top of page
Maladinovo aktivity.jpg

ATRAKCIE V BLÍZKOSTI REZORTU

Maladinovo sa nachádza v blízkosti väčšiny najväčších atrakcií Liptova. Na cestu k množstvu z nich si vystačíte s vlastnými nohami. Len cca 10 minút chôdze delí Maladinovo od najväčšieho slovenského aquaparku, od dych berúceho HURRICANE FACTORY alebo od zážitku na celý život, ZOO KONTAKT. V prípade, že máte radi aktívnu dovolenku, vyskúšajte niektorú z atrakcií.

Dom hore nohami

DOM HORE NOHAMI - 800 m od Maladinova

Dom, ktorý pôvodne vznikol ako prejav frustrácie nad byrokraciou, sa čoskoro zmenil na vyhľadávanú turistickú atrakciu. Domček sa nachádza pri hlavnej ceste smerom do mesta, peši tam prídete po cyklochodníku. Samotné vybavenie je pripevnené nad vašimi hlavami. Súčasťou interiéru je napr. kuchyňa, WC či stoly. Najmä deti poteší detská izba s netradičnými obyvateľmi: Snehulienkou, trpaslíkmi, Červenou Čiapočkou a vlkom, myšiakom Mickey… a keďže je dom navyše aj naklonený v dvoch rovinách, po chvíli sa vám v ňom poriadne zatočí hlava! Podobnú atrakciu na Slovensku nenájdete, tak sa tu cestou do akvaparku s deťmi určite zastavte!

Zoo kontakt

ZOO KONTAKT - 700 m od Maladinova

ŽIVOT ZVIERAT ÚPLNE ZBLÍZKA

Nie nadarmo máme v názve kontakt: zvieratká máte u nás skutočne na dosah. Tam, kde fyzická blízkosť nie je kvôli bezpečnosti možná, sprostredkujú kontakt svojím pútavým výkladom naši šikovní ošetrovatelia.

 

ZÁBAVNÝ RODINNÝ PARK

Vodná strela, kolotoč či trampolína, pre deti sme pripravili dokonalú celodennú zábavu! A nielen to: vďaka reštauráciám a oddychovým zónam znamená výlet k nám aj oddych pre celú rodinu.

PODUJATIA PRE MALÝCH AJ VEĽKÝCH

Zabavte sa s rodinou pri kultúrnych podujatiach v obnovenom amfiteátri. Spestrite svoj výlet predstavením, koncertom alebo diskusným večerom pod holým nebom!

liptovarena-tmr-c-Juraj-Kriz_TTL (205).jpg

LIPTOV ARÉNA - 700 m od Maladinova

Výstava drakov a trick artu, nafukovacia dráha a zrkadlové bludisko v Tatralandii!

Prísť môžete na výnimočnú výstavu drakov a nemenej zaujímavú trick art výstavu, nechať deti vyblázniť sa na obrie nafukovacie šmykľavke a skúsiť nájsť správnu cestu v jednom z najpôsobivejších zrkadlových bludísk v Európe!

Zabava pre celú rodinu zaručená!

Otváracia doba 9-19:30 (posledný vstup o 18:30)

Aquapark Tatralandia
Aquapark Tatralandia 2

AQUAPARK TATRALANDIA - 300 m od Maladinova

14 bazénov, 28 šmýkačiek a toboganov, zábavné atrakcie, tropický raj, reštaurácie, Wellness & Spa a Surf Waves.

 

Na to, aby ste si užili Tatralandiu naplno, jeden deň nestačí. Pretože je ideálnym miestom na viacdňovú dovolenku v lete ale aj v zime pre všetky vekové kategórie.

 

Počas letnej sezóny si na svoje prídu malí aj veľkí v 14 bazénoch s morskou, termálnou aj čírou vodou. Nudiť sa určite nebudete vďaka 28 toboganom a šmýkačkám, atrakciám, celodennému programu s animačným tímom či letným eventom.

 

A keby náhodou pršalo, tak sa stretneme pod priehľadnou strechou celoročnej haly Tropical Paradise, kde teplota neklesá pod 30 °C. A cez špeciálnu fóliu strechy Tropical Paradise sa môžete opaľovať celý rok, v lete či v zime.

Letom sa zábava v Tatralandii určite nekončí. Práve naopak! Počas celého roka sa okrem slnenia pod palmami môžete vyšantiť na 6 toboganoch, zrelaxovať v 10 bazénoch, užívať si blahodárne účinky thalasso terapie, zregenerovať svoje telo v Keltskom saunovom svete a načerpať stratené sily vďaka masážam, zábalom a kúpeľom vo Wellness Centre.

