Partneri Maladinova.jpg

VYBERTE SI VAŠE OBĽÚBENÉ AKTIVITY U NAŠICH PARTNEROV A ZÍSKATE VÝHODNEJŠIE CENY

Veľmi nás teší veľké množstvo zaujímavých projektov na Liptove a ešte viac sa tešíme tomu, že s niekoľkými z nich sme nadviazali užšiu spoluprácu. Môžeme vám tak ponúknuť atraktívnejšie ceny, poradiť, či vám atrakciu priamo zarezervovať.

SMILE CENTER

Ak chcete dovolenku na Liptove stráviť aktívne, v SMILE CENTER Vám požičiame kompletné cyklistické vybavenie aj e-biky. Pre všetkých klientov Maladinova máme zľavu na naše služby

PSX_20200524_184401.jpg

LIPTOV LASERS

Laserová prestrelka v labyrinte očarí všetkých milovníkov aktívneho oddychu. Súčasťou je aj escape room, odkiaľ sa dostanete len po vyriešení niekoľkých hádaniek a úloh, alebo laser maze, kde máte 6 minút na to, aby ste preliezli dlhou chodbou popretkávanou laserovými lúčmi.

Liptov Lasers.jpg

FARMA VÝCHODNÁ

Farma Východná je najvyššie položené ekologické hospodárstvo na Liptove. Príďte sa pozrieť ako sa kŕmi dobytok, doja ovečky, či vyrábajú výborné farmárske produkty. V obchodíku si kúpite syrové výrobky či bylinky z vlastnej výroby. A najkrajší pohľad na Liptov je pomedzi uši koní z Východnej!

skoly-a-tabory.jpg

HURRICANE FACTORY

Netradičný, adrenalínový a predsa bezpečný šport a zábava pre každého! Príďte si vyskúšať pocit voľného pádu v bezpečí aerodynamického tunela, v pohodlnej výške, a za neustáleho dozoru profesionálnych inštruktorov. Vietor v tuneli dosahuje rýchlosť až 270 km/h!

hurricane factory.jpg

TATRALANDIA

Najväčší aquapark na Slovensku. 10 bazénov, 14 tobogánov, tropický raj, reštaurácie, wellness aj spa, to všetko 365 dní v roku na jednom mieste a priamo oproti rezortu Maladinovo. 

TTL_3H4A7272.jpg

BEŠEŇOVÁ

Vodný park Bešeňová je termálnym srdcom Liptova. Je zameraný na dokonalý oddych celého tela. Čakajú vás tu relaxačné masáže, aromaterapie či saunové rituály, no nechýbajú ani tobogány a vodné atrakcie. 

Besenova_112.jpg

CHOPOK

Užite si leto i zimu na horách, v Jasnej. Vyvezte sa lanovkou až na Chopok a pokochajte sa výhľadmi, urobte si prechádzku na niektorý nízkotatranský vrchol,. S deťmi sa môžete vydať na Dračiu cestu na Chopok s dráčikom Demiánom, prejsť sa okolo Vrbického plesa, v lete vyskúšať dobrodružné mountain káry

tmr-jasna-leto-024.jpg

MUTTON

Ponúkame Vám  VIP Rafting v areáli vodného slalomu v Liptovskom Mikuláši, alebo na okolitých splavných riekach v srdci  Liptova - Belá či Váh.

O nič sa nemusíte starať, odvezieme vás  transferom z apartmánov „na miesto činu“. Bude  o Vás postarané a dokonca Vás  aj vrátime späť do Maladinova. Vhodné pre malých aj veľkých, skúsených aj tých bez skúseností. 

mutton.jpg

LOĎ MARA

Loď Mara je najlepší spôsob ako spoznať Liptovskú Maru. Užite si bezstarostnú okružnú plavbu s výhľadmi na okolité hory. Naši kapitáni vám porozprávajú zaujímavosti z Liptova a detičky si môžu vyskúšať, aké to je kormidlovať loď.

1492118_679122752109605_249249065_o.jpg

MARAFUN

MaraFun Vám ponúkne takmer všetky vodné atrakcie. ktoré sú možné na Liptovskej Mare prevádzkovať. Môžete vyskúšať klasiku v podobe vodného bicykla či kajaku, ale aj jazdu na banáne, na rýchločlne a dokonca aj flyboard.

mara fun.jpg