◆ paddleboardy   ◆ vodný skúter   ◆ vodné lyže    ◆ katamaran

PADDLEBOARD CENTRUM 🏄

◆ paddleboardy   ◆ vodný skúter   ◆ vodné lyže    ◆ katamaran

PADDLEBOARD CENTRUM 🏄

Paddleboard centrum v Maladinove je miestom pre vodnú zábavu a relax na Liptovskej Mare. Okrem paddleboardov môžete z nášho veľkého móla vyštartovať aj na vodný skúter, vodné lyže, wake board či dokonca katamaran. Na móle vám ponúkneme aj chladené nápoje a nanuky.

Pláž a veľké mólo

Pláž a veľké mólo

Vodný skúter

Vodný skúter

Vodné lyže

Vodné lyže

Katamaran

Katamaran

Nanuky a nápoje

Nanuky a nápoje

POŽIČOVŇA PADDLEBOARDOV

Priamo na našom móle vás vybavíme paddleboardom, pádlom aj záchrannou vsestou a vypustíme na šíru Liptovskú Maru. Paddleboarding je vhodný aj pre úplných začiatočníkov a po počiatočnom oťukaní ho zvládne ovládať úplne každý. Naše paddleboardy sú primárne pre jednu osobu, zvládnu však aj dospelého a menšie dieťa alebo psa. Vstup je možné kúpiť buď na recepcii Maladinova alebo aj priamo na móle, a v prípade záujmu si vopred môžete dohodnúť aj výlet s inštruktorom.

ZÁŽITOK NA OBJEDNÁVKU

Po objednávke minimálne 1 hodinu vopred na čísle +421 917 767 767 môžete z móla Maladinovo vyskúšať aj skutočný adrenalín v podobe vodného skútra, vodných lyží, wake boardu alebo nafukovacieho kolesa ťahaného za skútrom! Pokiaľ ste väčšia rodina alebo partia, vrelo odporúčame aj výlet na katamarane (max 12 osôb). Veríme, že vďaka našim službám si z dovolenky pri Liptovskej Mare odnesiete skutočný a hodnotný zážitok. 

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek a nezmeškajte žiadnu zo skvelých ponúk