Otvorené denne od 9 do 19:30, aktuálnu otváraciu dobu si overte na www.tatralandia.sk. Kontaktujte našu recepciu pre výhodné ceny vstupov do Tatralandie. Ak nemáte gopass, radi Vám pomôžeme s jeho vystavením a nabitím vstupu.

Hurricane factory

HURRICANE FACTORY - 700 m od Maladinova

Splň si svoj sen o lietaní! V presklenej letovej komore o priemere 4,3 metra a výške neuveriteľných 14 metrov prúdi vzduch rýchlosťou až 270 km/h. Ty však lietaš v bezpečnej výške a pod neustálym dohľadom skúsených inštruktorov. Nepotrebuješ žiadne predchádzajúce skúsenosti ani špeciálnu fyzickú zdatnosť. Lietanie je vhodné pre všetky fyzicky zdravé osoby od 5-tich rokov.

Minúta v Hurricane Factory predstavuje ekvivalent zoskoku z lietadla z výšky 4 000 metrov.

navstivili-VR-3.jpg

ZÁBAVNÉ CENTRUM PARADOX - 2000 m od Maladinova

Virtuálna realita, Race simulátor, Escape rooms. Po čom túžiš? Surfovanie so žralokmi, vystúp na Mont Blanc, alebo po adrenalínovej jazde na horskej dráhe?

Túžite si zajazdiť na športovom a poriadne nadupanom aute, vžiť sa do kože automobilového pretekára? Nič nereálne v Paradoxe. Zoberte kamarátov alebo rodinu a spravte si preteky, na ktoré len tak nezabudnete. Dupnite na plyn a rezervujte si svoj termín.

 

Escape rooms

Chcete zažiť tímové dobrodružstvo a spoluprácu?

Príďte si vyskúšať čo je vo vás a zoberte so sebou svoju rodinu, kamarátov a kolegov z práce.

ilusia.jpg

GALERIA ILUSIA - 4500 m od Maladinova

ILUSIA je fascinujúci svet optických klamov, ktoré podkopú dôveru v Tvoje zmysly. Prečítať si noviny na vrchole mrakodrapu, pohladkať slona, prejsť sa krajinou lega alebo si zatelefonovať na dne bazéna… toto a ešte omnoho viac ponúka ILUSIA. Umenie optických ilúzií a 3D malieb Ti jednoducho vyrazí dych. V galérii ILUSIA nebudeš veriť vlastným očiam. Nič nie je v skutočnosti také, ako to na prvý pohľad vyzerá!

 

Otvor svoju myseľ zábavným a náučným trikom, po ktorých budeš vnímať realitu inak ako doposiaľ. Naša galéria ponúka zábavu pre deti aj dospelých, a to v každom počasí.

Besenova.jpg

AQUAPARK BEŠEŇOVÁ - 18 km od Maladinova

Vodný park Bešeňová ponúka 9 celoročných bazénov a 7 toboganov. Saunový svet so 6 suchými a parnými saunami, kde zažijete tie najlepšie saunové rituály. Okrem toho Bešeňová ponúka aj zábavu počas leta až v 18 bazénoch a na 13 toboganoch, v bazéne s umelými vlnami, alebo v raftoch na divokej rieke. Dokonalý relax si užijete v termálnych bazénoch s teplotou do 38 stupňov.

Kontaktujte našu recepciu pre výhodné ceny vstupov do Tatralandie. Ak nemáte gopass, radi Vám pomôžeme s jeho vystavením a nabitím vstupu.

laser arena.jpg

LASER ARÉNA - 2500 m od Maladinova

Laserová prestrelka v labyrinte, kolektívna zábavno-dobrodružná hra, ktorá očarí všetkých priaznivcov adrenalínu a aktívneho oddychu.

Nemusíte sa obávať, že sa zašpiníte, hráte v uzavretej, pekne zariadenej aréne. Nemusíte sa báť bolesti, či prípadných modrín, na rozdiel od paintballu je laser tag úplne bezbolestný a bezpečný.

Laser Maze je napínavá hra, pri ktorej sa zahráte na profesionálneho vykrádača trezorov. Veď to poznáte z filmov ako Mission impossible alebo Pasca.

Máte dve minúty na to, aby ste preliezli 6 metrov dlhou chodbou popretkávanou laserovými lúčmi, vybrali trezor a vrátili sa späť.

Escape room

Zavrieme vás do učiteľského kabinetu, odkiaľ sa dostanete len vtedy, ak vyriešite niekoľko hádaniek a úloh z viacerých predmetov, ako sú fyzika, chémia, literatúra, hudobná výchova, geografia a mnohých ďalších predmetov.

1 hodina, 11 zámok, množstvo ukrytých nápovied.

bottom of page