VYUŽITE INVESTIČNÚ PRÍLEŽITOSŤ V SRDCI LIPTOVA

Maladinovo je správna investícia pri Liptovskej Mare.

Maladinovo – investícia bez rizika

Investujte s rozumom a s odborníkmi - kúpte si nehnuteľnosť, ktorá vám prinesie pravidelný výnos. Maladinovo je investícia bez rizika. Podľa NBS sa ceny nehnuteľností za 5 rokov zvýšili v priemere  o 33,4 %.  Poloha rezortu Maladinovo je jedinečná nielen v rámci Slovenska, ale  aj v rámci samotného Liptova. Ceny  nehnuteľností tu  budú  vždy patriť k najvyšším.   Pričom  cena apartmánového bytu s kompletným nadštandardným vybavením je v rámci regiónu jedna z najnižších. Za svoje peniaze získate trvalú hodnotu bez ďalších budúcich nákladov. Maladinovo je bezpečná finančná investícia. Projekt je financovaný z vlastných zdrojov jeho majiteľov a z vašej investície. Banka sa na projekte nezúčastňuje, ak sa tak v budúcnosti stane, neovplyvní to majetkovú integritu projektu a neovplyvní to ani rizikovosť projektu pre investora. To je dôvod, prečo môžete považovať vašu investíciu do apartmánového bytu ako bezpečnú. Žiadny subjekt nebude mať v ručení ani časť vašej investície, ani pozemky, po ktorých budete ku svojmu apartmánu chodiť. Obrat v tomto type podnikania ovplyvňujú dve položky - cena za ubytovanie a obsadenosť ubytovacích kapacít. Pre vás ako investorov nie je v tomto momente podstatné aké náklady má prevádzka, koľko stojí poistenie apartmánu, réžia, energia a pod. Pre vás je podstatné, aký má komplex za rok obrat.

 

Maladinovo – minimálny predpoklad ročného výnosu 6% - 12%

Za správnou investíciou pri Liptovskej Mare stojí profesionálna prevádzka rezortu. Zarábať nebudete len na svojom apartmáne, profit sa bude deliť z prevádzky všetkých apartmánov. Systém v rezorte Maladinovo vám zabezpečí úhradu všetkých režijných nákladov vašej nehnuteľnosti. Ročne teda získate 6 % - 12 % z kúpnej ceny apartmánu. Tento predpoklad vychádza z reálneho modelu prevádzky podobných zariadení a z oficiálnych údajov návštevnosti regiónu. Liptov je región s vyšším počtom prespaní na jedného stáleho obyvateľa ako Praha a tiež jeden z mála regiónov, kde štatistiky potvrdzujú vyšší dopyt ako ponuku, teda reálny nedostatok ubytovacích kapacít, ktorý sa prejavuje najmä v hlavných mesiacoch letnej a zimnej sezóny. Liptov v roku 2018 navštívilo o 7,75% viac návštevníkov ako predchádzajúci rok a počet prenocovaní bol až 1 719 368. V letných mesiacoch pritom ubytovania narážali na kapacitný strop. Aktuálna ubytovacia kapacita v Liptovskom Mikuláši a okolí je 18 871 lôžok a priemerná obsadenosť 55-85%. Podľa oficiálnych štatistických údajov z roku 2018 bola obsadenosť v regióne takmer 70%. (vychádza z počtu lôžok, počtu prespaní a priemernej doby pobytu - 2,8 dňa). 

Podľa uvedených štatistických údajov a následných prepočtov v matematickom modeli by bol výnos v roku 2018 cca 11%. V roku 2019 sa predpokladá nárast obsadenosti aj z dôvodu rekreačných poukazov.

 

Maladinovo – vstupenka do klubu

Doprajte si viac, doprajte si apartmánový byt v rezorte Maladinovo. V zimnej sezóne vás čaká výhodnejšia lyžovačka, celoročne zvýhodnená cena na vstupy do najnavštevovanejších aquaparkov. - Tatralandia sa nachádza priamo v bezprostrednej blízkosti rezortu Maladinovo a Bešeňová je vzdialená len 15 minút jazdy autom. Neďaleké Kúpele Lúčky tiež ponúkajú široké možnosti relaxu, regenerácie a vyžitia vďaka termálnej vode. Aj priamo v Maladinove bude privátne wellness, automaticky získate zľavy vo vinárni a reštaurácii. V Maladinove sa milovníci kvalitného piva môžu tešiť na prevádzku rodinného pivovaru Bernard a kvalitnú gastronómiu. Prvá prevádzka Bernard Pub na Slovensku bude práve v Maladinove.

Toto je len časť benefitov pre majiteľa apartmánového bytu v Maladinove. Rezort Maladinovo predstavuje vysoký štandard vo všetkých službách aj v gastronómii.

Maladinovo – kvalitné služby

Očakávajte viac, vychutnávajte si viac, chcite to najlepšie. Investujte tam, kde kvalita nie je len slovo, ale záväzok. Jedlo vám donesieme až do apartmánového bytu, budete mať možnosť využiť auto so šoférom, možnosť privátneho wellness a požičovňa rôzneho športového náradia v apartmánovom komplexe sú taktiež samozrejmosťou.

 

Maladinovo – nadštandardné vybavenie

Vysokorýchlostný internet, kamerové zabezpečenie, moderne zariadené apartmánové byty. Je veľa dôvodov prečo investovať do Maladinova. Jeden z nich je aj nadštandardné vybavenie. Súčasťou každého apartmánového bytu bude aj interaktívna TV s 4K rozlíšením, plne vybavená kuchyňa s umývačkou riadu a kvalitné zariadenie s malou štýlovou vinotékou. V privátnom areáli Maladinovo budete mať svoju nehnuteľnosť vždy pod kontrolou. Pokročilý kamerový systém s aplikáciou vo vašom smartfóne umožní 24 hodinové vizuálne spojenie.

 

Maladinovo – v čom sme iní?

Vo všetkom. Vysoká kvalita nehnuteľnosti, špičkové služby, netradičný systém delenia profitu, systém vernostných výhod a mnoho ďalších benefitov. Rezort Maladinovo je od začiatku projektovaný a stavaný ako rezort slúžiaci na krátkodobé ubytovanie. Tomu je podriadená ergonómia, služby a celá logika projektu vrátane výmenných pobytov. Pri kúpe apartmánového bytu v tomto rezorte sa preto nezaväzujete k jednému miestu. Za svoj výnos môžete využiť akúkoľvek inú ponuku v regióne vrátane zvýhodnených ponúk od našich partnerov.

Maladinovo – prečo vieme, že bude rezort najlepšia voľba?

Staviame ho pre seba. Sme tím ľudí so  skúsenosťami. Každý z nás má svoju úspešnú firmu a  Maladinovo je pre nás zhmotnenie predstavy ako by mal vyzerať moderný rezort. Maladinovo je na krásnom mieste v srdci Liptova a najlepšie miesto si zaslúži mať  najlepší rezort. Je mnoho stránok popisujúcich krásy a jedinečnosť Liptova, regiónu pod Tatrami s dominantou Liptovskou Marou, v ktorom je kúpa nehnuteľnosti jednoznačne tá správna investícia. Apartmánový byt v rezorte Maladinovo je najlepšia voľba z pohľadu investovania aj vlastného vyžitia.

Chcete vedieť viac? Zavolajte nám, napíšte nám, stiahnite si našu brožúru pre investorov. 

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

Adresa spoločnosti

Honesty spol. s r.o. 

Palúčanská 121

031 01 Liptovský Mikuláš

Ing. Pavol Tkáč - 0911 553 373

tkac@maladinovo.sk