top of page
Partneri Maladinova.jpg

VYBERTE SI VAŠE OBĽÚBENÉ AKTIVITY U NAŠICH PARTNEROV A ZÍSKATE VÝHODNEJŠIE CENY

Veľmi nás teší veľké množstvo zaujímavých projektov na Liptove a ešte viac sa tešíme tomu, že s niekoľkými z nich sme nadviazali užšiu spoluprácu. Môžeme vám tak ponúknuť atraktívnejšie ceny, poradiť, či vám atrakciu priamo zarezervovať.

NOČNÝ SKIALP VÝŠĽAP

Jedinečný zážitok večerného výšľapu po zjazdovkách v Jasnej, spojený s občerstvením v Crystal bare na Bielej Púti. Vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých skialpových nadšencov. Výbavu vám požičiame.

Maladinovo2.jpg

BICYKLE

Ak chcete dovolenku na Liptove stráviť aktívne, radi vám sprostredkujeme dovoz bicyklov priamo do Maladinova alebo odporučíme požičovňu bicyklov a elektrobikov

Zisti viac
DSCF3583.jpg

LIPTOV LASERS

Laserová prestrelka v labyrinte očarí všetkých milovníkov aktívneho oddychu. Súčasťou je aj escape room, odkiaľ sa dostanete len po vyriešení niekoľkých hádaniek a úloh, alebo laser maze, kde máte 6 minút na to, aby ste preliezli dlhou chodbou popretkávanou laserovými lúčmi.

Liptov Lasers.jpg

FARMA VÝCHODNÁ

Farma Východná je najvyššie položené ekologické hospodárstvo na Liptove. Príďte sa pozrieť ako sa kŕmi dobytok, doja ovečky, či vyrábajú výborné farmárske produkty. V obchodíku si kúpite syrové výrobky či bylinky z vlastnej výroby. A najkrajší pohľad na Liptov je pomedzi uši koní z Východnej!

skoly-a-tabory.jpg

HURRICANE FACTORY

Netradičný, adrenalínový a predsa bezpečný šport a zábava pre každého! Príďte si vyskúšať pocit voľného pádu v bezpečí aerodynamického tunela, v pohodlnej výške, a za neustáleho dozoru profesionálnych inštruktorov. Vietor v tuneli dosahuje rýchlosť až 270 km/h!

hurricane factory.jpg

TATRALANDIA

Najväčší aquapark na Slovensku. 10 bazénov, 14 tobogánov, tropický raj, reštaurácie, wellness aj spa, to všetko 365 dní v roku na jednom mieste a priamo oproti rezortu Maladinovo. 

TTL_3H4A7272.jpg

BEŠEŇOVÁ

Vodný park Bešeňová je termálnym srdcom Liptova. Je zameraný na dokonalý oddych celého tela. Čakajú vás tu relaxačné masáže, aromaterapie či saunové rituály, no nechýbajú ani tobogány a vodné atrakcie. 

Besenova_112.jpg

CHOPOK

Užite si leto i zimu na horách, v Jasnej. Vyvezte sa lanovkou až na Chopok a pokochajte sa výhľadmi, urobte si prechádzku na niektorý nízkotatranský vrchol,. S deťmi sa môžete vydať na Dračiu cestu na Chopok s dráčikom Demiánom, prejsť sa okolo Vrbického plesa, v lete vyskúšať dobrodružné mountain káry

Jasná-zima-2016-36_31232207835_o.jpg

ŠTVORKOLKY

Spoznajte krásy Liptova na štvorkolke. Pozičiavame kvalitné štvorkolky na jazdu plnú zábavy, ktorú si užije každý. Hľadáš nezabudnuteľný zážitok ? Nevieš kam zobrať rodinu, kamarátov alebo svoju "polovičku"? Kontaktujte recepciu Maladinovo a získajte zľavu na požičanie. 

DSC00748.jpg

LOĎ MARA

Loď Mara je najlepší spôsob ako spoznať Liptovskú Maru. Užite si bezstarostnú okružnú plavbu s výhľadmi na okolité hory. Naši kapitáni vám porozprávajú zaujímavosti z Liptova a detičky si môžu vyskúšať, aké to je kormidlovať loď.

1492118_679122752109605_249249065_o.jpg

LIPTOVENTURE

Najväčší drevený labyrint na Slovensku, monster-trucky, jazda na buginách a trampolíny pre deti sú zárukou skvelého dobrodružstva. Areál Liptoventure sa naviac nachádza len pár minút od Maladinova. 

Liptoventure.jpg
bottom of page