Hajkovsky_MALADINOVO 2020_ubytovanie (4)

PRIVÁTNY WELLNESS V APARTMÁNE SUPERIOR

Užite si bezpečný pobyt na Liptove so súkromnou wellness zónou priamo vo Vašom apartmáne. Horúcu vírivku, príjemnú infrasaunu či ochladzovaciu sprchu máte len pre seba a využívať ich môžete, ako dlho chcete. Mezonetové apartmány Superior vhodné pre 2 až 6 osôb ponúkame už od 145 €.

V rezorte Maladinovo poctivo dbáme o špičkovú hygienu a zdravie našich návštevníkov. Na čistenie vzduchu i všetkých povrchov používame mimoriadne účinnú a zároveň ekologickú technológiu ultrazvukového zvlhčovača Nanosilver Desinfekt.

 

Ide o najmodernejší spôsob dezinfekcie s použitím polyméru striebra v podobe studenej hmly, ktorá je šetrná a priateľská k ľudskému organizmu a rýchlo sa rozptyľuje. Zároveň však spoľahlivo likviduje až 99,9 % všetkých okolitých vírusov, baktérií a plesní. Bezpečnosť a zdravie našich hostí sú u nás vždy na prvom mieste. 

AKÉ JE VYBAVENIE APARTMÁNU SUPERIOR

Vírivka

  • manželská posteľ s rozmermi 180 cm x 200 cm v samostatnej izbe

  • 2 oddelené lôžka v samostatnej izbe

  • rozkladací gauč v obývačke vhodný ako manželská posteľ s rozmermi 160 cm x 190 cm

  • infrasauna pre 2 osoby

  • vírivka pre 4 osoby

  • ochladzovacia sprcha aj s teplou vodou

  • obývačka s jedálňou a veľkým TV

  • plnohodnotne vybavená kuchyňa so sporákom, rýchlovarnou kanvicou a mikrovlnnou rúrou

PODMIENKY REZERVÁCIE

Od nedele do štvrtku si môžete Apartmán Superior rezervovať na 1 noc už od 145 €. Počas víkendov platí rezervácia minimálne na 2 noci. Počet mezonetových apartmánov s vlastným wellness vybavením je limitovaný, preto Vám odporúčame rezervovať si ho čo najskôr.

Infrasauna

AKO JE TO SO STRAVOU

Súčasťou nášho apartmánového rezortu je reštaurácia Bernard Pub Maladinovo, v ktorej denne pripravujeme čerstvé raňajky, polievky, pizzu a hlavné jedlá. Po dohode s našou recepciou Vám vieme raňajky, obedy i večere bezkontaktne doručiť priamo na Váš apartmán. Garantujeme Vám vždy chutné a voňavé pochúťky z poctivej kuchyne našich skúsených majstrov šéfkuchárov.

PRIVÁTNY WELLNESS S POBYTOM V INOM APARTMÁNE

Bezpečný pobyt s využitím súkromnej wellness zóny si môžete rezervovať aj v inom apartmáne. Pri ubytovaní minimálne na 2 noci v Apartmáne Lux, Mezonetovom apartmáne Comfort a Mezonetovom apartmáne Lux je 2-hodinový vstup do privátneho wellness v cene pobytu. Pri pobytoch v Apartmáne Comfort a v štúdiách je privátny wellness za príplatok. 

INFORMÁCIE

Detailné informácie o wellness pobytoch Vám radi poskytneme na +421914160160 alebo na recepcia@maladinovo.sk.