Budú liptovské atrakcie už v lete otvorené?

Hnohí sa pýtate, aké to bude toto leto na Liptove vzhľadom na to, že väčšina prevádzok bola v dôsledku pandémie zatvorená. Máme pre vás dobrú správu - Liptov bojuje!


ATRAKCIE NA LIPTOVE

Prevádzkovatelia liptovských atrakcií využili zatvorené prevádzky na rozvoj a prípravu na letnú sezónu tak, aby zvýšili hygienický štandard a umožnili návštevníkom zažiť Liptov. Už od 6.5. sa atrakcie s uvoľňujúcimi opatreniami postupne otvárajú, aj keď niektoré v obmedzenej prevádzke. Dôležité ale je, že prevádzkovatelia robia všetko pre to, aby ste si svoju obľúbenú liptovskú atrakciu nemuseli nechať ujsť. Už teraz si môžete užiť výlet lanovkou na Chopok, zvieratká v ZOO Kontakt, Zábavný park Tatrapolis, park miniatúr, Galériu Ilusia a mnoho iných. Liptov sa zameral na pobyt v prírode, podporí cyklistiku - najmä e-bike a pripravuje mnoho projektov práve pre vás, slovenských klientov.

Navyše, dovolenka na Liptove nie je len o atrakciách. O krásach nášho regiónu a možnostiach turistiky, cyklistiky či spoznávaní prírodných pamiatok Vás informujeme priebežne. Možností je naozaj nespočetne!

Dovolenka na Liptove je aj preto tento rok dobrý nápad.UBYTOVANIE NA LIPTOVE

Apartmány Maladinovo sa tiež pripravujú na otvorenie, v našom prípade na úplne prvé. Aj keď nám pandémia možno pridala pár šedivých vlasov a oneskorila dodávky, držíme termín a naše prvé apartmány pre vás otvoríme už 26.6.! Samozrejmosťou sú kompletné hygienické opatrenia, no apartmány Maladinovo sú svojou polohou a vybavením jasnou voľbou - apartmány s vlastnou kuchynkou, možnosť online check in a v neposlednom rade mnoho priestoru a prírody v okolí, kde si každý nájde svoje súkromie.DOVOLENKA BEZ OBÁV

Dovolenka v Maladinove je naozaj bez obáv. Napriek tomu, že situácia sa neustále zlepšuje a dovolenku na Slovensku si pravdepodobne užijete bez výrazných obmedzení, veci sa môžu zmeniť. A preto poskytujeme možnosť presunu zaplateného pobytu na iný termín v prípade, že by sa situácia zhoršila.

Tak na čo ešte čakáte? Rezervujte si svoju dovolenku v Maladinove teraz, nemáte čo stratiť. Tešíme sa na Vás na Liptove!

Zdroj informácií: www.visitliptov.sk/2020/05/06/liptov-ide-zabojovat/

Prihláste sa na odber noviniek a nezmeškajte žiadnu zo skvelých ponúk

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon