top of page
Wellness Maladinovo.jpg

WELLNESS SLUŽBY MALADINOVO

Okolité prírodné elementy, ktoré umocňujú krásu a jedinečnosť Liptova, sme preniesli aj priamo do apartmánov a do originálneho wellness centra. Voda, zem, vzduch a oheň sa tak u nás snúbia s bezstarostnosťou, oddychom a pohodou.

Pivne kupele Maladinovo fl.jpg

UNIKÁTNA PRASTARÁ LIČEBNÁ PROCEDÚRA

Pivné kúpele Bernard

Vlajkovou loďou našich wellness služieb sú pivné kúpele Bernard. Ponúkame Vám v nich unikátnu prastarú terapiu starostlivosti o telo, pri ktorej používame výlučne prírodné suroviny, napríklad chmel a kvasnice.

privatne wellness 2a.jpg

SÚKROMNÁ SAUNA A VÍRIVKA V APARTMÁNE

Privátne wellness v apartmáne Superior

Privátna vírivka a infrasauna priamo vo Vašom apartmáne. K tomu otužovacie sprcha a relaxačná izba. V Maladinove je to vďaka mezonetom Superior realita. Ak sa v nich ubytujete, privátnu wellness zónu si môžete užívať počas celého pobytu.

Maladinovo - Ranajky, ihrisko, welness 049u.jpg

KOMORNÉ A ŠTÝLOVÉ WELLNESS S HVIEZDNYM NEBOM

Wellness centrum a vonkajšia vírivka

Ak milujete saunovanie, otužovanie a vírivky, určite nevynechajte naše wellness centrum. Posedenie na terase vo vyhriatej jacuzzi s prekrásnym výhľadom na nebo a okolité hrebene Nízkych Tatier je pre každého veľkým zážitkom.

Maladinovo - Ranajky, ihrisko, welness 068.jpg

MASÁŽNA MIESTNOSŤ JE SÚČASŤOU WELLNESS CENTRA

Masáže, procedúry a zábaly

Po liečivých kúrach v pivnej kadi alebo v saune Vám určite dobre padne masáž. V Maladinove sa nešpecializujeme na kvantitu, ale kvalitu. Preto Vám ponúkame niekoľko druhov masáží vrátane lávových kameňov, medu, bankovania a aromaterapie.

bottom of page