Zimný pobyt na Liptove_Maladinovo_lyžovanie_Jasná

ZIMNÝ POBYT V KOLÍSKE PRÍRODY A LYŽOVANIA

Ste pár, rodina alebo skupina priateľov a obľubujete tiché, čisté prostredie a individuálnu starostlivosť? Páči sa Vám moderné ubytovanie s možnosťou dopriať si privátne wellness procedúry? Potom vyskúšajte zimnú dovolenku na Liptove v novom rezorte Maladinovo, kde sa o Vaše pohodlie postaráme my – úprimní a čestní ľudia, milujúci svoju prácu, ktorú robíme s láskou a so srdcom.

Apartmányštúdiá Maladinovo nájdete v prekrásnej lokalite na brehu Liptovskej Mary. Ako prvé Vás očaria panoramatické výhľady na hrebene ZápadnýchNízkych Tatier a na Kriváň. Za prostredím však nezaostáva ani interiér, v ktorom sa snúbi moderný dizajn s praktickosťou, útulnosťou a veľkorysým priestorom. U nás sa budete cítiť komfortne a príjemne ako doma.

Výhodnú polohu apartmánov Maladinovo podčiarkuje blízkosť siedmich lyžiarskych stredísk s umelým zasnežovaním. Najznámejším a najväčším je Jasná v Nízkych Tatrách. Nájdete tu však aj komornejšie areály, vhodnejšie pre nenáročných alebo začínajúcich lyžiarov či deti:

3-DŇOVÝ POBYT PRE DVOCH od 120 €

Pobyt na 2 noci (3 dni) v kolíske lyžovania pre dvoch si môžete užiť už od 120 € a pre rodinu od 160 €. Pri dlhších pobytoch Vám ponúkame zľavy na ubytovanie navyše. Ak si rezervujete ubytovanie minimálne na 3 noci (4 dni), získate zľavu 7 %, pri pobyte na 5 nocí (6 dní) alebo dlhšom sa Vaša zľava vyšplhá až na 15 %. To už stojí za rezerváciu, čo poviete? Túto výhodnú ponuku môžete využiť pri ubytovaní do 31.3.2021.

7 LYŽIARSKYCH STREDÍSK
ČO ZIMNÝ POBYT ZAHŔŇA

Okrem štýlového ubytovania a úžasných výhľadov na okolitú prírodu na Vás v Maladinove čaká:

SLUŽBY ZA PRÍPLATOK

Po zážitkovej lyžovačke a dni strávenom na svahu sa všetci radi vyhrievame v saune či vírivke. Preto Vám u nás ponúkame doplnkové služby za príplatok:

 • SÚKROMNÉ WELLNESS (v apartmáne Superior v cene pobytu)

  •  VÍRIVKA pre 2 až 4 osoby

  •  INFRASAUNA pre 2 osoby

  •  OTUŽOVACIE SPRCHY

  •  RELAXAČNÁ MIESTNOSŤ

 • PIVNÉ WELLNESS

  •  PIVNÉ KÚPELE pre 2 osoby

  •  INTERIÉROVÁ VÍRIVKA max. pre 6 osôb

  •  EXTERIÉROVÁ VÍRIVKA pre 2 osoby 

  •  INFRASAUNA max. pre 4 osoby 

  •  SUCHÁ FÍNSKA SAUNA max. pre 4 osoby

  •  OCHLADZOVACÍ BAZÉN pre 1 osobu

  •  TEPIDÁRIÁ (s lehátkami) max. pre 6 osôb

Podrobnosti a podmienky sa dozviete na recepcii alebo na adrese recepcia@maladinovo.sk a na čísle 0914160160.

RAŇAJKY A REŠTAURÁCIA BERNARD PUB MALADINOVO

Či už nám situácia umožní mať otvorené posedenie pre hostí, alebo len variť jedlo v kuchyni a roznášať ho, u nás si môžete vždy pochutnať na skvelých a čerstvých raňajkáchšpičkovej gastronómii. O Vašu spokojnosť sa postarajú naši dvaja šéfkuchári s bohatými skúsenosťami z renomovaných viedenských reštaurácií. Na požiadanie Vám chutné a voňavé pochúťky bezkontaktne doručíme v dohodnutú hodinu až k dverám Vášho apartmánu.

SKIALPINIZMUS, SNEŽNICE A BEŽECKÉ LYŽOVANIE

Čo ak v zime neotvoria lyžiarske strediská? Nevadí. Na Liptove sú výborné lokality a podmienky aj pre iné zimné športy. Hoci bez lanoviek a vlekov. Ak patríte ku skialpinistickým, snežnicovým či bežkárskym nováčikom a na Liptove to príliš nepoznáte, radi Vám poradíme, kde nájsť vhodné lokality a ako sa k nim dostať.

ZIMNÉ AKTIVITY A ATRAKCIE

Urobíte len pár krokov z apartmánu a ocitnete sa v najväčšom a najobľúbenejšom slovenskom aquaparku Tatralandia. Ak však zostanú zatvorené aj aquaparky, nemusíte hádzať flintu do žita. V okolí nájdete množstvo ďalších zaujímavých atrakcií:

Čoraz obľúbenejší je skialpinizmus v Nízkych a Západných Tatrách. Známymi sú najmä svahy v Žiarskej Doline, na Babkách a v okolí ĎumbieraBežeckých lyžiarov určite potešia udržiavané okruhy vo voľnej prírode pod Žiarskou dolinou, pri Liptovskej Kokave alebo na Čertovici. No a na snežniciach sa môžete v zime vydať napríklad na Baranec.

ATRAKTÍVNE MIESTA

INFORMÁCIE

Detailné informácie k zimným pobytom v Maladinove Vám radi poskytneme na +421914160160 alebo na recepcia@maladinovo.sk.

Termín platnosti:  Zimný pobyt s výhodami môžete využiť do 31.3.2021.

REKREAČNÝ POUKAZ

Aj na zimnú dovolenku na Liptove v roku 2021 si môžete uplatniť rekreačný poukaz od zamestnávateľa. Stačí, ak si pobyt rezervujete a platbu zaň uhradíte do konca roka 2020. Všetky potrebné dokumenty Vám pripravíme na recepcii. Bližšie informácie získate na čísle 0914160160 alebo na adrese recepcia@maladinovo.sk.

Prihláste sa na odber noviniek a nezmeškajte žiadnu zo skvelých ponúk

 • Black Facebook Icon
 • Black Instagram Icon