top of page

Vieme, že môže jednoducho nastať situácia, kedy vám informácie na našich stránkach nebudú stačiť. Radi by sme si v každej situácii, v ktorej to je možné, zachovali osobný prístup ku všetkým, ktorí už služieb Maladinova využívajú alebo by radi využili. Aj z toho dôvodu uvádzame kontakty na všetky dôležité strediská rezortu a veríme, že dostanete odpovede na svoje otázky. 

KONTAKTY

A POLOHA

INFORMÁCIE O POBYTE

Chcete sa informovať o dostupnosti voľných kapacít alebo máte akúkoľvek otázku k už vytvorenej rezervácii?

Naše dievčatá vždy ochotne poradia.

RECEPCIA

email: recepcia@maladinovo.sk

zodpovedná osoba: Miroslava Bursová

tel.č.:  +421 914 160 160

REZERVAČNÉ ODDELENIE

email: rezervacie@maladinovo.sk

tel.č.: +421 910 190 190

PONUKY SPOLUPRÁCE

Ak máte otázky ohľadne nášho rezortu, ktoré sa netýkajú ubytovania ale napríklad aj možnosti spolupráce s nami, určite nás kontaktujte. Sme si istí, že spolu nájdeme spoločnú reč.

email: info@maladinovo.sk

zodpovedná osoba: Ing. Tereza Tkáčová

PREVÁDZKA REZORTU

Máte záujem o prácu v našom tíme? Máte akékoľvek návrhy na zlepšenie fungovania nášho rezortu alebo riešite inú špecifickú situáciu? Kontaktujte priamo nášho riaditeľa.

email: riaditel@maladinovo.sk 

CESTOVNÉ KANCELÁRIE

Ste cestovná kancelária a chceli by ste s nami nadviazať novú spoluprácu alebo rozvinúť už existujúcu? Spojte sa s našou obchodnou manažérkou, ktorá s vami preberie všetko, čo vás zaujíma. 

email: obchod@maladinovo.sk

zodpovedná osoba: Mgr. Michaela Pančušková

tel.č.:  +421 902 973 004

REŠTAURÁCIA BERNARD PUB

Súčasťou Maladinova je prvá reštaurácia Bernard Pub na Slovensku. Ak ste ubytovaní a chcete sa informovať o možnostiach stravovania alebo sa k nám chcete prísť len pozrieť, kontaktujte nás.

email: bernardpub@maladinovo.sk

zodpovedná osoba: Patrícia Grešová

tel.č.:  +421 902 973 011

WELLNESS CENTRUM

Súčasťou nášho wellness centra sú pivné kúpele, masáže, sauny aj vírivky. Radi by ste ho navštívili ale potrebujete viac informácii? Náš kvalifikovaný wellness tím je vám k dispozícii.

email: wellness@maladinovo.sk

tel.č.:  +421 914 180 180

Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať

KDE NÁS NÁJDETE? / FAKTURAČNÁ ADRESA

Veríme, že nás nájdete veľmi jednoducho. Nachádzame sa totiž priamo oproti Aquaparku Tatralandia, dostať sa tak k nám dá cez mostík  z Tatralandie alebo bočnou príjazdovou cestičkou z hlavnej cesty. Akonáhle uvidíte strechy našich siedmych bielych domov, budete vedieť, že ste správne. Recepciu spoznáte podľa veľkej terasy pred ňou a presklenej fasády na prízemí. 

Maladinovo s.r.o., Pri zátoke 66/6, 031 05 Liptovský Mikuláš

IČO: 52 75 82 90

bottom of page