Privatne wellness_Apartmany Maladinovo (

WELLNESS

UPOZORNENIE: Počas epidemiologických opatrení nám nariadenia vlády a príslušných úradov neumožňujú poskytovať wellness služby s výnimkou pobytu v apartmáne so súkromnou vírivkou a infrasaunou. Tieto obmedzenia platia až do odvolania. Viac informácií získate na čísle 0914160160 alebo na adrese recepcia@maladinovo.sk.

Maladinovo nie je len synonymom komfortu, štýlového ubytovania a atraktívnej lokality. Okolité prírodné elementy, ktoré umocňujú krásu a jedinečnosť Liptova, sme preniesli aj priamo do apartmánov a do originálneho wellness klubu. Voda, zem, vzduch a oheň sa tak u nás snúbia s bezstarostnosťou, oddychom a pohodou.

PIVNÉ KÚPELE BERNARD

Vlajkovou loďou našich wellness služieb sú pivné kúpele Bernard. Ponúkame Vám v nich unikátnu prastarú terapiu starostlivosti o telo, pri ktorej používame výlučne prírodné suroviny, napríklad chmelkvasnice.

Ak milujete saunovanie, otužovanie a vírivky, určite nevynechajte náš Wellness klub. Posedenie na terase vo vyhriatej jacuzzi s prekrásnym výhľadom na okolité hrebene Nízkych a Západných Tatier je pre každého veľkým zážitkom.

WELLNESS KLUB

Masaze_Maladinovo_apartmany_Liptov_2m.pn

SÚKROMNÉ WELLNESS

Privátna vírivka a infrasauna priamo vo Vašom apartmáne. K tomu otužovacie sprchy a relaxačná izba. V Maladinove je to vďaka mezonetom Superior realita. Ak sa v nich ubytujete, privátnu wellness zónu si môžete užívať počas celého pobytu ako dlho chcete. 

MASÁŽE

Po liečivých kúrach v pivnej kadi alebo v saune Vám určite dobre padne masáž. V Maladinove sa nešpecializujeme na kvantitu, ale kvalitu. Preto Vám ponúkame 9 druhov masáží vrátane lávových kameňov, medu, bankovania a aromaterapie.

KONTAKT

Pre viac informácií o našich wellness službách alebo rezerváciu nás kontaktujte na +421914160160 alebo na recepcia@maladinovo.sk.

INŠPIRUJTE SA 

U nás sa môžete spoľahnúť na špičkové wellness služby a bezpečnosť i čistotu. Postará sa o Vás tím skúsených a certifikovaných špecialistov, ktorí Vám ochotne poradia s procedúrami. Pozrite si pár fotiek...

Prihláste sa na odber noviniek a nezmeškajte žiadnu zo skvelých ponúk

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon