top of page
Maladinovo na Liptove Zima 2020.jpg

ČO ROBIŤ V MALADINOVE

V Maladinove sa vždy budeme snažiť aby ste sa na vašej dovolenke nenudili. Našim hosťom v prvom rade odporúčame objavovať bohaté možnosti regiónu a množstvo atrakcií, ktoré sa nachádzajú v našej tesnej blízkosti. V prípade, že sa však rozhodnete zabaviť priamo v Maladinove ponúkame niekoľko možností pre všetky vekové kategórie.

Pivne kupele Bernard Maladinovo.jpg

LYŽIARSKE STREDISKÁ NA DOSAH

Využívajte skvelú polohu

Pivné kúpele Bernard sú našou špecialitou. Ide o unikátnu liečivú procedúru, ktorá sa skladá z perličkového kúpeľa s bylinkovým extraktom, neobmedzeného pitia piva a oddychu.

Novoroćné kúpanie v mare.jpg

NA SVAH VÁS ODVEZIEME

Zamrznutá Liptovská Mara

Blízkosť Liptovskej Mary je možné využiť aj v zime. Veľmi obľúbené sa v poslednej dobe stalo otužovanie v ľadovej vode. Ak by ste to chceli vyskúšať máme na túto aktivitu skutočne ideálne podmienky.

Virivka pod holým nebom.jpg

SKVELÉ SLUŽBY PRIAMO V REZORTE

Wellness a pivné kúpele

Veríme, že naše komorné avšak štýlové wellness centrum vás v zime poteší. Okrem interiérových sáun a vírivky máme aj luxusnú vonkajšiu vírivku pre dve osoby, kde si užijete výhľady na okolité zasnežené kopce.

IMG_20211231_111606289_PORTRAIT.jpg

NAŠI PARTNERI PRIAMO NA SVAHU

Sánky

Pre vaše deti vám prenajmeme sánky, ktoré môžete použiť priamo v rezorte alebo sa môžete vybrať aj na dlhší výlet napríklad na jeden z okolitých kopcov a poriadne si užiť tie pravé zimné radovánky.

BU1A8679a.jpg

TATRALANDIA LEN 10 MIN CHÔDZE

Reštaurácia Bernard Pub

Náš Bernard Pub je prvým na Slovensku a tak ako inde aj tu predstavuje záruku skvelého piva a jedla. Ide o výborný priestor na posedenie s priateľmi alebo rodinou počas dlhých zimných večerov.

IMG_2252.jpg

LIPTOV NIE JE LEN O LYŽOVANÍ

Snežné skútre

Na recepcii máme dva snežné skútre, ktoré si môžete požičať a zabaviť sa na vyhradenej ploche na lúke pri Maladinove. Táto zábava je síce podriadená väčšiemu množstvu snehu ale v prípade, že sú podmienky vhodné ide o skvelú atrakciu!

bottom of page