Na leto 2020 sme pripravení

1. Držíme termín!

Aj napriek tomu, že nás v čase najväčších dokončovacích prác zastihli prísne opatrenia a spomalenie všetkých dodávok v súvislosti so svetovou pandémiou, držíme termín. Veríme, že sa všetci budeme správať zodpovedne. Termíny postupných uvoľňovaní obmedzení, ktoré ohlásila Vláda SR 20.4.2020, znamenajú plnohodnotné prevádzkovanie ubytovacích služieb v našom apartmánovom rezorte v termíne podľa plánu a že sme pre Vás od 26.6. skutočne otvorení. 2. Sme zodpovední!

Sme presvedčení, že každý sa už teší, kedy po týždňoch strávených len doma, v meste či na dedine, bude môcť vyraziť aspoň na pár dní na iný vzduch. Pristupujeme k danej situácii zodpovedne a aj našu prevádzku pripravujeme na to, aby sme zvládli všetky zdravotné a hygienické opatrenia. Navyše, v našom rezorte je voľného priestoru na čerstvom vzduchu pre každého dostatok, v bezpečných vzdialenostiach si každý dovolenkár nájde svoje miesto a činnosť na relax bez toho, aby sa cítil ohrozený. Naše apartmánové domy s apartmánmi so samostatnými kuchynkami sú v danej dobe zdravou a rozumnou alternatívou voči veľkokapacitným hotelom. 3. Sme flexibilní!

Uvedomujeme si neistú situáciu v cestovnom ruchu a našim cieľom je poskytnúť Vám pohodu pri rezervovaní svojej letnej dovolenky. Nemusíte mať strach z toho, čo sa stane, ak by sa situácia náhodou zhoršila, alebo by ste sa necítili bezpečne a chceli by ste svoju letnú dovolenku predsalen oddialiť. Skrátka si u nás zaplatenú a potvrdenú rezerváciu presuniete na neskorší termín tak, aby ste si ju mohli vychutnať v úplnej pohode, keď Vám to bude viac vyhovovať. 4. Ušetríme Vám peniaze!

Je vysoký predpoklad, že v súvislosti s obmedzeným cestovaním do zahraničia bude dopyt po Slovenských ubytovacích zariadeniach a obzvlášť po našom regióne počas leta stúpať. Nenechajte si preto rezerváciu na poslednú chvíľu. Platí, že s každým skorším dňom rezervácie ušetríte alebo s každým oneskorením prerobíte. Naše ceny sa odvíjajú od obsadenosti rezortu na daný termín a môžu sa skutočne každý deň meniť. Určite to poznáte z predaja leteniek. Tak overte svoj termín a vyberte si najvhodnejší apartmán hneď, nemáte čo stratiť :)


REZERVUJ TERAZ za najvýhodnejšiu cenu

alebo nás kontaktujte: tel.: +421 914 160 160

mail: recepcia@maladinovo.sk


Viac o možnostiach presunu a naše všeobecné obchodné podmienky si môžete prečítať TU