Wellness Maladinovo.jpg

WELLNESS

A PIVNÉ KÚPELE

Okolité prírodné elementy, ktoré umocňujú krásu a jedinečnosť Liptova, sme preniesli aj priamo do apartmánov a do originálneho wellness centra. Voda, zem, vzduch a oheň sa tak u nás snúbia s bezstarostnosťou, oddychom a pohodou.

Ultra relax vstup

V Ultra relax vstupe uspokojíte aj vaše najnáročnejšie požiadavky na wellness. Vo zvýhodnenej cene získate prístup do všetkých našich unikátnych wellness služieb vrátane prastarej procedúry pivných kúpeľov a privátneho prenájmu vírivky pod holým nebom.

  • 1x 2h vstup do wellness centra

  • 1x 1h procedúra v pivných kúpeľoch

  • 1x 1h privátny prenájom vonkajšej vírivky

  • 1x 20 min. masáž

ultra relax-01.jpg

Pivné kúpele Bernard

Vlajkovou loďou našich wellness služieb sú pivné kúpele Bernard. Ponúkame Vám v nich unikátnu prastarú terapiu starostlivosti o telo, pri ktorej používame výlučne prírodné suroviny, napríklad chmel a kvasnice.

Maladinovo - Ranajky, ihrisko, welness 065.jpg

Wellness centrum

Ak milujete saunovanie, otužovanie a vírivky, určite nevynechajte naše wellness centrum. Posedenie na terase vo vyhriatej jacuzzi s prekrásnym výhľadom na nebo a okolité hrebene Nízkych Tatier je pre každého veľkým zážitkom.

Sauna 2.jpg
Privátne wellness

Privátna vírivka a infrasauna priamo vo Vašom apartmáne. K tomu otužovacie sprcha a relaxačná izba. V Maladinove je to vďaka mezonetom Superior realita. Ak sa v nich ubytujete, privátnu wellness zónu si môžete užívať počas celého pobytu.

privatne wellness 2a.jpg

Masáže a zábaly

Po liečivých kúrach v pivnej kadi alebo v saune Vám určite dobre padne masáž. V Maladinove sa nešpecializujeme na kvantitu, ale kvalitu. Preto Vám ponúkame niekoľko druhov masáží vrátane lávových kameňov, medu, bankovania a aromaterapie.

Maladinovo - Ranajky, ihrisko, welness 071.jpg