top of page
jesenne vyhody 5.jpg

Poctivo sledujeme vývoj situácie a ubytovacie a všetky doplnkové služby poskytujeme len výhradne v súlade s aktuálne platnými opatreniami a nariadeniami vlády a platnosťou Covid automatu.Pre overenie aktuálnej situácie a možnosti využitia našich služieb, ktoré popisujeme nižšie, nás neváhajte kontaktovať a my vám radi poskytneme informácie ohľadom aktuálnych možností aj ohľadom možnosti presunu, či zrušenia pobytu, pokiaľ sa situácia opäť zmení.

BEZPEČNÝ

POBYT

Pri prevádzke si dávame záležať na bezpečnosti, pravidelné testovanie celého personálu je samozrejmosťou. Ak túžite po bezpečnom relaxe v krásnej prírode pod Západnými a Nízkymi Tatrami, príďte do Maladinova. Užijete si intimitu vlastného apartmánu a moderné, bezkontaktné služby od spoľahlivého personálu. Garantujeme Vám prvotriednu hygienu a čistotu, o ktorú sa dennodenne stará tím vyškolených a skúsených chyžných. Pravidelná dezinfekcia ekologickou technológiou NanoSilver Desinfekt a pohodlie nerušeného súkromia sú našími výsadami.

Antigénové testy

V Liptovskom Mikuláši sa nachádza niekoľko testovacích centier, kde vás pohodlne otestujú v presný čas, na ktorý sa objednáte online. Zoznam mobilných odberných miest sledujte na stránke visitliptov alebo nás kontaktujte. 

Online check-in

Po zaplatení obdržíte email s inštrukciami k bezkontaktnému check-inu. S recepciou vôbec nemusíte prísť do kontaktu, cez mobilnú aplikáciu sa dostanete ku kódu na otváranie dverí Vášho apartmánu, kde nájdete čipové karty.

Privátne wellness

Napriek tomu, že štandardné wellness centrá zostávajú naďalej zatvorené, naše apartmány Superior ponúkajú zaujímavú alternatívu. Priamo v tomto apartmáne sa totiž nachádzajú dve oddelené spálne infra sauna pre dve osoby a veľká vírivá vaňa pre 4 osoby.

Bezkontaktný room service

V prípade potreby Vám kedykoľvek bezkontaktne vymeníme posteľné prestieradlá a uteráky za čisté. Stačí, ak nám výmenu nahlásite telefonicky na recepcii. 

Raňajky aj polpenzia na izbu

Raňajky aj polpenziu je možné objednať priamo na izbu, napriek obmedzeniam si tak môžete naplno vychutnať jedlo z prvej reštaurácie Bernard Pub na Slovensku.

bottom of page