top of page
Maladinovo aktivity Liptovska Mara.jpg

ZAŽITE NEZABUDNUTEĽNÉ PRÍBEHY V REGIÓNE S NAJBOHATŠÍMI MOŽNOSŤAMI AKTIVÍT 

Užite si strategickú polohu Maladinova a ľahkosť bytia - pretože na všetko dôležité sme tu my. Sme pripravení poradiť Vám s programom, ale i zarezervovať či vybaviť rôzne aktivity na Liptove podľa vašej chuti.

Plaz Liptovskej Mary.jpg

Aktivity v rezorte

Voľnočasové aktivity ponúkame už priamo v Maladinove - užite si pivné kúpele Bernard, skvelú kuchyňu našej reštaurácie Bernard Pub Maladinovo, opekačku pri Liptovskej Mare či prechádzku po pláži. Vaše deti sa zabavia na vonkajšom detskom ihrisku.

Zoo kontakt

V blízkosti Maladinova

Maladinovo sa nachádza v skutočnom centre turizmu na Liptove. Vďaka tomu sa v tesnej blízkosti nachádza niekoľko najväčších atrakcií regiónu. Veríme, že či už hľadáte adrenalín, oddych alebo rodinnú zábavu svoje si nájdete.

Liptov Lasers.jpg

Naši partneri

Veríme, že aj vy prichádzate na Liptov práve kvôli veľkým možnostiam aktívneho oddychu. Atrakcie našich partnerov vám zarezervujeme priamo u nás na recepcii a ponúkame aj výhodnejšie podmienky. Nemusíte tak mať žiadne starosti s plánovaním. 

Kvacianska dolina.jpg

Tipy na výlety

Pokiaľ počas dovolenky radi vybehnete do prírody inšpirujte sa našimi typmi na výlety. My v Maladinove často niekam vybehneme a prinášame Vám autentické popisy zaujímavých lokalít a turistických trás.

Vlkolínec.jpg

Aktivity v regióne

Možnosti regiónu Liptov sú skutočne rozsiahle. Predstavíme vám prehľad možností trávenia voľného času na vašej dovolenke a veríme, že si každý príde na svoje najobľúbenejšie hobby. Pri pobytoch od 3 noci naviac zdarma získate Liptov Region Card.

priestor na umytie bicyklov.jpg

Pre cyklistov

Maladinovo leží  blízkosti cyklistických trás a nakoľko celý Liptov je popretkávaný množstvom cyklotrás, snažíme sa vyjsť v ústrety všetkým cyklistom, ktorý sa u nás ubytujú, aj tým, ktorý idú len okolo.

bottom of page