Otázky a odpovede pre investorov

 1. Budem mať ako majiteľ Apartmánového bytu prehľad o jeho obsadzovanosti? – Áno, táto možnosť bude pre registrovaných užívateľov a to priamo z informačného systému

 2. Akým spôsobom sa bude udržiavať môj Apartmánový  byt? – Súčasťou zmluvy o prenájme bytu je aj záväzok nájomcu – firmy Maladinovo ubytovanie s.r.o., udržiavať Apartmánový byt vo funkčnom a esteticky dobrom stave.

 3. Kto rieši prípadné poistné udalosti? – V prípade vzniku poistnej udalosti (živel, vandalizmus, bežné poškodenia ) tieto rieši nájomca – Maladinovo ubytovanie s.r.o.

 4. Budem mať ako investor a majiteľ Apartmánového bytu nejaké výhody pri užívaní zariadení v komplexe? – Áno ako majiteľ apartmánového bytu budete mať zľavy do wellness, pivných kúpeľov a reštaurácie. Konkrétna výška bude upresnená začiatkom roka 2020. Výhody sa týkajú aj vstupov do zariadení TMR.

 5. V akom čase môžem využívať svoj Apartmánový byt? – využívanie Apartmánového bytu pre vlastnú rekreáciu nie je obmedzené dátumom ani dĺžkou pobytu. Ako majiteľ máte na pobyt zľavu 10% a otvorený kredit do výšky 50% predpokladaného ročného výnosu. Do tejto sumy Vám nájomca – Maladinovo ubytovanie s.r.o. bude preplácať všetky náklady spojené s Vaším pobytom.  Po prekročení limitu platíte za služby klasickým režimom. Predpokladaný ročný výnos je pre každého individuálny a je závislý od výšky investície.

 6. Mám možnosť neuzatvoriť Zmluvu o podnájme so spoločnosťou Maladinovo ubytovanie s.r.o.? – Áno, nie je to povinnosť, avšak stratíte tým všetky výhody investície a zaťažíte svoj rozpočet mesačnými nákladmi na správu Apartmánového bytu.

 7. Ako mám garantovaný deklarovaný 6% výnos? – Tento výnos nie je garantovaný, je len deklarovaný. Vychádza z analýzy údajov v danom segmente za posledných 10 rokov. Manažment spoločnosti má s podobným projektom dostatočné skúsenosti. Na základe údajov z roku 2018, ktoré sú verejne dostupné by bol výnos takmer 11% z Vašej investície.

 8. Nerozumiem údaju, že výška nájmu je daná vzorcom, môžete mi to vysvetliť? – Týmto netradičným spôsobom sme chceli zjednodušiť výpočet pre každého investora. Pre zistenie Vášho profitu nie je podstatný zisk spoločnosti, ale jej obrat. Manažment má pevné pravidlá, ktoré musí dodržať. Obrat je verejne známy údaj a nie je možné ho tak ovplyvniť ako účtovný výsledok hospodárenia. Tento systém sme zvolili aj preto, lebo celý projekt je koncipovaný ako rodinný  a aj my sme v pozícii investora. Máme preto nastavené úplne rovnaké podmienky ako aj Vy.

 9. Plánujete nejaký ďalší rozvoj komplexu? – Áno, dozviete sa včas. Maladinovo bude mať v budúcnosti viac zaujímavých atrakcií.

 10. Môžem svoj Apartmánový byt predať? – Áno, kedykoľvek. Je to Váš majetok.

 11. Ako mám zabezpečený prechod ku svojmu Apartmánovému bytu? – Prechod je zabezpečený zmluvne a je zapísaný na LV. V prípade predaja Vašej nehnuteľnosti prechádza toto právo na ďalšieho vlastníka. Právo je viazané na pozemok, nie na Vás ako osobu.

 Otázky a odpovede pre hostí

 1. Bude na izbe kávovár? – Kávovar bude možné zapožičať na recepcii

 2. Je tam lyžiareň? – Áno, spoločná, uzamykateľná

 3. Sušička lyžiarok?  - Áno

 4. Môžem v lyžiarkách chodiť po reštaurácii? – Nie, v lyžiarkach bude zákaz vstupu do všetkých interiérových priestorov

 5. Sú niektoré izby feng shui? – Uvažujeme o tom v ľahšej forme. Komplex tak koncipovaný nebol

 6. Kto neplatí za wellness a pivné kúpele? - majitelia zdarma? – Platia všetci, majitelia budú zvýhodnení

 7. Zvieratá sú dovolené?  - To je otázka, na ktorú zatiaľ nevieme odpovedať. Zariadime sa podľa priania väčšiny vlastníkov

 8. Koľko ludi môže spať na pohovke? Aj dvaja plnohodnotne? – Áno rozkladacia pohovka je pohodlná, vrchná matrac Materasso má výšku 18 cm

 9. Odvoz/dovoz do Jasnej – Ten je zabezpečený  Skibusom, k dispozícii bude aj firemný odvoz, prípadne taxi

 10. Aký bude štandard izieb? – Všetky izby sú vybavené dreveným nábytkom, nadštandardne umývačkou riadu, chladničkou s mrazničkou, komplexným vybavením kuchyne, IP TV a množstvom ďalších príjemných vecí

 11. Taxi Maladinovo-LM – Bude k dispozícii

 12. Čo si vlastne kupujem? Čo bude obsahom apartmánov? – Komplexne vybavený Apartmánový byt vrátane riadov , príborov a všetkého potrebného

 13. Budú apartmány baby friendly?  -Áno, jeden z apartmánových domov bude mať byty určené pre zákazníkov s deťmi

Nenašli ste odpoveď na vašu otázku? Zavolajte nám, prípadne napíšte, radi odpovieme. 

 
 • Black Facebook Icon
 • Black Instagram Icon
 • Black Facebook Icon
 • Black Instagram Icon

Adresa spoločnosti

Honesty spol. s r.o. 

Palúčanská 121

031 01 Liptovský Mikuláš

Ing. Pavol Tkáč - 0911 553 373

tkac@maladinovo.sk