Pracovní místo

Ako stále rozvíjajúci sa kolektív často potrebujeme novú pracovnú silu alebo posilňujeme už existujúce oddelenia. Radi by sme v Maladinove vytvárali atmosféru kde sa ľudia cítia dobre a pracujú preto, že ich práca napĺňa. Pokiaľ si myslíte, že máte v Maladinove čím prispieť prezrite si naše aktuálne voľné pracovné pozície a v budúcnosti sa tešíme, že sa možno práve vy stanete členom našej rodiny.

POCTIVÁ PRÁCA

V MALADINOVE

800 - 1500 €/mesiac + možnosť ubytovania

KUCHÁR

Hľadáme mladého kuchára ktorý chce vyskúšať svoje kulinárske schopnosti v nošom Bernard Pube.


Náplň práce – Pripravovanie všetkých ponúkaných jedál (hlavné jedlá, polievky, šaláty, dressingy, oblohy). Zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov. Dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál. Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku. Organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál. Aranžovanie pripravovaných pokrmov a kladenie vysokého dôrazu na estetickú stránku pokrmov.

1000 €/mesiac

MARKETINGOVÝ MANAŽÉR

Hľadáme kreatívneho člověka s hlavou plnou nápadov, ktorý je neustále v pohybe, prináša postrehy a nápady pre ostatných v tíme. 


Žiadané vedomosti a schopnosti - online marketing, PPC kampane, kreatívne kampane, content marketing, správca sociálnych sietí, základy práce s grafickými systémami

5 €/hod – práca na dohodu / brigáda

RECEPČNÝ/RECEPČNÁ

Hľadáme recepčnú/recepčného s proklientským prístupom, dobrou komunikáciou, príjemným vystupovaním, schopným zvládnuť i náročné situácie s úsmevom na tvári. 


Náplň práce – check in/ check out, potvrdzovanie rezervácií, vedenie evidencie ubytovaných hostí, vystavovanie účtov a fakturácia, práca s hotovosťou, administrativa spojená s chodom recepcie, poskytovanie komplexných informácii klientom atď. 

800 €/mesiac

WELLNESS PRACOVNÍK A MASÉR

Hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý sa bude starať o chod nášho komorného wellness centra a pivných kúpeľov, poskytovať našim klientom masáže a relaxačné procedúry či pripravovať naše jedinečné pivné kúpele. 


Náplň práce – starostlivosť o chod wellness centra a pivných kúpeľov, rezervácia procedúr a komunikácia so zákazníkmi, poskytovanie masáží a procedúr, podpora predaja produktov, práca s pokladňou a rezervačným systémom