Maladinovo

VAŠE MÓLO ZÁŽITKOV NA LIPTOVSKEJ MARE

Jesenný pobyt

poloha booking.com 9,2/10

„NAJLEPŠIA POLOHA NA LIPTOVE”

 
Poloha Maladinova na brehu Liptovskej Mary je jeho hlavnou devízou. Nech už sú Vaše plány na dovolenke akékoľvek, z Maladinova máte istotu výbornej dostupnosti ku všetkým veľkým atrakciám Liptova. Aquapark Tatralandia je našim tesným susedom a k jeho bránam sa chôdou dostanete za 10 minút. Termálny park Bešeňová či stredisko Jasná zvládnete autom zhodne do 20 minút.

MALADINOVO google reviews 4,6/5

„VÝBORNÉ SLUŽBY A PRÍJEMNÝ PERSONÁL”

 
Napriek tomu, že Maladinovo nie je veľkým multistrediskovým rezortom snažíme sa, aby ste v ňom počas Vašich voľných chvíľ našli priestor na zábavu aj relax. Do vášho programu môžete zaradiť procedúru v pivných kúpeľoch Bernard, komorné avšak štýlové wellness centrum alebo masáže. Reštaurácia Bernard Pub je ideálne miesto na večerné posedenie s kvalitným jedlom.

tripadvisor Bernard Pub 5/5

„EXKLUZÍVNA KVALITA JEDÁL A PIVA”

 
Naša reštaurácia Bernard Pub je srdcom Maladinova, kde môžete tráviť čas pri výbornom jedle aj fantastickom pive Bernard. Aj pri rešraurácii je našou prioritou čistota, príjemný personál a služba s dobrým pomerom ceny za kvalitu. Bernard pub zabezpečuje raňajky a polpenzie pre ubytovaných aj organizáciu spoločenských akcií či teambuildingov.

MALADINOVO facebook reviews 4,9/5

„ÚŽASNÉ MÓLO NA BREHU LIPTOVSKEJ MARY”

 
Sme jediným rezortom s vlastnou plážou na Liptovskej Mare. Na tejto pláži sa navyše nachádza veľké mólo, ktoré zabezpečuje pohodlný prístup do vody počas celého roka. Jeho súčasťou je v letných mesiacoch paddleboard centrum a relaxačné siete priamo nad hladinou vody. Krásne výhľady z tohto úžasného miesta si užije každý návštevník.
rectangle

ČO POTREBUJETE VEDIEŤ

Privátne wellness vírivka na apartmáne Liptovský Mikuláš

PRIVÁTNE WELLNESS

Apartmány Superior sú našou vlajkovou ľoďou a okrem dvoch podlaží vám ponúkajú privátnu saunu a veľkú vírivku priamo v aparmtáne. Užiť si tak môžete skutočne neobmedzení relax.
Ubytovanie rezervacia apartmány Tatralandia

REZERVUJTE U NÁS

Rezervujte si pobyt v Maladinove priamo cez nás rezervačný systém alebo cez našu recepciu a okrem vždy najvýhodnejšej ponuky získate veľa ďalších výhod.
Ubytovanie apartmány Liptovský Mikuláš Tatralandia

MODERNÉ APARTMÁNY

Apartmány v Maladinove boli navrhované skutočne veľkoryse. Vzhľadom na svoju kategóriu sú vždy dobre vybavené a preistranné. Užite si kvalitu a zmysel pre detail.
Apartmány Tatralandia Liptovský Mikuláš

SPOLOČENSKÉ AKCIE

Rezort disponuje dobrými podmienkami aj na organizáciu spoločenských akcií, medzi ktoré patrí privátny priestor v Bernard Pube, veľké exteriérové plochy a stan pre 150 osôb
Spoločenské firemné akcie Liptov

JEDINÝ BERNARD PUB

Reštaurácia v Maladinove je franšízou úspešného rodinného pivovaru Bernard a je jediný na Slovensku. Aj vďaka podpore tejto značky sa môžete spoľahnúť na vysokú kvalitu.
Paddleboard centrum Liptovská Mara

AKTIVITY U NÁS

Zameriavame sa skôr na pokľudnú atmosféru a blízkosť krásnej prírody. To však neznamená, že by ste sa mali v Maladinove nudiť, stále ponúka množstvo aktivít v lete aj v zime.
Pivné kúpele Liptovský Mikuláš Tatralandia

JEDINEČNÉ PIVNÉ KÚPELE

Pivné kúpele Bernard sú takisto jediné svojho druhu na Slovensku. Pri prastarej procedúre revitalizujete svoje telo aj ducha. Sami si počas kúpeľa čapujete pivo Bernard.
wellness centrum Liptovský Mikuláš Tatralandia

KOMORNÉ WELLNESS

Nesnažíme sa konkurovať veľkým wellness centrám v okolí. U nás nájdete komorné, príjemné wellness s obmedzenou kapacitou dvomi saunami, vírivkou a vonkajšou vírivkou.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek a nezmeškajte žiadnu zo skvelých ponúk