jarny pobyt cover.jpg
 

Silný kontrast medzi príjemným jarným slnkom a ešte stále zasneženými vrcholkami kopcov vytvára neopakovateľnú atmosféru. Príroda dáva zreteľne najavo, že sa po zime prebúdza a to človeka hlavne v tomto období napĺňa optimizmom a elánom. Príďte tieto chvíle stráviť do Maladinova a presvedčte sa, že svet je stále rovnako krásny.

JARNÝ POBYT

V MALADINOVE

UBYTOVANIE ZDARMA

PRE DETI DO 18 ROKOV

ZĽAVA 20 % NA UBYTOVANIE

PRI REZERVÁCII MIN. 3 NOCÍ

GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ

ALEBO PRESUNU POBYTU

Na obdobie jarných pobytov sme pripravili niekoľko výhodných ponúk, ktoré vám ušetria starosti aj peňaženku. Pri ubytovaní minimálne na 3 noci získavate zľavu 20 % na celé ubytovanie a zároveň všetky deti do 18 u nás za ubytovanie neplatia vôbec. 

Uvedomujeme si aj stále neistú situáciu v cestovnom ruchu, preto garantujeme vrátenie peňazí za rezerváciu alebo možnosť celý pobyt presunúť v prípade, že nariadenia vlády znemožnia prevádzku ubytovacích zariadení.

Ponuka jarných bonusov platí do 30.06.2021 a zľavy sú v rezervačnom systéme automaticky odpočítané. 

REŠTAURÁCIA BERNARD PUB

Je súčasťou Maladinova a to nám prináša mnohé výhody. Aj pri obmedzeniach súvisiacich s pandémiou ponúkame možnosť prestravovať sa formou donášky jedla priamo do apartmánu.

SAUNA AJ VÍRIVKA PRIAMO V APARTMÁNE

Koncepcia veľkých apartmánov, súčasťou ktorých je vírivá vaňa pre 4 osoby aj infra sauna, nám dovoľuje dopriať vám zaslúžený relax aj v čase, kedy sú wellness centrá zatvorené. 

LEPŠIU POLOHU

LEN TAK NEVYMYSLÍTE

PRIAMO U NÁS

Lepšie vybavené ubytovanie s vlastnou kamienkovou plážou a čarokrásnymi výhľadmi na okolité hory len tak ľahko na Liptove nenájdete. Navyše si môžete užiť súkromnú vírivku a saunu, ak sa ubytujete v mezonetových apartmánoch Superior.

 

Súčasťou rezortu Maladinovo je i relaxačný Wellness klub a zážitkové Pivné kúpele Bernard. Vo wellnesse si užijete vonkajšiu masážnu vírivku pod hviezdami, infrasaunu s horským vzduchom, fínsku saunu s ochladzovacím bazénikom, vnútornú vírivku aj oddychovú zónu s hviezdnym nebom Swarovski.

 

Pivné kúpele poskytujú liečivé terapie v drevených kadiach s pivom, kde si dokonca sami čapujete neobmedzené množstvo piva počas procedúry.

Výborné jedlo i čapované pivo Bernard si užijete v reštaurácii Bernard Pub Maladinovo priamo v areáli, ktorá poskytuje aj príjemné vonkajšie posedenie na terase.

  • Vlastná prírodná pláž na Liptovskej Mare

  • Wellness a pivné kúpele Bernard

  • Prvá reštaurácia Bernard Pub na Slovensku

  • Detské ihrisko „Maladinovský mlyn“

  • Pikniková zóna s prírodným ohniskom na opekanie

  • Interiérový detský kútik

  • Zábavný park Tatrapolis

V TESNEJ BLÍZKOSTI

Prihláste sa na odber noviniek a nezmeškajte žiadnu zo skvelých ponúk

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon