top of page
kratkodoby prenajom.jpg

KRÁTKODOBÝ PRENÁJOM APARTMÁNU

Hľadáte miesto pre stretnutie s Vašimi obchodnými partnermi? Máte radi pracovné obedy? Alebo potrebujete zorganizovať biznis rokovanie s občerstvením? Využite krátkodobý prenájom našich štýlových apartmánov s bezpečnou donáškou skvelých jedál a piva z reštaurácie Bernard Pub Maladinovo.

Spoľahnúť sa môžete na špičkovú dezinfekciu, garanciu bezkontaktného režimu a dodržiavanie všetkých hygienických pravidiel. Okrem toho v apartmánoch vás nikto nebude rušiť, ani obmedzovať. Gastrošpeciality, pochutiny, kávu a ďalšie nápoje vám doručíme priamo pred dvere. Priestory si môžete prenajať maximálne pre 6 osôb aj na jednu hodinu. Podmienkou pre ubytovanie za účelom obchodnej cesty je preukázanie sa negatívnym testom na COVID-19. 

PRENÁJOM APARTMÁNU V CENE KONZUMÁCIE

3.jpg

Ako to funguje? Ak si v našej reštaurácii Bernard Pub Maladinovo objednáte gastronomické služby minimálne v hodnote, ktorá je stanovená pre daný typ apartmánu alebo štúdia v cenníku nižšie, priestory vám prenajmeme zadarmo. Ak počas vášho stretnutia, oslavy či eventu nevyužijete ponuku našej reštaurácie, štúdio alebo apartmán vám prenajmeme podľa počtu rezervovaných hodín a prítomných osôb. Za doplatok si môžete dokúpiť aj nocľah, ak sa vaše rokovanie neplánovane predĺži.

ŠTÚDIÁ A APARTMÁNY PRE SKUPINY DO 6 OSÔB

K dispozícii máme 7 druhov štúdií a apartmánov vhodných pre 2- až 6-členné skupiny. V každom štúdiu i apartmáne je samostatný rokovací stôl so stoličkami, ktorý možno využiť na spoločné stolovanie. Nechýba toaleta s umývadlom a sprchovacím kútom či kuchynka s rýchlovarnou kanvicou, v ktorej si ohrejete vodu na kávu alebo čaj..

1.jpg

AKO MÔŽETE APARTMÁNY A ŠTÚDIÁ VYUŽIŤ

  • OBCHODNÉ ROKOVANIA

  • PRACOVNÉ RAŇAJKY A OBEDY

  • REPREZENTATÍVNE STRETNUTIA

  • UZATVÁRANIE ZMLÚV A DOHÔD O SPOLUPRÁCI

SÚKROMNÁ WELLNESS ZÓNA

Ak chcete na vašich obchodných partnerov naozaj zapôsobiť, doprajte si po pracovnom stretnutí spoločný relax v privátnej saune a vírivke. Stačí si prenajať mezonetový apartmán Superior, v ktorom sa nachádza súkromná wellness zóna. K dispozícii budete mať modernú infrasaunu, otužovaciu sprchu, masážnu vírivku a komfortnú oddychovú zónu. K úspešnému biznisu predsa patrí aj pohoda.

CENNÍK KRÁTKODOBÉHO PRENÁJMU A DOPLNKOVÉ SLUŽBY

Na požiadanie vám vieme krátkodobý prenájom štúdia alebo apartmánu spríjemniť doplnkovými službami. Napríklad špeciálnou výzdobou, kvetmi, teplým bufetom, raňajkami či technickým vybavením. Všetko si môžete dohodnúť s našou prevádzkovou manažérkou.

KONTAKT

Ak máte záujem o krátkodobý prenájom apartmánu alebo štúdia v rezorte Maladinovo, kontaktujte nás.

bottom of page