Maladinovo na HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2022

18 - 20.2. sme sa v tíme štyroch ľudí z Maladinova zúčastnili veľtrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD v Prahe. Tento veľtrh organizovaný v priestoroch PVA EXO PRAHA bol zameraný na cestovný ruch a hostil až 227 firiem z celého sveta. Okrem turistických centrál českých a slovenských regiónov a okolitých krajín ako Maďarsko alebo Rakúsko, nechýbali ani zástupcovia vzdialených destinácií z Ameriky, Ázie alebo Afriky.

Vystavovatelia tu neprezentovali len možností cestovania do svojho regiónu, ale ukazovali nám aj kúsok zo svojich zvykov a obyčajov. Mali sme tak možnosť ochutnať regionálne jedlá aj nápoje, vypočuť si tradičnú hudbu z Indonézie alebo si pozrieť thajské tance.

Napriek množstvu vôní, chutí a zvukov sa nám vo veľkej konkurencii veľkolepých stánkov najznámejších svetových destinácii podarilo upútať nemálo z celkovo až 18 000 hostí, ktorí veľtrh počas troch dní navštívili. Návštevníkov sme hostili fantastickými syrmi a čajom z Farmy Východná, pivkom Bernard alebo vínom z vinárstva Sůkal, ktoré nájdete aj v našej reštaurácii v Maladinove. Popri tom sme sa dali do reči s množstvom zaujímavých ľudí rôznych vekových kategórii. O Liptove a možnostiach na strávenie dovolenky v našom rezorte sme sa rozprávali so študentami hotelových škôl, mladými rodinami aj seniormi.

 

Boli sme veľmi potešení nefalšovaným záujmom o mesto Liptovský Mikuláš a jeho okolie. Často nás doslova zaskočili znalosti českých návštevníkov o našich prírodných a kultúrnych pamiatkach, za ktoré by sa nemusel hanbiť ani domáci. Poukazuje to na fakt, že región Liptov je u našich susedov veľmi obľúbený naprieč všetkými generáciami a ľudia sa sem radi vracajú. Veríme teda, že sa s niektorými z vás, ktorí ste nás na HOLIDAY WORLD & REGION WORLD navštívili, sa znovu stretneme aj priamo v Maladinove.

Ďakujeme všetkým, s ktorými sme sa stretli, za drahocenné postrehy, za milé slová aj rady. Ďakujeme všetkým našim partnerom a cestovným kanceláriám, s ktorými sme sa mali možnosť po dlhej dobe stretnúť aj osobne a spoločne podebatovať o cestovnom ruchu, spoločných trápeniach a radostiach. Už teraz sa veľmi tešíme na ďalšiu príležitosť sa s vami na podobnej akcii stretnúť!

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek a nezmeškajte žiadnu zo skvelých ponúk