top of page
listoví pádu

PROGRAM NA JESENNÉ PRÁZDNINY V MALADINOVE

Užite si jesenné prázdniny na Liptove plné zážitkov! 3-dňový pobyt pre 4-člennú rodinu v apartmánovom rezorte Maladinovo ponúkame už od 140 €.

UPOZORNENIE: Milí priatelia, hostia a návštevníci. Vzhľadom na aktuálnu situáciu a sprísnenie opatrení v súvislosti s koronavírusom na Slovensku sme boli nútení pristúpiť k zmenám v režime a fungovaní nášho rezortu. Keďže možnosti cestovania a pohybu občanov i poskytovania služieb sú dočasne obmedzené, v obmedzenom režime pracuje aj naše stredisko. Tak tomu bude i počas nadchádzajúcich jesenných prázdnin. Všetkým záujemcom o pobyt u nás sa ospravedlňujeme, ďakujeme vám za prejavenú dôveru a zároveň vás ubezpečujeme, že rezervované a zakúpené pobyty si môžete termínovo kedykoľvek preobjednať na ľubovoľný termín s platnosťou do konca roku 2021. Viac informácií sa dozviete na našej recepcii na čísle 0914160160 alebo na adrese recepcia@maladinovo.sk. Aj my sme zodpovední a veríme, že spolu s vami to zvládneme.

V cene pobytu je okrem ubytovania v moderných štúdiách a apartmánoch zahrnutý bezkontaktný animačný program pre celú rodinu. Je len na vás, do ktorých aktivít sa zapojíte a či budete súťažiť o lákavé ceny.

 

Aby ste sa s deťmi cítili bezpečne, všetky súťaže a aktivity sme naplánovali v exteriérovom areáli nášho strediska, respektíve v súkromí vašich apartmánov bez kontaktu s inými návštevníkmi. Prebiehať budú od štvrtku 29.102020 do nedele 1.11.2020. Držíme sa hesla  - Príroda je najlepší lekár :-)

SÚŤAŽ O NAJKRAJŠIU TEKVICU

Tekvica_Maladinovo_1m.jpg

Sviatok všetkých svätých sa v Európe spája s predkresťanskou tradíciou. Kelti, Germáni i Slovania pripisovali noci z 31. októbra na 1. novembra magickú moc. Verili, že v tomto čase preberajú patronát nad svetom i ľuďmi temné sily smrti a sily života odchádzajú až do jari do úzadia.

 

Aby zahnali zlých démonov, prinášali im rôzne dary a obety. My ich odstrašíme vyrezávanými tekvicovými hlavami, ktoré môžete vyzdobiť v súkromí vášho apartmánu. Aby to však bolo zábavnejšie, najkrajší výtvor odmeníme. A po zotmení všetkých svetlonosov zhromaždíme na terase a zapálime v nich sviečky.

VEČERNÉ DETSKÉ KINO

Každý večer máme pre deti pripravené pásmo veselých príbehov z obľúbeného animovaného seriálu. Akého? To je jedno z prekvapení a dozviete sa ho až u nás... Pozrieť si ho môžete pred spaním v apartmáne na našom internom televíznom okruhu.

Jesenne prazdniny_Maladinovo_1m.jpg

MAĽOVANIE KRIEDAMI

Farebné kriedy rozdáme pri príchode deťom a tie môžu kedykoľvek nakresliť na chodník pred apartmánovými domami obrázok s ľubovoľnou témou. Hotové diela potom odfotíte, zverejníte ich na Facebooku alebo na Instagrame, v príspevku označíte rezort Maladinovo a autorom najvydarenejších výtvorov odovzdáme pekné ceny. 

SÚŤAŽ O JESENNÚ KYTICU

V blízkom okolí Maladinova je množstvo zaujímavých miest a zákutí, na ktoré sa môžete ísť pozrieť s deťmi. S ich výberom vám ochotne poradíme. Pri potulkách môžete nazbierať farebné listy zo stromov a uviť peknú kyticu. Ak ju prinesiete až k nám pred recepciu, môže sa stať, že práve tá vaša bude najväčšia alebo najkrajšia a získa od nás zaujímavú odmenu. 

SÚŤAŽ O NAJKRAJŠIE ZVIERATKO

Počas výletov do prírody nemusíte zbierať len listy. Môžete nájsť aj gaštany, žalude a iné jesenné plody. Z nich vymodelujte rôzne zvieratká, odfoťte ich a zaveste na svoje profily na Facebooku alebo na Instagrame s označenám rezortu Maladinovo. Tvorcov zvieratiek, ktoré dostanú najviac lajkov, odmeníme.

KONTAKT

Kontaktujte nás a informujte sa o podrobnostiach, ktoré Vás zaujímajú.

email: fusanova@maladinovo.sk

tel.č.:  +421 902 973 009

zodpovedná osoba: Jaroslava Fusánová

Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať

bottom of page