Zľava na obojsmerný lístok na Chopok, až - 40 %!

Jesenné obdobie sa vyznačuje čistejším vzduchom, príjemnými teplotami, stabilnejším počasím a krásne sfarbenými lesmi a lúkami. Toto všetko jeseň priam predurčuje na turistiku. Zažite tie najkrajšie túry v Nízkych Tatrách, vyvezte sa lanovkou na Chopok a užívajte výhľady.


Obojsmerný lístok z Jasnej na Chopok u nás zakúpite len za 14 eur*. Cena na pokladni je 24 eur.

*Cena platí len v pracovné dni


Ubytujte sa u nás a užite si jesenný relax výhodne :)


REZERVUJ SVOJ JESENNÝ POBYT


Alebo nás kontaktujte na recepcia@maladinovo.sk, +421914160160


Ako sa dostať z Maladinova na Chopok?

Do Jasnej sa z Maladinova dostanete za približne 20 minút autom. V Jasnej zaparkujte na Bielej Púti. Sedačkovou lanovkou sa vyveziete na Koliesko, odtiaľ "Lienkou" na Priehybu a potom už pokračujete lanovou dráhou Funitel až na vrchol.

Z Chopku si môžete užiť rôzne túry, prechádzky, kochať sa výhľadmi alebo sa zapojiť do rodinnej hry - Dračia cesta na Chopok.


- Z Chopku na najvyšší vrchol Nízkych Tatier - Ďumbier a naspäť

je nádhérná túra po hrebeni Nízkych Tatier. Trasa je vhodná aj pre menej zdatných turistov a výhľady sú prekrásne. Trasa je značená červenou turistickou značkou.

9 km

4:30 hod

prevýšenie 840 m

- Z Chopku na Poľanu a naspäť

Smerom na Poľanu, cez Zadné Dereše, si užijete nenáročnú prechádzku. A ak budete mať šťastie a budete potichu, možno stretnete aj jednu z početných čried Kamzíka.

9 km

4 hod

prevýšenie 780 m


- Z Chopku na Chatu M. R. Štefánika pod Ďumbierom

Najdlhšie prevádzkovaná chata v Nízkych Tatrách s celoročnou prevádzkou, tou pravou atmosférou a super výhľadmi pri pivku, horci či dobrej polievke. Trasa je trošku dlhšia ako dve predchádzajúce, no určite sa oplatí :) Z chaty sa dá vrátiť aj cez Ďumbier, ktorý sa nachádza priamo nad ňou. Po tejto túre si zaslúžite relax v aquaparku Bešeňová.

11,5 km

5:30 hod + čas na občerstvenie na chate

prevýšenie 810 m.


-Kamenná chata pod Chopkom

je treťou najvyššie položenou chatou na Slovensku s celoročnou prevádzkou. Nachádza sa priamo pod Chopkom. Po rekonštrukcii pred pár rokmi sa z nej stala moderná vysokohorská chata, ktorá si ale zachovala svoju charizmu. Dáte si tu obľúbenú Buchtu Chopok či špecialitu "šedú myš"?-Okolo Jaskyne mŕtvych netopierov

Lanovkou sa vyvezte na Chopok a presadnite na lanovku na Srdiečko. Ocitnete sa tak na južnej strane Chopku. Odtiaľ si môžete dať poriadne do tela tak, že sa vydáte po zelenej značke od Chaty Trangoška, okolo jaskyne mŕtvych netopierov na "Štefáničku" a odtiaľ naspäť na Chopok.

10 km

6 hod

prevýšenie 1130 m