Maladinovo jesen.jpg

UŽITE SI POBYT NAPLNO S POBYTOVÝMI BALÍČKAMI

Jednou z výhod rezervácie pobytu cez náš rezervačný systém alebo recepciu je možnosť vybrať si z pestrých pobytových balíčkov. Tie kombinujú ubytovanie s atraktívnymi službami a zľavami, ktoré inde nezískate. Pre všetky balíčky platia zvýhodnené ceny na služby, ubytovanie aj stravu. 

 
jeseň na Liptove.jpg

JESENNÝ RELAX BALÍČEK

štúdio pre 2 osoby, apartmán LUX, Superior

Využite krásnu jeseň na Liptove na maximálny relax. V tomto balíčku dostanete medový zábal pre dve osoby v našom wellness centre, 1+1 zadarmo klasickú masáž a 10% zľavu do pivných kúpeľov Bernard. Súčasťou našich jesenných pobytov je aj neskorý check-out až o 12:00.

ubytovanie v zvýhodnenej cene

 medový zábal pre 2 osoby

 klasická 20 min. masáž 1+1 zadarmo

 zľava 10 % na pivné kúpele

Pivna ochutnavka 2fl.jpg

BERNARD POBYTOVÝ BALÍČEK
S OCHUTNÁVKOU A PIVNÝM KÚPEĽOM

akýkoľvek apartmán a štúdio

Bernard pobytový balík je vhodný pre každého, kto túži na pobyte zažiť niečo jedinečné a nezabudnuteľné. Nemusíte byť ani milovníkom piva aby ste si užili unikátne pivné kúpele alebo fantastické večere v reštaurácii Bernard Pub s ochutnávkou.

 ubytovanie v zvýhodnenej cene

 1 x procedúra v pivných kúpeľoch Bernard

 ochutnávka pív Bernard a obložené chlebíčky

 večera a raňajky na každý deň (1 x pečené bravčové rebrá)

virivka vonkajsia maladinovo fh.jpg

ROMANTICKÝ POBYTOVÝ BALÍČEK

štúdiá, apartmán LUX a Superior

Príďte si vo dvojici dopriať relax a oddych. Luxusnú vírivku s výhľadom na Nízke Tatry len tak niečo nenahradí, tento skvelý zážitok podporíte lahodným proseccom, 50 minútovou relaxačnou masážou či raňajkami a večerami v Bernard Pube.

ubytovanie v zvýhodnenej cene

 polpenzia na každý deň pobytu

 1 x vstup do vonkajšej vírivky pre 2 osoby na 2 hodiny + prosecco

 masáž pre dvoch v dĺžke 50 min.

Balicek so vstupom do aqua-01.jpg

AQUAPARK POBYTOVÝ BALÍČEK

 akékoľvek štúdio + apartmán comfort

Využite polohu Maladinova 10 minút chôdze aquaparku Tatarlandia a 15 minút autom do aquaparku Bešeňová. V tomto balíčku okrem ubytovania vo zvýhodnenej cene a raňajok na každý deň pobytu dostanete aj celodenný vstup pre dve osoby do Tatralandie alebo Bešeňovej. Prajeme veľa zábavy!

ubytovanie v zvýhodnenej cene

 celodenný vstup do Bešeňovej alebo Tatralandie pre 2 osoby

 raňajky na každý deň pobytu

Cena za pobyt závisí od vami požadovaného termínu a od predstihu, v akom si pobyt rezervujete. Konkrétnu cenu za pobyt si môžete overiť v našom rezervačnom systéme alebo na recepcii.

REKREAČNÝ POUKAZ

Na váš pobyt u nás môžete využiť rekreačný poukaz od zamestnávateľa až do výšky 500 €.  A to nielen na ubytovanie, ale aj na ostatné služby:

RAŇAJKY, POLPENZIA, SÚKROMNÉ WELLNESS, MASÁŽE

Ak máte možnosť uplatniť rekreačné príspevky od zamestnávateľov viacerí, môžete ich skombinovať. Využitie rekreačného poukazu je potrebné uviesť vopred v rezervačnom formulári. Prípadne sa skontaktujte priamo s našou recepciou. Všetky dokumenty, ktoré potrebujete pre jeho uplatnenie, vám pripravíme a odovzdáme na recepcii.