Wellness Maladinovo.jpg

WELLNESS

A PIVNÉ KÚPELE

Okolité prírodné elementy, ktoré umocňujú krásu a jedinečnosť Liptova, sme preniesli aj priamo do apartmánov a do originálneho wellness centra. Voda, zem, vzduch a oheň sa tak u nás snúbia s bezstarostnosťou, oddychom a pohodou.

WELLNESS CENTRUM

Ak milujete saunovanie, otužovanie a vírivky, určite nevynechajte naše wellness centrum. Posedenie na terase vo vyhriatej jacuzzi s prekrásnym výhľadom na nebo a okolité hrebene Nízkych Tatier je pre každého veľkým zážitkom.

PRIVÁTNE WELLNESS

Privátna vírivka a infrasauna priamo vo Vašom apartmáne. K tomu otužovacie sprcha a relaxačná izba. V Maladinove je to vďaka mezonetom Superior realita. Ak sa v nich ubytujete, privátnu wellness zónu si môžete užívať počas celého pobytu ako dlho chcete. 

MASÁŽE

Po liečivých kúrach v pivnej kadi alebo v saune Vám určite dobre padne masáž. V Maladinove sa nešpecializujeme na kvantitu, ale kvalitu. Preto Vám ponúkame 9 druhov masáží vrátane lávových kameňov, medu, bankovania a aromaterapie.

PIVNÉ KÚPELE BERNARD

Vlajkovou loďou našich wellness služieb sú pivné kúpele Bernard. Ponúkame Vám v nich unikátnu prastarú terapiu starostlivosti o telo, pri ktorej používame výlučne prírodné suroviny, napríklad chmel a kvasnice.