top of page
jarny pobyt cover.jpg
Veľkonočný pobyt

Silný kontrast medzi príjemným jarným slnkom a ešte stále zasneženými vrcholkami kopcov vytvára neopakovateľnú atmosféru. Príroda dáva zreteľne najavo, že sa po zime prebúdza a to človeka hlavne v tomto období napĺňa optimizmom a elánom. Príďte tieto chvíle stráviť do Maladinova a presvedčte sa, že svet je stále rovnako krásny.

JARNÝ POBYT

V MALADINOVE

Ikony vyhod-02.png

UBYTOVANIE ZDARMA

PRE DETI DO 18 ROKOV

Ikony vyhod-01.png

ZĽAVA 20 % NA UBYTOVANIE

PRI REZERVÁCII MIN. 3 NOCÍ

Ikony vyhod-04.png

GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ

ALEBO PRESUNU POBYTU*

Na obdobie jarných pobytov sme pripravili niekoľko výhodných ponúk, ktoré vám ušetria starosti aj peňaženku. Pri ubytovaní minimálne na 3 noci získavate zľavu 20 % na celé ubytovanie a zároveň všetky deti do 18 u nás za ubytovanie neplatia vôbec. 

Uvedomujeme si aj stále neistú situáciu v cestovnom ruchu, preto garantujeme vrátenie peňazí za rezerváciu alebo možnosť celý pobyt presunúť v prípade, že nariadenia vlády znemožnia prevádzku ubytovacích zariadení.

Ponuka jarných bonusov platí do 30.06.2021 a zľavy sú v rezervačnom systéme automaticky odpočítané. 

*V prípade, že nariadenia vlády znemožnia prevádzku ubytovacích zariadení. Viac - všeobecné obchodné podmienky.

Maladinovo Na skok do tatralandie .jpg

NA SKOK DO TATRALANDIE

 • Sme len 300 m od Tatralandie!

 • Pohodlný prístup aj pre peších

 • 14,50 € za 3 hod. vstup

 • Chcete pomôcť so zakúpením vstupu? Pomôžeme vám!

privatne wellness 2a.jpg

PRIVÁTNY WELLNESS

Skombinujte jarné zľavy aj s našou ponukou ubytovania v apartmáne Superior s privátnou saunou aj vírivkou. Získate tak skutočne exkluzívny produkt súkromného wellness.

Sportovo-relaxacny pobyt-04.jpg

ŠPORTOVO-RELAXAČNÝ POBYT

Doprajte svojmu telu očistu. K pobytu Vám požičiame e-bike na celý deň, pripravíme Vám chutné občerstvenie na Váš výlet a večer si môžete užiť masáž podľa vlastného výberu.

LEPŠIU POLOHU

LEN TAK NEVYMYSLÍTE

PRIAMO U NÁS

Lepšie vybavené ubytovanie s vlastnou kamienkovou plážou a čarokrásnymi výhľadmi na okolité hory len tak ľahko na Liptove nenájdete. Navyše si môžete užiť súkromnú vírivku a saunu, ak sa ubytujete v mezonetových apartmánoch Superior.

 

Súčasťou rezortu Maladinovo je i relaxačný Wellness klub a zážitkové Pivné kúpele Bernard. Vo wellnesse si užijete vonkajšiu masážnu vírivku pod hviezdami, infrasaunu s horským vzduchom, fínsku saunu s ochladzovacím bazénikom, vnútornú vírivku aj oddychovú zónu s hviezdnym nebom Swarovski.

 

Pivné kúpele poskytujú liečivé terapie v drevených kadiach s pivom, kde si dokonca sami čapujete neobmedzené množstvo piva počas procedúry.

Výborné jedlo i čapované pivo Bernard si užijete v reštaurácii Bernard Pub Maladinovo priamo v areáli, ktorá poskytuje aj príjemné vonkajšie posedenie na terase.

 • Vlastná prírodná pláž na Liptovskej Mare

 • Wellness a pivné kúpele Bernard

 • Prvá reštaurácia Bernard Pub na Slovensku

 • Detské ihrisko „Maladinovský mlyn“

 • Pikniková zóna s prírodným ohniskom na opekanie

 • Interiérový detský kútik

 • Aquapark Tatralandia

 • Zábavný park Tatrapolis

V TESNEJ BLÍZKOSTI

Maladinovo - na skok do Tatralandie.jpg