nasi partneri.jpg

ZAŽITE NEZABUDNUTEĽNÉ PRÍBEHY V REGIÓNE S NAJBOHATŠÍMI MOŽNOSŤAMI AKTIVÍT 

Užite si strategickú polohu Maladinova a ľahkosť bytia - pretože na všetko dôležité sme tu my. Sme pripravení poradiť Vám s programom, ale

i zarezervovať či vybaviť rôzne aktivity na Liptove podľa vašej chuti.

LOĎ MARA

Loď Mara je najlepší spôsob ako spoznať Liptovskú Maru. Užite si bezstarostnú okružnú plavbu, požičajte si celý katamaran len pre seba alebo využite jednu zo špeciálnych ponúk plavby spojenej so zastávkami na kúpanie alebo na liptovské špeciality.

HURRICANE FACTORY

Netradičný, adrenalínový a predsa bezpečný šport a zábava pre každého! Príďte si vyskúšať pocit voľného pádu v bezpečí aerodynamického tunela, v pohodlnej výške, a za neustáleho dozoru profesionálnych inštruktorov. Vietor v tuneli dosahuje rýchlosť až 270 km/h!

FARMA VÝCHODNÁ

Farma Východná je najvyššie položené ekologické hospodárstvo na Liptove. Príďte sa pozrieť ako sa kŕmi dobytok, doja ovečky, či vyrábajú výborné farmárske produkty. A najkrajší pohľad na Liptov je pomedzi uši koní z Východnej!

LIPTOV LASERS

Laserová prestrelka v labyrinte očarí všetkých milovníkov aktívneho oddychu. Súčasťou je aj escape room, odkiaľ sa dostanete len po vyriešení niekoľkých hádaniek a úloh, alebo laser maze, kde máte 6 minút na to, aby ste preliezli dlhou chodbou popretkávanou laserovými lúčm

SMILE CENTER

Pokiaľ je vaše hobby cyklistika či lyžovanie je pre Vás Smile Center ten správny partner. Na vybavenie pre cyklistiku, lyžovnie či snowboarding Vám poskytnú špičkový servis alebo Vám vybavenie požičajú.  či ponúknu kurz.

MUTTON

U Mutton si prídu na svoje hlavne milovníci adrenalínovej zábavy ako je rafting či zlaňovanie. Kompletný zoznam aktivít, ktorými Vás v Mutton prevedú je však takmer nekonečný.

MARAFUN

MaraFun Vám ponúkne takmer všetky vodné atrakcie. ktoré sú možné na Liptovskej Mare prevádzkovať. Môžete vyskúšať klasiku v podobe vodného bicykla či kajaku až po flyboard.

CHOPOK

Jasná je najväčšie lyžiarske stredisko na Slovensku. Je situované po oboch stranách Chopku. Nachádza sa tu 13 lanoviek a 10 vlekov

TATRALANDIA

Najväčší aquapark na Slovensku. 10 bazénov, 14 tobogánov, tropický raj, reštaurácie, wellness aj spa, to všetko 365 dní v roku na jednom mieste priamo oproti komplexu Maladinovo.

BEŠEŇOVÁ

Vodný park Bešeňová je termálnym srdcom Liptova. Je zameraný na dokonalý oddych celého tela. Čakajú vás tu relaxačné masáže, aromaterapie či saunové rituály.