Privátny wellness na Liptove. Komorne a bezpečne.

V Maladinove si môžete dopriať maximálne bezpečnú, súkromnú wellness procedúru. Zrelaxujte so svojimi najbližšími úplne bez obáv a bez kontaktu s inými návštevníkmi nášho rezortu.

Kapacita wellness zóny je 2-6 osôb. Nájdete v nej vírivku, infrasaunu, studenú i teplú sprchu a odpočiváreň. Ak si prajete väčší luxus, za doplatok Vám radi pripravíme ovocnú misu a voňavé prosecco, ktoré si vychutnáte priamo vo vírivke.


Privátne wellness v Maladinove je maximálne bezpečné. Po každej návšteve priestory dezinfikujeme parným difuzérom, ktorý spoľahlivo ničí baktérie a vírusy vo vzduchu aj na všetkých povrchoch. Rovnako dôkladne dezinfikujeme po každom použití aj vodu vo vírivke.


Kedy máte wellness v cene pobytu a ako si ho môžete dokúpiť?

  1. Pri všetkých pobytoch minimálne na 2 noci v Apartmáne Lux, Mezonetovom apartmáne Comfort a Mezonetovom apartmáne Lux získate automaticky 2-hodinový vstup do privátneho wellness v cene pobytu. Konkrétny čas vstupu si zarezervujete vopred na recepcii.

  2. Pri pobytoch na 1 noc a pobytoch v apartmánoch Štúdio pre 2 osoby, Štúdio pre 2-4 osoby a Apartmán Comfort si môžete dokúpiť 2-hodinový vstup do wellness zóny za 40 eur (pre 1 až 4 osôb), za každú ďalšiu osobu je doplatok 10 eur. Variant s ovocnou misou a proseccom stojí 55 eur pre max 4 osoby. Konkrétny čas vstupu si dohodnete vopred na recepcii.

  3. Ubytujte sa v Apartmáne Superior s privátnou wellness zónou a užite si relax kedykoľvek počas svojho pobytu v neobmedzenom množstve a hlavne úplne komorne a bezpečne. Vírivku a infrasaunu totiž máte priamo v apartmáne.Prihláste sa na odber noviniek a nezmeškajte žiadnu zo skvelých ponúk

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon