Maladinovo Liptovska Mara.jpg

Leto na liptove je za dverami

 

DLHŠIE DOVOLENKUJTE

MENEJ ZAPLAŤTE

 • Flexibilné storno podmienky

 • Zľava 7 % na ubytovanie pri rezervácii min. 3 nocí

 • Zľava 15 % na ubytovanie pri rezervácii min. 5 nocí

PRVÝ CHECK-IN

01. júl 2021

POSLEDNÝ CHECK-OUT

01. september 2021

 

ODPÚTAJTE SA

S LETOM NA LIPTOVE

V úžasnom prírodnom prostredí na brehu Liptovskej Mary nájdete moderné a priestranné apartmány, obkolesené hrebeňmi Západných a Nízkych Tatier. Jedinečnosť lokality zvýrazňuje vlastná prírodná pláž, špičková reštaurácia Bernard Pub, pivné kúpele, interiérový detský kútik, ihrisko a animácie. Sme presvedčení, že kombinácia našich služieb s fantastickou polohou robí z Maladinova najlepšie miesto na liptovskú dovolenku roku 2021.

Aquapark Tatralandia.jpg

NA SKOK DO TATRALANDIE

 • Sme 5 min. chôdze od Tatralandie!

 • Pohodlný prístup aj pre peších

 • 14,50 € za 3 hod. vstup

 • Chcete pomôcť so zakúpením vstupu? Pomôžeme vám!

ANIMÁCIE A ATRAKCIE PRE DETI

Maladinovo myslí na deti. Tie u nás nájdu vonkajšie ihrisko "Maladinovský Mlyn" a interiérové detské ihrisko. Tešiť sa môžu aj na pravidelný detský program počas celých prázdnin.

Pláž Maladinovo 2k.jpg

VLASTNÁ PRÍRODNÁ PLÁŽ

Priamo od apartmánov vedie k brehu Liptovskej Mary, ktorý je vzdialený 100 m, upravený chodníček. Na pláži môžete relaxovať, schladiť sa v príjemnej vode alebo sa poprechádzať po brehu.

PIVNÉ KÚPELE A WELLNESS

Na sauny a vnútorné jacuzzi síce nie leto to pravé ročné obdobie ale vonkajšia vírivka pod holým nebom, jedinečné pivné kúpele Bernard alebo masáže si zamilujete aj počas horúceho leta.

NOVÉ A PRIESTRANNÉ APARTMÁNY

Apartmány v Maladinove sú moderné a skvelo vybavené. V každom z nich sa nachádza plnohodnotná kuchyňa a v tých najväčších nájdete aj infra saunu a jacuzzi či klimatizáciu.

REŠTAURÁCIA BERNARD PUB

Niečo výnimočné zažiť, parádne si oddýchnuť a skvelo sa najesť - túto trojkombináciu by ste si mali dopriať na každej dovolenke. S tým posledným Vám pomôže naša reštaurácia Bernard Pub.

LEPŠIU POLOHU
LEN TAK NEVYMYSLÍTE

Napriek kvalitným a jedinečným službám, ktoré Vám v Maladinove ponúkame nebude náš rezort nikdy odkázaný len na nich. Maladinovo je výnimočné hlavne svojou polohou, vďaka ktorej je najlepším východiskovým bodom pre každú dovolenku na Liptove. Leží len 5 minút chôdze od najväčšieho aquaparku na Slovensku a rovnako blízko od brehu Liptovskej Mary.

 

PRIAMO U NÁS

Lepšie vybavené ubytovanie s vlastnou kamienkovou plážou a čarokrásnymi výhľadmi na okolité hory len tak ľahko na Liptove nenájdete. Navyše si môžete užiť súkromnú vírivku a saunu, ak sa ubytujete v mezonetových apartmánoch Superior.

 

Súčasťou rezortu Maladinovo je i relaxačné Wellness centrum a zážitkové Pivné kúpele Bernard. Vo wellnesse si užijete vonkajšiu masážnu vírivku pod hviezdami, infrasaunu s horským vzduchom, fínsku saunu s ochladzovacím bazénikom, vnútornú vírivku aj oddychovú zónu s hviezdnym nebom Swarovski.

 

Pivné kúpele poskytujú liečivé terapie v drevených kadiach s pivom, kde si dokonca sami čapujete neobmedzené množstvo piva Bernard počas procedúry.

Výborné jedlo i čapované pivo Bernard si užijete v reštaurácii Bernard Pub Maladinovo priamo v areáli, ktorá poskytuje aj príjemné vonkajšie posedenie na terase.

 • Súkromná prírodná pláž pri Liptovskej Mare

 • Wellness centrum a pivné kúpele Bernard

 • Prvá reštaurácia Bernard Pub na Slovensku

 • Detské ihrisko „Maladinovský mlyn“

 • Pikniková zóna s prírodným ohniskom na opekanie

 • Interiérový detský kútik

 • Aquapark Tatralandia

 • Zábavný park Tatrapolis

V TESNEJ BLÍZKOSTI

70 % STORNO

0 % STORNO

100 % STORNO

REZERVÁCIA POBYTU

27 DNÍ PRED POBYTOM

ZAČIATOK  POBYTU

Garancia vrátenia peňazí alebo možnosť bezplatného presunu rezervácie v prípade, že nariadenia vlády znemožnia prevádzku ubytovacích zariadení.

AKO BOLI SPOKOJNÍ

NÁVŠTEVNÍCI V LETE 2020?

Apartamenty zupełnie nowe, pięknie urządzone, czyste i stylowe. Lokalizacja idelana, kilka kroków od Tatralandii i 2 minuty drogi samochodem od kąpieliska nad jeziorem Liptovska Mara. Miejsce godne polecenia!

na webe booking.com

Boli sme prvý krát. Na recepcii (aj keď cez rúško)usmiate dievčatá ktoré ochotne všetko vysvetlili bez zdržovania. Apartmán nás očaril hneď pri vstupe. Krásne a účelovo zariadený všade čisto a voňavo 😊 a keďže sme sa chceli vyhnúť spoločným welnesom, ten náš súkromný na poschodí bol topka 🤗 Strava tiež super pán ktorý nás obsluhoval si zaslúži päť hviezdičiek. U nás krásny oddychový víkend 😊

na webe google.com

Object is very close to Tatralandia, no problem to go there with 1yo baby. Place is also very nice and clean. Rooms need air conditioner because it is stuffy there.

na webe booking.com