BernardPubMaladinovo.jpg

SKVELÉ JEDLO AJ PIVO

V MALADINOVE

Veľmi sa tešíme, že Vás konečne môžeme pozvať do prvého Bernard Pubu na Slovensku. Pripravili sme pre Vás úplne nové à la carte s pestrou ponukou tradičných aj originálnych jedál. Pozvať chceme aj všetkých občasných či pravidelných milovníkov piva na pár orosených od rodinného pivovaru Bernard.

OTVÁRACIA DOBA PRE VEREJNOSŤ

11:30 - 21:00 (pia-so 22:00)

VÝDAJ RAŇAJOK

8:00 - 10:00

VÝDAJ OBEDOV

11:30 - 15:00

VÝDAJ VEČERÍ

17:00 - 20:00

POSLEDNÁ OBJEDNÁVKA JEDLA

20:00 (pia-so 21:00)

Od pondelka 13.9. meníme štruktúru denného menu a zároveň opäť začíname ponúkať možnosť nechať si vaše obľúbene jedlo doviesť až domov. Na výber bude z piatich jedál od ceny 5,90€, ktoré si budete môcť objednať cez telefónne číslo, email, náš rezervačný systém alebo bistro.sk

OPÄŤ ROBÍME
ROZVOZ

Nasledujúce tri mesiaca sme pre vás pripravili špeciálne tematické menu. V novembri sa môžete tešiť na menu z husaciny a diviny, v októbri na tekvicové špeciality a v práve prebiehajúcom septembri vás pozývame na hubové kulinárske nebíčko v papuľke.

HUBOVÝ 
SEPTEMBER

DRY AGED BRAVČOVÁ KOTLETA,
grilovoné antipasti, lesné kuriatka

300g/200g (1,3,12)  16,90 €

Dry-aging tzv. suché zrenie je najvyužívanejší spôsob zrenia mäsa, ktoré trvá 10-14 dní. Jedine z poriadne vyzretého kúska mäsa urobíte dobrý steak. Každé mäso potrebuje pred kuchynskou úpravou vyzrieť. Nedostatočné zrelé mäso je tuhé, tvrdé a chýba mu očakávaná krehkosť, šťavnatosť a mäkkosť.

JAHŇACÍ HREBIENOK,
hluzovkovo-zemiakové pyré, grilovaná zelenina, demi glace

200g/200g (7,9)  21,90 €

Jahňacie mäso je neuveriteľne bohaté na živiny. Obsahuje množstvo zdraviu prospešných látok. Konzumáciou jahňaciny sa tak predchádza výskytu arteriosklerotických zmien, ktoré spôsobujú infarkt a cievne mozgové príhody. Obzvlášť sa odporúča diabetikom, deťom, starším ľuďom a v období rekonvalescencie.

FLANK STEAK S HUBOVÝM RAGU,
ravioly plnené ricotou a špenátom 

150g/150g (1,3,7)  18,90 €

Huby bojujú proti chorobám. Huby obsahujú veľmi veľa látok, ktorým sa pripisujú protirakovinové účinky. Pre nízky obsah sacharidov, nízky glykemický index, vyšší obsah bielkovín ako aj hodne  vitamínov skupiny B sú huby vítanými potravinami pre ľudí s cukrovkou, obezitou a metabolickým syndrómom.

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/8
 

U NÁS MÔŽETE PLATIŤ

Visa_Logo_2.png
Maestro_logo.png
Logo_DOXX PLUS-01.png
Logo_Edenred_Digital use.png
Calio_logo.png
Logo_Up Slovensko.PNG
 
ONLINE REZERVÁCIA