sukromne wellness.jpg

Počas aktuálnych epidemiologických opatrení nám nariadenia vlády a príslušných úradov neumožňujú poskytovať wellness služby. Maladinovo má pre vás ale aj alternatívu v podobe apartmánu Superior, súčasťou ktorého je súkromná vírivka a infrasauna. Zaslúžený a žiadaný oddych si tak užijete aj keď sú wellness centrá zatvorené. 

WELLNESS

POBYT

WELLNESS POBYTOVÉ BALÍKY

Romantický pobytový balíček s vírivkou pod holým nebom

K zvýhodnenému ubytovaniu so zľavou 5 % v štúdiu alebo apartmáne dostanete aj služby so zľavou 17 % a to 1 x 2 hodinový vstup do luxusnej vírivky pre dvoch pod holým nebom s proseccom, masáž podľa výberu pre vás aj vašu polovičku a polpenziu. 

Prvý 

check-in

1.7.2021

Posledný 

check-out

23.12.2021

Minimálny

počet nocí

2

Pobyt so vstupom do wellness centra a raňajkami 

K zvýhodnenému ubytovaniu so zľavou 5 % dostanete raňajky a 2 hodinový vstup do wellness centra 1x za pobyt so zľavou 13 %, ktorého súčasťou je vnútorná vírivka, infra sauna, fínska sauna, otužovacia sprcha + bazénik a oddychová miestnosť.

Prvý 

check-in

1.7.2021

Posledný 

check-out

23.12.2021

Minimálny

počet nocí

2

Pobyt so súkromnou vírivkou a infrasaunou

Rezervujte si pobyt v štúdiu alebo apartmáne kedykoľvek do 29.5.2021 a v prípade balíčku "Pobyt so súkromnou vírivkou a infrasaunou" získate k pobytu aj zvýhodnený 2-hodinový vstup do apartmánu Superior, v ktorom sa nachádza privátna vírivka a infrasauna

Prvý 

check-in

1.4.2021

Posledný 

check-out

29.05.2021

Minimálny

počet nocí

1

POBYT V APARTMÁNE SUPERIOR

Ubytovanie v apartmáne Superior

Rezervujte si pobyt priamo v apartmáne Superior, v ktorom sa nachádza privátna vírivka a infrasauna, a využívajte neobmedzené služby súkromného wellness kedykoľvek počas pobytu.

Počet osôb

Využitie wellness

Cena

do 6

kedykoľvek

od 145 €

2- hodinový prenájom apartmánu Superior

Pri akejkoľvek rezervácii, aj bez pobytového balíčka, máte možnosť si pred alebo počas pobytu dokúpiť 2-hodinový vstup do apartmánu Superior a užiť si privátnu vírivku a infrasaunu.

Počet osôb

Využitie wellness

Cena

do 4

2 h/pobyt

60 €

Cena za pobyt závisí od vami požadovaného termínu a od predstihu, v akom si pobyt rezervujete. Konkrétnu cenu za pobyt si môžete overiť v našom rezervačnom systéme alebo na recepcii.

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE

Vzhľadom na aktuálne opatrenia neposkytujeme žiadne wellness služby, t.j. masáže, procedúry či prevádzku wellness centra a pivných kúpeľov. Apartmány Superior sú maximálne bezpečné a dezinfikované ekologickou technológiou Nanosilver Desinfekt, ktorá je vysokoúčinným antivírusovým a antibakteriálnym prostriedkom, vhodná aj pre astmatikov či alergikov. Vaša bezpečnosť je našou prioritou. 

REKREAČNÝ POUKAZ

Na váš pobyt u nás môžete využiť rekreačný poukaz od zamestnávateľa až do výšky 500 €.  A to nielen na ubytovanie, ale aj na ostatné služby:

RAŇAJKY, POLPENZIA, SÚKROMNÉ WELLNESS, MASÁŽE

Ak máte možnosť uplatniť rekreačné príspevky od zamestnávateľov viacerí, môžete ich skombinovať. Využitie rekreačného poukazu je potrebné uviesť vopred v rezervačnom formulári. Prípadne sa skontaktujte priamo s našou recepciou. Všetky dokumenty, ktoré potrebujete pre jeho uplatnenie, vám pripravíme a odovzdáme na recepcii.

Prihláste sa na odber noviniek a nezmeškajte žiadnu zo skvelých ponúk

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon