Pracovní místo

Ako stále rozvíjajúci sa kolektív často potrebujeme novú pracovnú silu alebo posilňujeme už existujúce oddelenia. Radi by sme v Maladinove vytvárali atmosféru kde sa ľudia cítia dobre a pracujú preto, že ich práca napĺňa. Pokiaľ si myslíte, že máte v Maladinove čím prispieť prezrite si naše aktuálne voľné pracovné pozície a v budúcnosti sa tešíme, že sa možno práve vy stanete členom našej rodiny.

POCTIVÁ PRÁCA

V MALADINOVE

1000 €/mesiac

MARKETINGOVÝ MANAŽÉR

Hľadáme kreatívneho člověka s hlavou plnou nápadov, ktorý je neustále v pohybe, prináša postrehy a nápady pre ostatných v tíme. 


Žiadané vedomosti a schopnosti - online marketing, PPC kampane, kreatívne kampane, content marketing, správca sociálnych sietí, základy práce s grafickými systémami

1000 €/mesiac

OBCHODNÝ MANAŽÉR

Hľadáme člověka s obchodným duchom, schopnosť vyjednávať, získavať nových klientov, nadväzovať nové vztahy, rozpoznať obchodný potenciál a orientovať sa na výsledky. 


Žiadané vedomosti a schopnosti – B2B segment (práca s cestovnými kanceláriami), MICE segment (tvorba produktu, akvizícia korporátních klientov), account management, predaj pobytov, vedenie obchodných schôdzok

4,5 €/hod – práca na dohodu / brigáda

ČAŠNÍK/ČAŠNÍČKA

Hľadáme energického čašníka / čašníčku s pozitívnym myslením, silnou orientáciou na zákazníka, chuťou pracovať a byť súčasťou skvělého kolektívu. 


Náplň práce – obsluha a komunikácia so zákazníkmi, prijímanie a vybavenie objednávok, vyúčtovanie, práca s registračnou pokladnicou, hmotná zodpovednosť za zverený invetár, dodržiavanie HACCP. 

5 €/hod – práca na dohodu / brigáda

RECEPČNÝ/RECEPČNÁ

Hľadáme recepčnú/recepčného s proklientským prístupom, dobrou komunikáciou, príjemným vystupovaním, schopným zvládnuť i náročné situácie s úsmevom na tvári. 


Náplň práce – check in/ check out, potvrdzovanie rezervácií, vedenie evidencie ubytovaných hostí, vystavovanie účtov a fakturácia, práca s hotovosťou, administrativa spojená s chodom recepcie, poskytovanie komplexných informácii klientom atď. 

4 €/hod – práca na dohodu / brigáda

POMOCNÁ SILA V KUCHYNI

Hľadáme tímového člověka ktorý sa chce stať súčasťou nášho kulinárskeho tímu. 


Pracovná náplň – prvotné spracovanie surovín, umývanie kuchyňského vybavenia, udržiavanie čistoty a poriadku kuchyňských priestorov, ďalšie činnosti podľa pokynov šéfkuchára.