top of page
karantenne ubytovanie-01.jpg

V ťažkých časoch je potrebné, aby sme držali spolu. Náš rezort sme na rozdiel od mnohých iných neuzatvárali a tak vám vieme poskytnúť ubytovanie v prípade, že si to vaša situácia vyžaduje. Máte nariadenú karanténu a snažíte sa chrániť svojich blízkych či spolubývajúcich? V Maladinove sme výhradne pre tieto účely vyhradili jeden apartmánový dom izolovaný od ostatných. Informujte sa o našej ponuke a zistíte, že aj takéto ubytovanie môže byť príjemne strávený čas.

KARANTÉNNE

UBYTOVANIE

Ubytovanie od 20 €/osoba/noc

Cena platí pri využití štúdia jednou osobou. Minimálna dĺžka pobytu je 10 nocí pričom si môžete vybrať zo všetkých typov našich apartmánov. V prípade, že si želáte informácie k väčším apartmánom, kontaktujte nás a my vám pripravíme cenovú ponuku.

Samostatný apartmánový dom

Pre potreby karanténneho ubytovania vyhradíme celý jeden apartmánový dom s 13-timi apartmánmi. Zároveň poskytujeme bezkontaktný check-in aj bezkontaktný room service, tým dokážeme zabezpečiť maximálnu bezpečnosť a komfort pre vás aj pre nás. 

Minimálna dĺžka ubytovania 10 nocí

Počas celého pobytu máte možnosť využívať všetkých výhod našich komfortne zariadených apartmánov. Nadštandardnú kvalitu vybavenia, internetové pripojenie, TV aj exkluzívne výhľady, pri ktorých načerpáte pozitívnu energiu.

Room service

Za zvýšených bezpečnostných opatrení poskytujeme pri karanténnom ubytovaní aj štandardný room service za ceny ako pri dlhodobom nájme apartmánu. 

Strava z našej reštaurácie

Na celý váš pobyt máte možnosť doobjednať si stravu z našej reštaurácie Bernard Pub priamo na izbu v zvýhodnenej cene.