Výhodné jesenné ponuky v Maladinove

Jeseň na Liptove je naozaj čarovná. Hory, lesy a lúky sa sfarbia do oranžova, vzduch je čistejší, výhľady ešte krajšie ako inokedy. Vyveziete sa na Chopok, urobíte si cyklotúru na elektrobikoch alebo si zamakáte na túre v Západných Tatrách? Čokoľvek si vyberiete, určite neoľutujete. Pripravili sme pre vás výhodné ponuky, vďaka ktorým si jeseň v Maladinove naozaj užijete.

  • Na ubytovanie od 3 nocí zľava 20 % - Ubytujte sa v Maladinove, ostaňte u nás aspoň tri noci a získate zľavu 20 % z ceny ubytovania

  • Deti sú ubytované zdarma - všetky deti do 18 rokov sú u nás počas jesene ubytované zdarma

  • Flexibilné storno - máte obavy z fixnej rezervácie v tomto období? Buďte bez obáv. Na všetky zakúpené pobyty ponúkame možnosť presunu až do konca roka 2021

  • Late check-out - u nás sa nemusíte nikam ponáhľať, v deň odchodu môžete v apartmáne leňošiť až do 12 hod.

  • Wellness v cene ubytovania - ubytujte sa u nás aspoň na dve noci v Apartmáne Lux a získate vstup do privátneho wellness na 2 hodiny zdarmaVšetky jesenné ponuky sú kombinovateľné.

Za 3 nočný pobyt pre dvoch dospelých a dve deti v štúdiu pre 4 osoby tak zaplatíte len 52 eur namiesto pôvodných 95 eur!

Apartmán Superior s privátnym wellness si môžete užiť už od 27 eur/osobu na noc.


Ubytovanie v Maladinove je navyše úplne bezpečné. Minimum spoločných priestorov, mnoho vonkajšieho priestoru, dezinfekcia vzduchu a všetkých povrchov pomocou difuzéra využívajúceho aktívne nano striebro, možnosť online check-in aj raňajok do apartmánu. Ubytujte sa v apartmánovom byte za cenu hotelovej izby, vymeňte na chvíľu svoj byt za apartmán na Liptove.


REZERVUJ SVOJ JESENNÝ POBYT


Alebo nás kontaktujte na recepcia@maladinovo.sk, +421914160160

Radi vám pomôžeme vybrať ten najvhodnejší apartmán a typ pobytu pre vás.

Jesenná ponuka platí pre pobyty od 1.9.2020 do 20.12.2020