top of page
BernardPubMaladinovo.jpg

VÝBORNÉ JEDLO A FANTASTICKÉ PIVO

Veľmi sa tešíme, že Vás môžeme pozvať do prvého Bernard Pubu na Slovensku a jednej z najlepších reštaurácií na Liptove. Pripravili sme pre Vás à la carte s pestrou ponukou tradičných aj originálnych jedál. Pozvať chceme aj všetkých občasných či pravidelných milovníkov piva na pár orosených od rodinného pivovaru Bernard. Súčasťou reštaurácie je aj detský kútik a psíky sú u nás vítané. 

OTVÁRACIA DOBA BAR

pia - so:  11:30 - 22:00

ne - štv 11:30-20:00

OTVÁRACIA DOBA KUCHYŇA

pia-so: 11:30 - 20:45

ne-štv 11:30-19:45

RAŇAJKY

7:30- 9:30

VEČERE

17:00 - 19:30

a la carte
Pivna ochutnavka fh.jpg

ŠPECIÁLNA PONUKA NÁŠHO BERNARD PUBU

Ochutnávka pív s cibuľovými krúžkami

Vyskúšajte 5x druhov pív Bernard v našej pivnej ochutnávke s 0,1l pohárikmi. Pivko doplnia jemné cibuľové krúžky s chilli omáčkou.

DSCF7183.jpg

ŠPECIÁLNA SEZÓNNA PONUKA BERNARD PUBU

Unikátny plnený HotDrob by Gurmán

HotDrob. je jedinečná delikatesa, ktorú môžete teraz ochutnať aj v Bernard Pub Maladinovo. Jej základom je Liptovský drob plnený hovädzím trhaným mäskom a oštiepkom. Podávame ho spolu s opraženou slaninkou, bryndzovým dipom a cibuľovým džemom.

Flank steak, hluzovkovy demi glace 4.jpg

PONUKA NÁŠHO BERNARD PUBU

Stála ponuka - À la carte

Štýlový interiér Bernard Pubu, vyladená stála ponuka aj sezónne špeciality šéfkuchárov spolu s oceňovaným pivom Bernard vytvárajú skvelé podmienky na posedenie.

BU1A8679a.jpg

PONUKA NÁŠHO BERNARD PUBU

Rodinné oslavy spoločenské akcie

V našom Bernard Pube máme ideálne podmienky na vaše rodinné oslavy alebo iné spoločenské akcie. Môžete využiť náš úplne oddelený salónik pre max. 50 ľudí aj náš individuálny prístup k vašim požiadavkám.

NAHLIADNITE K NÁM