dav
  • ĽAHKÝ PRÍSTUP
  • DETSKÉ ATRAKCIE
  • VEĽKOKAPACITNÝ STAN
  • LETNÁ ATMOSFÉRA
  • DOBRÉ JEDLO AJ PIVO

VÍKEND 28 - 30.8

prochazka_16na9_fhd_srgb_nahlad.jpg

HUDOBNÉ LETO V MALADINOVE

Popri bohatom sprievodnom programe Maladinova Na Lúke sme pre vás pripravili aj highlighty celého leta. Interpréti vystúpia každý víkend v auguste a doplnia tak stále atrakcie Letného Parku Na Lúke.

 

Naši umelci sa predvedú pod holým nebom priamo v areáli rezortu Maladinovo oproti Aquaparku Tatralandia. Nemusíte mať však strach ani v prípade zhoršeného počasia, pod heslom dobrých ľudí sa všade veľa zmestí si urobíme pohodlie v našom veľkokapacitnom stane. Počas koncertu sa bude možné občerstviť výborným jedlom aj pivom Bernard.

 

Celé leto vás radi privítame aj v našich apartmánoch a z vášho výletu za hudobným zážitkom si môžete vytvoriť príjemný predĺžený víkend a využiť tak aj ďalšie atrakcie Liptova. 

Vstupenky na koncerty je možné zakúpiť na recepcii Maladinova: 

tel: +421 914 160 160

email: recepcia@maladinovo.sk

NEZABUDNUTEĽNÍ

DUCHOŇOVCI

Projekt Duchoňovci bol založený v zime v roku 2017 a spojil partiu rôznorodých muzikantov z Banskej Bystrice, ktorí majú pozitívny vzťah k tvorbe Karola Duchoňa.

18:00

2.8

vstup zdarma

Vašo Patejdl je určite jeden z najvýznamnejších predstaviteľov československej pop scény. Na jeho koncertoch si prídu na svoje všetky vekové kategórie.

VAŠO PATEJDL

LEGENDÁRNY

19:00

8.8

vstupné od 10€

Vstupenky je možné zakúpiť na recepcii Apartmánov Maladinovo

KLAVÍRNY VIRTUÓZ

KLAVÍRNY VIRTUÓZ

JOZEF HOLLY

Talent ružomberského klavírneho mága dostane do kolien celú rodinu. Je pre nás cťou, že vám budeme môcť predstaviť známe i vlastné melódie v jedinečnom podaní Jozefa Hollého.

19:00

15.8

vstupné od 10€

Vstupenky je možné zakúpiť na recepcii Apartmánov Maladinovo, pri vstupe do letného parku Na Lúke alebo v sieti Ticketportal

SVETOVÝ BLUESMAN

BOBOŠ

Erich Boboš Procházka je bluesman svetového formátu a jeden z najlepších hráčov na ústnu harmoniku. V Maladinove naviac zahrá aj s kapelou Sitra Achra.

19:00

28.8

vstupné od 10€

Vstupenky je možné zakúpiť na recepcii Apartmánov Maladinovo, pri vstupe do letného parku Na Lúke alebo v sieti Ticketportal

 
 
 
 

GALÉRIA HUDOBNÉHO LETA MALADINOVO

KONTAKTY A POLOHA

OTVÁRACIE HODINY

ATRAKCIE A OBCHODÍKY  GASTROZÓNA   

10:00 - 18:00 hod.

10:00 - 20:00 hod.

KONTAKTY

EMAIL 

MOBIL   

naluke@maladinovo.sk

+421 903 532 177

Prihláste sa na odber noviniek a nezmeškajte žiadnu zo skvelých ponúk

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon