top of page
Wellness Maladinovo.jpg

WELLNESS CENTRUM PRE HOSTÍ Z REGIÓNU

Pre vás z regiónu, ktorí by ste chceli využiť naše wellness centrum a nemá pre vás zmysel sa u nás ubytovávať, sme pripravili dve veľmi výhodné ponuky. Jedna sa týka individuálnych vstupov spolu s masážou, druhá je určená pre tých, ktorí si v skupinke chcú vychutnať maximálne wellness súkromie. Ponuka je platná od nedele do štvrtka.

Virivka 3.jpg

ŠPECIÁLNA AKCIA PRE NEUBYTOVANÝCH HOSTÍ

Wellness centrum + masáž podľa výberu

Nachádzate sa v našej blízkosti a hľadáte príjemné wellness vyžitie počas jesenných dní? Ponúkame vám výhodný balíček vstupu do nášho krásneho nového wellness centra spolu s 20 min. masážou podľa vlastného výberu (klasická masáž, masáž chodidiel alebo medový zábal). Celková dĺžka vstupu spolu s masážou je max 120 min. Vstup rezervujte na našej recepcii.

19,90 €/1 os.

Maladinovo - Ranajky, ihrisko, welness 049u.jpg

ŠPECIÁLNA AKCIA PRE NEUBYTOVANÝCH HOSTÍ

Privátny prenájom celého wellness

Ste partia, radi sa wellnessujete a chceli by ste si dopriať úplné súkromie? Naše wellness centrum môžete mať celé pre seba za veľmi výhodných podmienok.  Fínsku saunu, infra saunu, ochladzovací bazénik, veľkú vnútornú vírivku a odpočinkovú miestnosť si môžete prenajať už za 80 € na 120 min. Maximálny počet osôb pri privátnom prenájme je 12.

80 €/max 12 os. /120 min