top of page
Maladinovo Liptovska Mara.jpg

Leto na liptove 

DLHŠIE DOVOLENKUJTE

MENEJ ZAPLAŤTE

 • Zľava 7 % na ubytovanie pri rezervácii min. 3 nocí

 • Zľava 15 % na ubytovanie pri rezervácii min. 5 nocí

 • Deti do 3 rokov majú ubytovanie zadarmo

PRVÝ CHECK-IN

01. júl 2021

POSLEDNÝ CHECK-OUT

28. august 2021

Ubytovanie v štúdiu alebo apartmáne so zľavou 5 %

Ubytovanie

Ubytovanie

s raňajkami

Večere na každý deň vo zvýhodnene cene

Ubytovanie

s polpenziou

Romantický pobytový balík

Bernard

pobytový balík

Wellness

pobytový balík

Pobytový balík

s aquaparkom

Zostaňte u nás aj počas nedele a okrem toho, že sa vyhnete dopravnej špičke na ceste domov, získate na nedeľnú noc skvelú cenu.

ZOSTAŤ U NÁS AJ POČAS NEDELE SA OPLATÍ!

V úžasnom prírodnom prostredí na brehu Liptovskej Mary nájdete moderné a priestranné apartmány, obkolesené hrebeňmi Západných a Nízkych Tatier. Jedinečnosť lokality zvýrazňuje vlastná prírodná pláž, reštaurácia Bernard Pub, pivné kúpele, interiérový detský kútik, ihrisko a animácie. Sme presvedčení, že kombinácia našich služieb s fantastickou polohou robí z Maladinova skvelé miesto na rodinnú dovolenku.

ODPÚTAJTE SA
S RODINNOU DOVOLENKOU

aquapark 9€ web-46.jpg

POBYTOVÉ BALÍKY S AQUAPARKOM

Vyberte si z rodinných pobytových balíkov s najvýhodnejšími vstupmi do aquaparkov Tatralandia a Bešeňová. Čaká na Vás pobyt s 2-dňovým vstupom alebo so vstupom do aquaparkov len za 9€. 

Decká.jpg

ANIMÁCIE A ATRAKCIE PRE DETI

Maladinovo myslí na deti. Tie u nás nájdu vonkajšie ihrisko "Maladinovský Mlyn" a interiérové detské ihrisko. Tešiť sa môžu aj na pravidelný detský program počas celých prázdnin.

Maladinovo - Mara, palacinky, virivka014.jpg

VLASTNÁ PRÍRODNÁ PLÁŽ

Priamo od apartmánov vedie k brehu Liptovskej Mary, ktorý je vzdialený 100 m, upravený chodníček. Na pláži môžete relaxovať, schladiť sa v príjemnej vode alebo sa poprechádzať po brehu.

letne ceny vstupov-48.jpg

PIVNÉ KÚPELE A WELLNESS

Užite si výnimočné pivné kúpele Bernard alebo využite letné ceny vstupu do nášho wellness centra už za 7,50 €/2 h. Pri priamej získate zľavu 5% na masáže, pivné kúpele a vonkajšiu vírivku.

Maladinovo - Mara, palacinky, virivka032.jpg

NOVÉ A PRIESTRANNÉ APARTMÁNY

Apartmány v Maladinove sú moderné a skvelo vybavené ideálne aj pre veľké rodiny. V každom z nich sa nachádza plnohodnotná kuchyňa a v tých najväčších nájdete aj infra saunu a jacuzzi.

letne vizualy odputajte sa-17.jpg

OSTAŇTE U NÁS NA NEDEĽU

V prípade, že si naplánujete dovolenku s nocou na nedeľu bude to mať pre Vás niekoľko výhod. Prázdnejší rezort, prázdnejšie cesty domov a hlavne znížené ceny na nedeľňajšiu noc.

LEPŠIU POLOHU
LEN TAK NEVYMYSLÍTE

Napriek kvalitným a jedinečným službám, ktoré Vám v Maladinove ponúkame nebude náš rezort nikdy odkázaný len na nich. Maladinovo je výnimočné hlavne svojou polohou, vďaka ktorej je najlepším východiskovým bodom pre každú dovolenku na Liptove. Leží len 5 minút chôdze od najväčšieho aquaparku na Slovensku a rovnako blízko od brehu Liptovskej Mary.

Lepsiu polohu nenajdete
Rezort Maladinovo pri Liptovskej Mare

PRIAMO U NÁS

Lepšie vybavené ubytovanie s vlastnou kamienkovou plážou a čarokrásnymi výhľadmi na okolité hory len tak ľahko na Liptove nenájdete. Navyše si môžete užiť súkromnú vírivku a saunu, ak sa ubytujete v mezonetových apartmánoch Superior.

 

Súčasťou rezortu Maladinovo je i relaxačné Wellness centrum a zážitkové Pivné kúpele Bernard. Vo wellnesse si užijete vonkajšiu masážnu vírivku pod hviezdami, infrasaunu s horským vzduchom, fínsku saunu s ochladzovacím bazénikom, vnútornú vírivku aj oddychovú zónu s hviezdnym nebom Swarovski.

 

Pivné kúpele poskytujú liečivé terapie v drevených kadiach s pivom, kde si dokonca sami čapujete neobmedzené množstvo piva Bernard počas procedúry.

Výborné jedlo i čapované pivo Bernard si užijete v reštaurácii Bernard Pub Maladinovo priamo v areáli, ktorá poskytuje aj príjemné vonkajšie posedenie na terase.

 • Súkromná prírodná pláž pri Liptovskej Mare

 • Wellness centrum a pivné kúpele Bernard

 • Prvá reštaurácia Bernard Pub na Slovensku

 • Detské ihrisko „Maladinovský mlyn“

 • Pikniková zóna s prírodným ohniskom na opekanie

 • Interiérový detský kútik

 • Aquapark Tatralandia

 • Zábavný park Tatrapolis

V TESNEJ BLÍZKOSTI