top of page
Kampane Maladinovo Jesen uvodna.jpg

Jesenný Pobyt

VÝHODY JESENNÉHO POBYTU

deti do 18 rokov majú

ubytovanie zadarmo  

20% zľava za dlhší pobyt   

pri pobytových balíkoch

    0% storno poplatok

až do 72 h. pred pobytom

JESEŇ V MALADINOVE
SI URČITE ZAMILUJETE

Nádherná príroda a bohaté možnosti regiónu lákajú na Liptov aj v jeseni. Pri všetkých jesenných pobytoch majú u nás deti do 18 rokov ubytovanie zadarmo a garantujeme vám 0% storno až do 72 hod. pred nástupom na pobyt. Pri rezervácii ktoréhokoľvek pobytového balíka na minimálne 3 noci navyše získavate zľavu 20% z ubytovania.

Deti do 18 rokov ubytovanie zadarmo

Až 20 % zľava na ubytovanie pri pobytových balíkoch

0% storno až do 3 dní pred nástupom na pobyt

PRVÝ CHECK-IN

29. august 2021

POSLEDNÝ CHECK-OUT

23. december 2021

Jesenný pobyt na Liptove
Ubytovanie v štúdiu alebo apartmáne so zľavou 5 %

Ubytovanie

Bernard

pobytový balík

Pobytový balík s privátnou vírivkou

Romantický

pobytový balík

Wellness

pobytový balík

Seniorský

pobytový balík

decka vovirivke.jpg

ATRAKTÍVNE POBYTOVÉ BALÍKY

Pobytové balíky sme vyskladali tak, aby ste si vašu dovolenku užili naplno. Pri pobytových balíkoch získate zľavy na služby aj 20% zľavu na ubytovanie pri rezervácii minimálne na 3 noci.

Maladinovo - Ranajky, ihrisko, welness 049u.jpg

WELLNESS CENTRUM

V Maladinove sme tento rok otvárali aj naše nové wellness centrum. V komorných priestoroch s kapacitou max. 12 osôb si užijete sauny, ale aj luxusnú exteriérovú vírivku pod holým nebom.

Wellness_apartmany Maladinovo_virivka.jpg

PRIVÁTNE WELLNESS

Ponúkame niekoľko možností ako si užiť privátne wellness za akejkoľvek situácie. K dispozícii máte dvojspálňový apartmán Superior s infra saunou a vírivkou alebo LUX s masážnou sprchou a infra saunou.

Detsky kutik 2.jpg

AKTIVITY V REZORTE A MIMO NEHO

Okrem aktivít priamo v Maladinove, nájdete nepreberné množstvo inšpirácii na trávenie voľného času aj v jeho najtesnejšej blízkosti. Prezrite si možnosti, ktoré na vás v Maladinove čakajú.

Maladinovo - Ranajky, ihrisko, welness 065.jpg

UNIKÁTNE PIVNÉ KÚPELE

Objavte prastarú ozdravnú procedúru pivných kúpeľov. Látky obsiahnuté v kúpeli zlepšujú vašu prirodzenú obranyschopnosť, regenerujú a revitalizujú pokožku aj odbúravajú stres.

Konfitované kačacie stehno, červená kapusta a lokša.jpg

REŠTAURÁCIA BERNARD PUB

Súčasťou Maladinova je aj prvá reštaurácia Bernard Pub na Slovensku. Okrem denného menu a à la carte si môžete k pobytu objednať raňajky alebo polpenziu na každý deň.

LEPŠIU POLOHU
LEN TAK NEVYMYSLÍTE

Napriek kvalitným a jedinečným službám, ktoré Vám v Maladinove ponúkame nebude náš rezort nikdy odkázaný len na nich. Maladinovo je výnimočné hlavne svojou polohou, vďaka ktorej je najlepším východiskovým bodom pre každú dovolenku na Liptove. Leží len 5 minút chôdze od najväčšieho aquaparku na Slovensku a rovnako blízko od brehu Liptovskej Mary.

Lepsiu polohu nenajdete
Kampane Maladinovo Jesen 2021-29.jpg

PRIAMO U NÁS

Lepšie vybavené ubytovanie s vlastnou kamienkovou plážou a čarokrásnymi výhľadmi na okolité hory len tak ľahko na Liptove nenájdete. Navyše si môžete užiť súkromnú vírivku a saunu, ak sa ubytujete v mezonetových apartmánoch Superior.

 

Súčasťou rezortu Maladinovo je i relaxačné Wellness centrum a zážitkové Pivné kúpele Bernard. Vo wellnesse si užijete vonkajšiu masážnu vírivku pod hviezdami, infrasaunu s horským vzduchom, fínsku saunu s ochladzovacím bazénikom, vnútornú vírivku aj oddychovú zónu s hviezdnym nebom Swarovski.

 

Pivné kúpele poskytujú liečivé terapie v drevených kadiach s pivom, kde si dokonca sami čapujete neobmedzené množstvo piva Bernard počas procedúry.

Výborné jedlo i čapované pivo Bernard si užijete v reštaurácii Bernard Pub Maladinovo priamo v areáli, ktorá poskytuje aj príjemné vonkajšie posedenie na terase.

  • Súkromná prírodná pláž pri Liptovskej Mare

  • Wellness centrum a pivné kúpele Bernard

  • Prvá reštaurácia Bernard Pub na Slovensku

  • Detské ihrisko „Maladinovský mlyn“

  • Pikniková zóna s prírodným ohniskom na opekanie

  • Interiérový detský kútik

  • Aquapark Tatralandia

  • Zábavný park Tatrapolis

V TESNEJ BLÍZKOSTI