinovo.sk

tel.č.: +421 914 160 160

 

Reštaurácia Bernard Pub

Súčasťou Maladinova je prvá reštaurácia Bernard Pub na Slovensku. Ak ste ubytovaní a chcete sa informovať o možnostiach stravovania alebo sa k nám chcete prísť len pozrieť, kontaktujte nás.


zodpovedná osoba: Andrej Ceperík, Michal Brndiar

email: bernardpub@maladinovo.sk

tel.č.: +421 902 973 011 , +421 902 973 001

Ponuky spolupráce

Ak máte otázky ohľadne nášho rezortu, ktoré sa netýkajú ubytovania ale napríklad aj možnosti spolupráce s nami, určite nás kontaktujte. Sme si istí, že spolu nájdeme spoločnú reč.


zodpovedná osoba: Ing. Tereza Tkáčová

email: info@maladinovo.sk

Firemné akcie a cestovné kancelárie

Ste cestovná kancelária a chceli by ste s nami nadviazať novú spoluprácu? Alebo by ste u nás chceli usporiadať firemnú akciu? Kontaktujte našu Mišku.


zodpovedná osoba: Mgr. Michaela Pančušková

email: obchod@maladinovo.sk

tel.č.: +421 902 973 004

Wellness centrum

Súčasťou nášho wellness centra sú pivné kúpele, masáže, sauny aj vírivky. Radi by ste ho navštívili ale potrebujete viac informácii? Náš kvalifikovaný wellness tím je vám k dispozícii.


zodpovedná osoba: Slávka Mišovičová

email: wellness@maladinovo.sk

tel.č.: +421 914 180 180

Emergency číslo pre ubytovaných

Ste u nás ubytovaný, recepcia je už zatvorená a potrebujete vyriešiť naliehavý problém? Sme vám k dispozícii 24/7. Telefonický kontakt na našu emergency linku nájdete v Ubytovacom manuáli na apartmáne v sekcii Kontakty, prípadne na dverách našej recepcie. 


zodpovedná osoba: Katarína Vozáriková

 

Kde nás nájdete?

Veríme, že nás nájdete veľmi jednoducho. Nachádzame sa totiž priamo oproti Aquaparku Tatralandia, dostať sa tak k nám dá cez mostík z Tatralandie alebo bočnou príjazdovou cestičkou z hlavnej cesty. Akonáhle uvidíte strechy našich siedmych bielych domov, budete vedieť, že ste správne. Recepciu spoznáte podľa veľkej terasy pred ňou a presklenej fasády na prízemí.

Maladinovo s.r.o.,
Pri zátoke 66/6
031 05 Liptovský Mikuláš
IČO: 52 75 82 90
mapa maladinovo

Kontaktujte nás prostredníctvom formuláru

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek a nezmeškajte žiadnu zo skvelých ponúk