Veľká noc 2022 Maladinovo.jpg

JARNÝ POBYT V KOLÍSKE LIPTOVSKEJ PRÍRODY

Pobyt v Maladinove je pre každého, kto ocení aktívny relax v centre prírody a liptovských atrakcií. Okrem skvelej polohy priamo oproti aquaparku Tatralandia si užijete aj naše jedinečné služby v podobe pivných kúpeľov alebo jediného Bernard Pubu na Slovensku.

Deti do 18 r.

majú ubytovanie

zadarmo

Tatralandia

len 10 min.

chôdze

Bernard Pub

kde sa skvelo najete aj zabavíte

Zľava 20 %

na ubytovanie

od 3 nocí

Pivné kúpele

s prastarou

procedúrou

Wellness

štýlové a komorné

POHODOVÁ ATMOSFÉRA, NOVÉ APARTMÁNY, VYLADENÉ SLUŽBY

pobyt za ochutnavku maladinovo.jpg

Príďte na ochutnávku a ubytovanie máte za 1 €

Príďte na ochutnávku vína a syrov cez víkend 27-29.5. a ubytovanie v našich štúdiách vás bude stáť len 1€/noc. Jediné za čo si platíte je ochutnávka a raňajky.

letne vizualy odputajte sa-17.jpg

Atraktívne pobytové balíky so skvelými službami

Sledujte naše pobytové balíčky, v ktorých kombinujeme ubytovanie s našimi najlepšími službami a to vždy v najvýhodnejších cenách.

BU1A8679a.jpg

Prvá reštaurácia Bernard Pub na Slovensku

Súčasťou Maladinova je reštaurácia Bernard Pub, ktorá sa stará o vše spokojné žalúdky aj o skvelú zábavu pre všetkých počas víkendových večerov.

pivne kupele.jpg

Unikátna prastará procedúra
v pivných kúpeľoch Bernard

Procedúra v pivných kúpeľoch po zime dokonale obrodí vaše telo aj ducha. Okrem kúpeľnej procedúry si užijete aj nekonečné pitie piva, ktoré si čapujete sami.

Jarna turistika.jpg

Liptov a jeho okolie sa po zime naplno otvára

Okrem celoročne prístupných turistických a cyklo chodníkov sa od 14.6. končí zimná uzávera turistických chodníkov v Tatrách a vy si tak budete môcť Liptov naplno užiť.

wellness newsletter 2.jpg

Wellness centrum a vírivka pod holým nebom

Doprajte si jarný relax v našom komornom avšak štýlovom wellness centre. Unikátom je luxusná vonkajšia vírivka pod holým nebom  privátnym vstupom.

NA ČO ĎALŠIE SA MÔŽETE TEŠIŤ A ČO MÔŽETE VYUŽIŤ?

PÁČI SA VÁM U NÁS A MY SA Z TOHO TEŠÍME

Mária H. /Google

„Všetko bolo super. Ubytovanie, stravovanie, wellness aj okolie. Personál veľmi milý a ochotný. Určite odporúčam pobyt so stravou aj wellnessom👍🏻”

Silvia S. /Facebook

„V Maladinove je skvela resturacia, uzasne varia. Tak isto kladne hodnotim personal, velmi ochotni. Pobyt v Maladinove si urcite radi zopakujeme”

Marcela S. /Google

„Krásny čistý voňavý apartmán sme mali. Všetko krásne zladené, spalo sa lepšie ako doma. Reštaurácia tie super, porcie veľké. Určite odporúčam všetkým desiatimi ☺️”

reviews-02.jpg
reviews-04.jpg
reviews-03.jpg

NAHLIADNITE K NÁM