sukromne wellness.jpg

POBYT S PRIVÁTNYM WELLNESS OD 115 €

Užite si bezpečný pobyt na Liptove so súkromnou wellness zónou priamo vo Vašom apartmáne Superior. Je vhodný pre 2 až 6 osôb a ponúkame ho na 1 noc už od 145 €. Alebo si rezervujte dizajnové štúdio na 1 noc s 2-hodinovým vstupom do súkromnej vírivky a sauny pre 2 osoby od 115 €.

V rezorte Maladinovo poctivo dbáme o špičkovú hygienu a zdravie našich návštevníkov. Na čistenie vzduchu i všetkých povrchov používame mimoriadne účinnú a zároveň ekologickú technológiu ultrazvukového rozprašovača Nanosilver Desinfekt.

 

Ide o najmodernejší spôsob dezinfekcie s použitím polyméru striebra v podobe studenej hmly, ktorá je šetrná a priateľská k ľudskému organizmu a rýchlo sa rozptyľuje. Zároveň spoľahlivo likviduje až 99,9 % všetkých okolitých vírusov, baktérií a plesní. Bezpečnosť a zdravie našich hostí sú u nás vždy na prvom mieste. Viac o bezpečnom pobyte v Maladinove píšeme TU

 • manželská posteľ s rozmermi 180 cm x 200 cm v samostatnej izbe

 • 2 oddelené lôžka v samostatnej izbe

 • rozkladací gauč v obývačke vhodný ako manželská posteľ s rozmermi 160 cm x 190 cm

 • infrasauna pre 2 osoby

 • vírivka pre 4 osoby

 • ochladzovacia sprcha aj s teplou vodou

 • obývačka s jedálňou a veľkým TV

 • plnohodnotne vybavená kuchyňa so sporákom, rýchlovarnou kanvicou a mikrovlnnou rúrou

 • 2 toalety so sprchovacím kútom

Počet apartmánov Superior s vlastným wellness vybavením je limitovaný, preto Vám odporúčame rezervovať si ho čo najskôr.

SÚKROMNÁ SAUNA A VÍRIVKA V APARTMÁNE SUPERIOR

Horúcu vírivku, príjemnú infrasaunu či otužovaciu sprchu máte len pre seba a využívať ich môžete, ako dlho chcete. To je výhoda pobytu v luxusnom mezonetovom apartmáne Superior. Od nedele do štvrtku si ho môžete rezervovať na 1 noc už od 145 €. Počas víkendov platí rezervácia minimálne na 2 noci. 

AKÉ JE VYBAVENIE APARTMÁNU SUPERIOR

PRIVÁTNY WELLNESS V OSTATNÝCH APARTMÁNOCH

Bezpečný pobyt s využitím súkromnej wellness zóny si môžete rezervovať aj v inom apartmáne. Napríklad počas pracovných dní ponúkame ubytovanie na 1 noc s 2-hodinovým vstupom do sauny a vírivky pre 2 osoby od 115 €.

 

Pri pobyte minimálne na 2 noci v Apartmáne Lux, Mezonetovom apartmáne Comfort a Mezonetovom apartmáne Lux máte 2-hodinový vstup do privátneho wellness v cene ubytovania. Súkromnú saunu a vírivku môže naraz využívať najviac 6 osôb vrátane detí. Táto ponuka platí do 31.3.2021.

SAUNA A VÍRIVKA VÝHODNE AJ PRE LIPTÁKOV

Ak ste z Liptova, blízkeho okolia alebo Vám jednoducho vyhovuje pobyt na 1 noc len kvôli využitiu privátnej wellness zóny, máme pre Vás skvelú ponuku. Pobyt si môžete rezervovať aj v našich dizajnových štúdiách už od 55 € pre 2 osoby na 1 noc, pričom 2-hodinovú procedúru vo vírivke a saune s otužovacími sprchami a relaxačnou izbou si dokúpite za príplatok 60 €.  

AKO JE TO SO STRAVOU

Súčasťou nášho apartmánového rezortu je reštaurácia Bernard Pub Maladinovo, v ktorej denne pripravujeme čerstvé raňajky, polievky, pizzu a hlavné jedlá. Po dohode s našou recepciou Vám vieme raňajky, obedy i večere bezkontaktne doručiť priamo na Váš apartmán. Garantujeme Vám vždy chutné a voňavé špeciality z poctivej kuchyne našich majstrov šéfkuchárov.

INFORMÁCIE

Detailné informácie o wellness pobytoch Vám radi poskytneme na +421914160160 alebo na recepcia@maladinovo.sk.

Termín platnosti: Privátny Wellness pobyt môžete využiť do 31.03.2021.

REKREAČNÝ POUKAZ

Na Váš pobyt u nás môžete využiť rekreačný poukaz od zamestnávateľa až do výšky 500 €.  A to nielen na ubytovanie, ale aj na ostatné služby:

 • RAŇAJKY, POLPENZIA

 • SÚKROMNÉ WELLNES

 • MASÁŽE

Ak máte možnosť uplatniť rekreačné príspevky od zamestnávateľov viacerí, môžete ich skombinovať. Využitie rekreačného poukazu je potrebné uviesť vopred v rezervačnom formulári. Prípadne sa skontaktujte priamo s našou recepciou. Všetky dokumenty, ktoré potrebujete pre jeho uplatnenie, Vám pripravíme a odovzdáme na recepcii.

Prihláste sa na odber noviniek a nezmeškajte žiadnu zo skvelých ponúk

 • Black Facebook Icon
 • Black Instagram Icon